ویرایش گرامری مقالات

انتشار 7 مهر 1397
مطالعه 3 دقیقه

از دلایل مهم ریجکت مقاله وجود اشتباهاتی در نگارش مقاله می باشد بنابراین ویرایش گرامری مقاله امری مهم و قابل توجه برای چاپ مقاله می باشد و یکی از اساسی ترین مراحل برای دریافت پذیرش مقاله از مجلات معتبر و کنفرانس ها می باشد.

ویرایش گرامری مقالات

ویرایش گرامری مقالات

در صورتی که متن مقاله باز خوانی شود و اشکالات متن اصلاح شود ویرایش مقاله صورت گرفته است.وقتی مقاله توسط ویراستار که در زمینه زبان و موضوع مقاله ماهر و خبره می باشد خوانده شود و اصلاحات گرامی و ساختاری متن انجام شود ویرایش گرامری اتفاق افتاده است.

از دلایل مهم ریجکت مقاله وجود اشتباهاتی در نگارش مقاله می باشد بنابراین ویرایش گرامری مقاله امری مهم و قابل توجه برای چاپ مقاله می باشد و یکی از اساسی ترین مراحل برای دریافت پذیرش مقاله از مجلات معتبر و کنفرانس ها می باشد.دراین میان اکثر افراد طبیعتا به زبان خارجی مسلط نیستند و نباید انتظار داشته باشند بتوانند بی عیب و نقص بنویسند از طرفی هم مجلات معتبر دنیا در کنار محتوای مقاله، به نگارش و ادبیات مقاله حساس هستند بنابراین مقالاتی را پذیرش می کنند که فاقد اشکالات گرامری باشند. در نتیجه برای کسب نتیجه بهتر باید از ویراستار حرفه ای استفاده کرد.شما می توانید برای اطمینان از حاصل کار خود از خدمات ما در موسسه تحقیقاتی آرمان استفاده کنید.

اگر می خواهید مقاله خود را به مجلات معتبر بین المللی و کنفرانس ها ارسال کنید و یا از دانشگاه ها پذیرش بگیرید پیشنهاد میکنیم از خدمات ویرایش گرامری موسسه تحقیقاتی آرمان استفاده کنید.

بی عیب نوشتن زبان انگلیسی امری دشوار است بنابراین درصورتی که مقاله شما دارای محتوای قوی باشد بایک ویراستاری گرامری خوب شانس شما در دریافت چاپ مقاله مورد نظر تا درصد زیادی بالا می رود.

شما نگران نکات ظریف گرامر انگلیسی نباشید و در وقت خود صرفه جویی کنید،ویراستاران حرفه ای گرامر زبان مقاله شما را اصلاح می کنند.

ما در موسسه تحقیقاتی آرمان سعی میکنیم مقالات را براساس گرامر و املای واژگان و حروف اضافه و همچنین نقطه گذاری بررسی و اصلاح نماییم.همچنین متخصصین ما شیوه بیان شما را بررسی و درصورت نیاز از واژگان جایگزین صحیح تر برای زیباسازی متن استفاده می کنند. جمله بندی ها نیز پس از بررسی در صورت نیاز اصلاح می شوند و فرم نوشتار بر اساس استاندارد تعیین شده از مجله مورد نظر مورد بررسی قرار میگیرد و در صورت نیاز درراستای مجله اصلاح میگردد.همچنین بخش های تکراری حذف می شوند تا متن روانتر باشد.

شما برای جلوگیری از اتلاف وقت و صرف هزینه های زیاد میتوانید به صورت آنلاین از تمامی خدماتی که موسسه آرمان در بخش های مختلف خود در نظر گرفته است استفاده کنید. موسسه آرمان با گرد هم آوردن برترین متخصصین در رشته های تحصیلی مختلف و دارای تحصیلات در مقطع دکتری، خدمات را با بهترین کیفیت به شما ارایه می دهد.

ما در دپارتمان های مختلف خود خدمات را به طور کامل ارایه و معرفی کرده ایم و شما می توانید با مراجعه به سایت موسسه تحقیقاتی آرمان ، با ثبت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

از اقدامات علمی که در ارتقاء تحصیلی و شغلی و ... موثر می باشند چاپ مقالات در مجلات معتبر و چاپ کتاب و ترجمه کتاب می باشد شما می توانید مقالات خود را به مجلات ارسال و به چاپ برسانید و درصورت نداشتن مقاله ما برای شما از پایان نامه تان مقاله ای را استخراج میکنیم. همچنین شما میتوانید از خدمات دیگر ما در زمینه رفرنس دهی به روز مقاله و فرمت بندی و ترجمه تخصصی بهره مند شوید.

همانطور که در بالا گفته شد برای ارسال مقالات به مجلات معتبر بین المللی علاوه بر بار علمی ، مقاله از نظر فرمت مقاله و نحوه نوشتن و مشخصات گرامری نیز باید در سطح خوبی باشد ما در موسسه آرمان مقالات شما را به طور کامل ویرایش گرامری و فنی انجام می دهیم تا شانس پذیرفته شدن مقاله را بالا ببریم.

دپارتمان ترجمه تخصصی ما شامل سه سطح فوق تخصصی و تخصصی و دانشجویی می باشد که مشتری بنا به نیاز خود می تواند انتخاب نماید،سطح ترجمه فوق تخصصی دارای گارانتی می باشد و سه نمونه از ترجمه های مترجمان به مشتری ارسال می شود تا انتخاب نماید.همچنین پس ازدریافت فایل نوشته شما، برآورد هزینه را انجام و به شما اعلام می کنیم و درصورت تایید شما درخواستتان را در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت و کمترین هزینه انجام خواهیم داد.

« با اطمینان خاطر از کیفیت، امور تحقیقاتی خود را به موسسه تحقیقاتی آرمان بسپارید »

راه های ارتباط با ما:

۰۹۹۰۰۲۵۴۹۳۵ - اسدی

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
شکل هندسی برای طراحی سایت
پرسش و دیدگاه شما

خدمات موسسه آرمان