خدمات موسسه آرمان در زمینه پذیرش و چاپ مقاله

انتشار 25 تیر 1398
مطالعه 4 دقیقه

یکی از اصلی ترین دغدغه نویسندگان و مولفان کتاب، عدم اطمینان به موسسات پژوهشی جهت چاپ آثارشان می باشد.

خدمات موسسه آرمان در زمینه پذیرش و چاپ مقاله

یکی از اصلی‌ترین دغدغه نویسندگان و مولفان کتاب، عدم اطمینان به موسسات پژوهشی جهت چاپ آثارشان می‌باشد. موسسه تحقیقاتی آرمان به عنوان یکی از مراکز مهم تحقیقاتی با گرد هم آوردن کادری با تجربه و متخصص از سال 1393 فعالیت خود را با کمک جمعی از دانشجویان با انگیزه‌ی دانشگاه‌های معتبر کشور آغاز نموده است. ما در این موسسه گرد هم آمده‌ایم تا این نوید را به تمامی عزیزان بدهیم که مقالات شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن در مجلات معتبر داخلی و خارجی به چاپ برسانیم.

خدمات موسسه آرمان در زمینه چاپ و پذیرش مقاله به شرح زیر می‌باشد.

  • استخراج مقاله از پایان نامه

از آنجایی که نگارش مقاله زمان‌بر می‌باشد هر کسی به اقتضای شرایط زمانی خود قادر به نوشتن مقاله نمی‌باشد علاوه بر زمان که مولفه‌ی مهمی می‌باشد داشتن تخصص کافی در زمینه نگارش مقاله نیز از پارامترهای مهم و قابل توجهی در این زمینه می‌باشد در همین خصوص استخراج مقاله از پایان نامه برای آن دسته از عزیزانی که کار نگارش پایان نامه خود را به اتمام رسانیده‌اند و زمان کافی برای نوشتن مقاله ندارند بهترین راهکار برای داشتن مقاله و بهره‌مندی از امتیاز آن می‌باشد. استخراج مقاله به منزله ارج نهاد به یافته‌های علمی خود و ماندگار کردن آنها در نشریه‌های معتبر علمی می‌باشد و نیاز به تخصص و تجربه بسیار دارد. موسسه آرمان در راستای استخراج مقاله از پایان‌نامه شما عزیزان، با کادری مجرب و حرفه‌ای از بهترین کارشناسان و محققین در سرتاسر کشور بصورت تخصصی و در کمترین زمان آماده ارائه خدمت می‌باشد. استخراج مقاله از پایان نامه و چاپ آن در مجلات معتبر توسط کارشناسان موسسه آرمان در زمینه کلیه رشته‌های دانشگاهی انجام می‌پذیرد.   

  • پذیرش و چاپ مقاله

اخذ پذیرش از ژورنال های بین المللی خارجی و داخلی منوط به ارائه مقاله‌ای با محتوای پربار و مورد قبول برای مجلات می‌باشد. در دنیای کنونی که مقالات نقش بسزایی در پیشترفت و گسترش یافته‌های جدید علمی دارد نویسندگان مقالت علاوه بر نگارش مقاله در خور توجه بایستی با دستورالعمل نگارش و چاپ مقاله نیز آشنایی کامل داشته باشند. همانطور که مستحضرید دریافت پذیرش از مجلات کار آسانی نیست اما موسسه آرمان توانسته است با رایزنی و تعاملات قوی با مجلات معتبر بین المللی، با تضمین بسیار بالا و در بازه زمانی کوتاهی، امکان چاپ مقالات ارزشمند شما را فراهم کند. خدماتی که موسسه آرمان در زمینه پذیرش و چاپ مقاله به شما فرهیختگان گرامی تارائه می کند بصورت زیر دسته بندی می‌شوند:

  1. پذیرش و چاپ مقاله در رشته‌های مختلف دانشگاهی (علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی، پزشکی و ...)
  2. پذیرش و چاپ مقاله در مجلات معتبر خارجی و داخلی (مجلات معتبر بین المللی و مورد تائید وزارتین مانند ISI , ISC , SCOPUS , PUBMED)
  3. پذیرش و چاپ مقاله در کنفرانس‌ها و همایش‌های معتبر خارجی و داخلی
  4. فرمت‌بندی مقاله در کمترین زمان (فرمت‌بندی محتوایی، فرمت بندی ساختاری، رفرنس‌دهی مقاله)
  5. ویرستاری تخصصی مقاله (ویرایش گرامری، املائی و نگارشی) با حداکثر دقت، سرعت و کیفیت

تصویر

  • ترجمه مقاله

جوامع دانشگاهی از جمله مهمترین مجامعی است که نیاز به ترجمه تخصصی در آن احساس می‌گردد این نیاز بیشتر در بحث ارسال مقالات به مجلات بین المللی پر رنگ‌تر می‌شود چرا که دانشجویان و اساتید برای اینکه بتوانند مقالات خود را تکمیل کنند و از مقالات جدید منتشر شده در رشته خود استفاده کنند یا مقاله خود را به مجلات بین‌المللی ارسال کنند، باید از مقالات ترجمه شده استفاده کنند. ترجمه‌ای که مهمترین مولفه‌های آن کیفیت، هزینه و زمان باشد بهترین نوع ترجمه خواهد بود بعبارتی ترجمه‌ای مورد توجه اهالی قرار دارد که با هزینه مناسب، در بازه زمانی کوتاه، ترجمه‌ای با کیفیت را ارائه کند. 

همانطور که اشاره شد، موسسه آرمان با در اختیار داشتن تیم مترجمین حرفه‌ای، خدمات خود را به قشر وسیعی از جامعه علمی کشور ارائه نموده و تمایز خدمات را همواره سرلوحه کار خود قرار داده است. موسسه آرمان در کنار ترجمه تخصصی و نیتیو، ویرایش مقالات شما را نیز به بهترین نحو و طبق بالاترین استانداردهای روز دنیا انجام می دهد. با توجه به نوع خدمتی که شما انتظار دارید، خدمات این گروه به چهار دسته ترجمه انگلیسی به فارسی، ترجمه فارسی به انگلیسی تخصصی، ترجمه فارسی به انگلیسی پیشرفته و ویرایش توسط ویراستاران حرفه‌ای دسته بندی شده است تا بدین وسیله، نیاز شما در هر سطحی به بهترین شکل برآورده شود. برای ثبت سفارش خود در زمینه استخراج مقاله از پایان نامه، چاپ و پذیرش مقاله در انواع مجلات داخلی و خارجی و همچنین ترجمه تخصصی مقاله از قسمت ثبت سفارش و یا ایمیل موسسه می‌توانید اقدام کنید.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
شکل هندسی برای طراحی سایت
پرسش و دیدگاه شما

خدمات موسسه آرمان