سایت ترجمه تخصصی

انتشار 14 آذر 1398
مطالعه 3 دقیقه

موسسه آرمان به عنوان یکی از بهترین سایت های ترجمه تخصصی مقالات و با داشتن سابقه چندین ساله در تمامی زمینه های پژوهشی در خدمت شما بزرگواران می باشد.اگر به دنبال سایت ترمه تخصصی مقالات می باشد ما به شما موسسه آرمان را پیشنهاد می کنیم.

سایت ترجمه تخصصی

سایت ترجمه تخصصی

 

ترجمه از جمله خدماتی است که بسیاری از دانشگاهیان و محققین با آن سروکار دارند. برای توسعه و پیشرفت علمی هر کشوری به دانشجویان و اساتید آن کشور نیاز دارد. این افراد برای رسیدن به اطلاعات و فناوری های روز دنیا نیاز به مطالعه و دسترسی به مقالات و کتابهای جدید و استفاده از آن اطلاعات در پژوهش ها و تحقیق های خود دارند و تمامی این موارد نیاز به یک ترجمه قوی و روان برای این مقالات و کتابها می باشد. بسیاری از اساتید و دانشجویان، وقت کافی برای ترجمه تخصصی مقالات خود در اختیار ندارند و نیازمند استفاده از خدمات ترجمه تخصصی مقالات و کتاب ها می‌باشند. هم چنین اساتید و دانشجویان تحصیلات تکمیلی، اگر مترجم متخصصی آن‌ها را در ترجمه مقاله همراهی نماید، با سهولت بیشتری نتایج تحقیقات خود را منتشر خواهند کرد. و از انجایی که زبان مشترک بین همه اساتید و دانشجویان بسیاری از کشورها و اکثر مجلات خارجی می باشد معمولا درخواست ترجمه فارسی به انگلیسی و یا ترجمه انگلیسی به فارسی از مابقی رشته ها بیشتر می باشد.

موسسه آرمان بهترین سایت ترجمه تخصصی مقالات و کتاب

موسسه آرمان با چندین سال تجربه و گردآوری بهترین مترجم ها در تمامی رشته ها همواره بهترین گزینه برای انتخاب ترجمه تخصصی مقالات و ترجمه تخصصی کتابها می باشد. شما با انتخاب این موسسه به عنوان گزینه ای برای ترجمه تخصصی و با کیفیت متون می توانید بهترین تجربه همکاری با موسسات را تجربه نمایید. موسسه آرمان به عنوان یکی از بهترین سایت های ترجمه به صورت 24 ساعته با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت در خدمت شما پژوهشگران محترم می باشد. ما در این موسسه باگردآوری بهترین مترجمین در تمامی رشته ها می توانیم مقالات شما بزرگوارن را به بهترین نحو ترجمه نماییم. تمامی مقالات فوق تخصصی که توسط گروه این موسسه انجام می شود در ابتدا توسط گروه پشتیبانی ترجمه برآورد هزینه و زمان می شود و  سپس به مترجم متخصص در آن رشته جهت ترجمه ارسال می گردد. تمامی فایل ها در این سطح پس از ترجمه به گروه پشتیبانی متشکل از متخصین تخصصی زبان انگلیسی ارسال و دوباره از لحاظ گرامری و ترجمه ویرایش خواهد شد. 

از دیگر امتیاز های موسسه ما تحویل بخش به بخش ترجمه‌ها، پرداخت اقساط برای سفارش‌ها با حجم بالا و انواع تخفیفات و شرایط ویژه از جمله مصادیق انعطاف‌پذیری این موسسه می باشد.

گام ها و مراحل ترجمه مقالات و کتب در موسسه آرمان

ارسال فایل ترجمه از طرف متقاضی و ویرایش آن در صورت لزوم از طرف موسسه: در این مرحله فایل مورد نظر از طرف متقاضی ارسال شده و توسط اساتید همکار مورد بازبینی قرار می گیرد. در صورتی که نیاز به اصلاحات باشد، با هماهنگی متقاضی این کار صورت خواهد گرفت.

ارسال فایل به مترجم: از آنجایی که موسسه آرمان با شبکه ای از مترجمین در ارتباط است، فایل ترجمه بر اساس رشته متقاضی به مترجمینی که در آن حوزه متخصص بوده و دوره های آموزشی برای ترجمه را گذرانده باشند، ارسال خواهد شد.

 بازبینی فایل ترجمه شده: در این مرحله مقاله ترجمه شده توسط مترجم، برای سایر مترجم ها نیز ارسال شده و فایل ترجمه شده مورد بازبینی و بررسی مجدد قرار می گیرد.

 بررسی علمی فایل ترجمه شده: در این مرحله فایل بازبینی شده برای یکی از اساتید همکار که هم رشته با متقاضی باشند، ارسال شده و فایل از لحاظ ساختار علمی و اصطلاحات تخصصی مورد بررسی قرار می گیرد.

ارسال فایل نهایی به متقاضی: در این مرحله فایل ترجمه شده بر اساس زمان مورد توافق به متقاضی ارسال خواهد شد. در این مرحله اگر اصلاحاتی توسط متقاضی یا استاد درخواست شود، این اصلاحات به مترجم اطلاع داده شده و اصلاحات مجددا مورد بررسی قرار خواهد گرفت و انجام خواهد شد.

« تا خط پایان با شما هستیم »

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما

خدمات موسسه آرمان