چاپ مقاله ISI حسابداری

انتشار 19 اسفند 1397
مطالعه 5 دقیقه

چاپ مقاله ISI حسابداری در مجلات و نشریات معتبر برای دانشجویان و اساتید گرانقدر بصورت تضمینی انجام میگرد.

چاپ مقاله ISI حسابداری

امروزه چاپ مقاله از نتایج تحقیقات و پژوهش های مختلف در تمامی رشته ها از جمله حسابداری، جایگاه ویژه ای برای خود پیدا کرده است؛ به گونه ای که یکی از مهم ترین معیارهای سنجش دانشجویان در مصاحبه دکتری، تعداد مقالات ISI چاپ شده در مجلات معتبر ISI بخصوص مجلات ایمپکت دار می باشد.  همین امر موجب شده است تا امروزه تمامی دانشجویان بعد از اتمام کار پژوهشی پایان نامه خود اقدام به چاپ مقاله از نتایج کار خود نمایند تا بتوانند از امتیازات آن در مصاحبه دکتری بهره مند شوند. 
امروزه تعداد مجلات و نشریات علمی که در حوزه های مختلفی همچون حسابداری اقدام به پذیرش مقاله می کنند، رو به افزایش می باشد؛ اما تمامی این مجلات در لیست مجلات ISI قرار نداشته و در پایگاه های دیگری همچون SCOPUS, ISC, PUBMED  و ... نیز نمایه می شوند. این مجلات بر اساس نوع پایگاه اطلاعاتی که در آن قرار میگیرند به همان نام نیز نامیده می شوند. مثلا اگر مقاله ای در یکی از مجلات SCOPUS به چاپ برسد، تحت عنوان مقاله SCOPUS نامیده می شود. هر کدام از این مجلات بسته به سطح علمی و نوع مقالاتی که در خود چاپ می کند و همچنین سطح داوری، دارای امتیازات چاپ مقاله مختلفی در مصاحبه دکتری و حتی اخذ بورسیه تحصیلی دارند. اما در میان تمامی آنها، مجلات ISI ایمپکت دار با وجود سخت گیر بودن در پذیرش و چاپ مقاله، بیشترین تقاضا را در میان دانشجویان برای چاپ مقاله را دارند. زیرا این مجلات دارای بالاترین امتیاز پژوهشی بوده و کسانی که مقاله چاپ شده در این مجلات را داشته باشند، می توانند یک گام از رقبای خود جلوتر باشند.

بنابراین انتخاب مجله مناسب برای چاپ مقاله isi رشته حسابداری از میان صدها ژوررنال علمی که در هر حوزه علمی منتشر می‌شوند بسیار دشوار است. آنچه که باعث این وسواسی و دشواری می شود، وجود نشریات تقلبی/جعلی می باشند . این نشریات وجهه علمی ندارند و فقط با هدف اخاذی و سوء استفاده از  نویسندگان و محققان جوان کم تجربه، منتشر می‌شوند. این نوع نشریات تقلبی با عنوان مجلات با دسترسی آزاد open access منتشر می شوند و با این عنوان که مقالات آنها بصورت رایگان در دسترس عموم قرار می گیرد، اقدام به اخذ وجه از نویسندگان مقالات می کنند.

فرایند پذیرش و چاپ مقاله ISI حسابداری در موسسه آرمان

از زمانی که فرایند پذیرش و چاپ مقاله آغاز می‌شود، مراحل مختلفی طی می‌شود که برخی از آن‌ها نیاز به تخصص و تجربه پژوهشگر دارنداین مراحل عبارتند از:تصویر

  1.  انتخاب مجله مناسب که در حوزه حسابداری اقدام به پذیرش مقاله نماید. برای این منظور کارشناسان موسسه آرمان مجلات مرتبط با موضوع مقاله شما را معرفی می نمایند که این مجلات مورد تایید دانشگاه های ایران بوده و در لیست مجلات نامعتبر و جعلی قرار ندارد.
  2.  آماده سازی مقاله . اگر نگارش مقاله قبلا صورت گرفته باشد، کافیست آن را طبق دستورالعمل مجله فرمت بندی نمود و آن را برای ارسال به مجله آماده کرد. اما اگر مقاله نوشته شده ای ندارید و هنوز موفق به استخراج مقاله از پایان نامه خود نشده اید، کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن کار استخراج مقاله شما را انجام داده و طبق درخواست شما برای چاپ مقاله در نشریات داخلی یا خارجی آن را ترجمه کرده و در نهایت بر اساس دستورالعمل مجله انتخابی فرمت بندی می نمایند.
    علاوه بر فرمت بندی مقاله، ممکن است مجله ای از شما درخواست نوشتن کاورلتر یا تکمیل فرم کپی رایت را نماید. در این صورت فرم های درخواستی برای شما ارسال می شود تا آنها را تکمیل نمایید. 
  3.  سابمیت مقاله در مجله انتخابی. بعد از تکمیل مقاله و مدارک مورد نیاز، نوبیت به ارسال مقاله به مجله می رسد. ارسال مقاله به مجله به دو صورت انجام میگیرد. اگر مجله دارای سیستم ارسال انلاین مقاله باشد، با ایجاد یک حساب کاربری وارد صفحه شخصی خود شده و مراحل سابمیت مقاله را طی کرده تا در نهایت بعد از دریافت فایل پی دی اف نهایی، مقاله به مجله ارسال شده و در پروسه داوری قرار گیرد. اما اگر مجله ای فاقد سیستم آنلاین باشد، بایستی مقاله خود را از طریق ایمیل برای ادیتور مجله ارسال نمایید تا برای داوری ارسال نمایند. در روش اول شما می توانید هر روز فرایند داوری مقاله خود را پیگیری نمایید و در صورت ارسال هرگونه اصلاحات یا پیامی مبنی بر اعمال برخی تغییرات در مقاله از سوی ادیتور مجله، آن را به راحتی مشاهده کرده و در مقاله خود اعمال نمایید. اما در ارسال مقاله از طریق ایمیل، ارتباط شما با ادیتور مجله فقط از طریق ایمیل می باشد و شما برای پیگیری نتایج داوری مقاله خود باید به ادیتور مجله ایمیل ارسال نمایید. تمامی مراحل رکز شده در موسسه آرمان توسط کارشناسان انجام میگرد و در صورتی که مقاله شما بصورت آنلاین سابمیت شده باشد، USER و PASSWORD مشاهده سابمیت مقاله برای شما فرستاده می شود. در حالت دوم نیز اسکرین شات از ایمیل های ارسالی به مجله در صورت درخواست برای شما ارسال می شود.
  4. ارسال اصلاحات به نویسنده مسئول مقاله. در صورتی که مقاله شما بنا به دلایلی از سوی ادیتور مجله پس فرستاده یا ریجکت شود، نامه ریجکت که حاوی دلایل مجله در خصوص نپذیرفتن مقاله می باشد، برای شما فرستاده می شود. اما اگر مقاله شما از سوی مجله پذیرفته شود اما نیاز به برخی اصلاحات داشته باشد، اصلاحات برای نویسنده مسئول مقاله فرستاده می شود تا آنها را در مقاله خود اعمال کرده و برای ما ارسال نماید.
  5. ارسال نامه پذیرش. در صورت پذیرش نهایی مقاله از سوی مجله، نامه پذیرش یا اکپست ارسالی از مجله برای شما از طریق ایمیل فرستاده خواهد شد. این نامه پذیرش معتبر بوده و امضای سردبیر مجله در زیر آن درج شده و شما می توانید با ارائه ان به دانشگاه، نمره پایان نامه خود را اخذ نمایید. 

سایر خدمات موسسه آرمان برای دانشجویان حسابداری

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
شکل هندسی برای طراحی سایت
پرسش و دیدگاه شما
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
(
3 سال پیش
)
در پاسخ به:
باسلام و خسته نباشید برای چاپ مقاله در رشته حسابداری در مجلات ISI چقد باید هزینه کنیم؟ آیا چاپ مقاله بصورت تضمینی انجام می شه؟
باسلام خدمت شما فرهیخته گرامی.هزینه پذیرش و چاپ تضمینی مقاله در مجلات ای اس ای از 1800.000 تومان میباشد.زمانیکه مجلات خدمتتان معرفی شود هزینه هریک دقیق عرض خواهد شد.برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه ها و معرفی مجلات می توانید درخواست خود را به ایمیل کارشناسان ارسال نمایید تا مجلات همراه با شرایط خدمتتان معرفی گردد.موفق باشید.
بازدیدکننده
نسیم
(
3 سال پیش
)
باسلام و خسته نباشید برای چاپ مقاله در رشته حسابداری در مجلات ISI چقد باید هزینه کنیم؟ آیا چاپ مقاله بصورت تضمینی انجام می شه؟

خدمات موسسه آرمان