راههای تقویت رزومه مصاحبه دکتری 99

انتشار 19 دی 1398
مطالعه 2 دقیقه

اگر به دنبال تقویت رزومه دکتری خود هستید می توانید برای پذیرش و چاپ مقاله در مجلات و همچنین چاپ کتاب اقدام نمایید. چاپ مقاله و چاپ کتاب از راههای امتیاز آور در روز مصاحبه دکتری می باشد.ما در موسسه آرمان برای تقویت رزومه شما در خدمتتان هستیم.

راههای تقویت رزومه مصاحبه دکتری 99

راههای تقویت رزومه در مصاحبه دکتری 99

دانشجویانی که تصمیم به ادامه تحصیل در مقطع دکتری دارند حتما باید با یک رزومه قوی در روز مصاحبه حضور یابند تا بتوانند نظر داوران را به سواد علمی شان جلب نمایند. از روشهای تقویت رزومه دکتری می توان به چاپ مقاله در مجلات و چاپ مقاله در کنفرانس ها و همچنین ترجمه کتاب و یا چاپ کتاب اشاره نموده که هریک امتیاز های خوبی را برای اخذ نمره در روز مصاحبه دکتری خواهند داشت.

شاید برای برخی از این داوطلبان اخذ پذیرش از مجلات خارجی معتبر و یا سپری شدن مراحل چاپ کتاب و اخذ مجوزهای لازم کار سخت و زمانبری باشد. ما در موسسه آرمان با گردآوری بهترین کارشناسان و همچنین داشتن سابقه طولانی در زمینه پذیرش و چاپ تضمینی مقالات در مجلات معتبر و چاپ کتاب در کوتاهترین زمان توانستیم در این سالها همراه شما باشیم و رضایت شما دوستان را جلب نماییم.

خدماتی که موسسه آرمان برای تقویت رزومه شما خواهد داشت :

ما با انجام خدمات استخراج مقاله نیز در خدمتتان هستیم. ممکن هست برخی از دوستان با شرایط نگارش و یا استخراج مقاله از پایان نامه آشناییت نداشته باشند و یا زمان کافی برای این کار را ندارند. ما می توانیم به صورت تخصصی استخراج مقاله تان را از پایان نامه انجام دهیم. در نظر داشته باشید که ما هیچ نوع فعالیتی در زمینه نگارش و تالیف مقاله نداریم و تنها در جهت استخراج مقاله از پایان نامه در خدمتتان خواهیم بود

پس از استخراج در زمینه ترجمه فوق تخصصی و تضمینی مقالات نیز در خدمت شما خواهیم بود. ما با داشتین مترجمین زیاد در تمامی رشته ها می توانیم تمامی فایل ها در هر رشته ای را به صورت کاملا تخصصی ترجمه نماییم.

و در نهایت با معرفی مجلات معتبر و تضمینی به شما و تایید نهایی  مجله توسط نویسنده پذیرش تضمینی مقالات شما را اخذ نماییم. 

یکی دیگر از راههای تقویت رزومه مصاحبه دکتری که تعداد کمتری از آن استفاده می کنند، چاپ کتاب می باشد. چاپ کتاب از موارد خوبی هست که می توان به کمک آن امتیاز خیلی خوبی را در روز مصاحبه اخذ کرد.

چاپ کتاب هم می تواند به صورت تالیفی، هم به صورت تبدیل پایان نامه به کتاب و همراه به صورت ترجمه کتابهای جدیدالنشر خارجی باشدهمانطور که در بالا عرض شد ما خدمات تالیف و نگارش نداریم اما اگر فایل شما اماده باشد ما می توانیم تمامی خدمات ویراستاری ادبی، فرمت بندی ظاهری، صفحه آرایی، طرح روی جلد و تمامی مجوزات لازم را برای کتاب شما داشته باشیم

همچنین اگر تمایل به ترجمه کتابهای جدیدالنشر خارجی دارید تنها کافیست حوزه مد نظر خود را بفرمایید تا جدیدترین کتابهای چاپ شده خدمتتان معرفی شود و با تایید شما همان کتاب توسط مترجم منتخب شما به صورت فوق تخصصی ترجمه گردد و سپس تمامی خدمات لازم برای به چاپ رساندن آن کتاب با نام شما به عنوان مترجم صورت گیرد

در نظر داشته باشید موسسه آرمان با داشتن چندین سال سابقه در زمینه های مختلف پژوهشی می تواند بهترین انتخاب برای تقویت رزومه دکتری شما باشد.

پس زمان را از دست ندهید و همین حالا با ما تماس بگیرید

شماره تماس: 09900254935

ایمیل:  journal.arman@gmail.com

 

 

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما

خدمات موسسه آرمان