پذیرش و چاپ تضمینی مقاله در کنفرانس

انتشار 6 مرداد 1399
مطالعه 3 دقیقه

پذیرش و چاپ تضمینی مقاله در کنفرانس چاپ مقاله در کنفرانس امتیاز چاپ مقاله در کنفرانس داخلی و خارجی پذیرش فوری مقاله در کنفرانس داخلی و کنفرانس خارجی پذیرش سریع مقاله در همایش خارجی و بین المللی پذیرش و چاپ تضمینی مقاله در مجلات معتبر

پذیرش و چاپ تضمینی مقاله در کنفرانس

پذیرش و چاپ تضمینی مقاله در کنفرانس

کنفرانس چیست؟

کنفرانس محلی برای برگزاری تبادل نظرات و راهکارها و بررسی آنها در تمامی رشته ها با حضور اساتید و دانشجویان می باشد. افرادی که در کنفرانس حضور خواهند داشت همگی افراد خبره و آشنا با حوزه تخصصی کنفرانس می باشند که جهت تبادلات با هم گفتگو خواهند کرد. 

در نظر داشته باشید قبل از اینکه در یک کنفرانس شرکت کنید ابتدا باید هدفتان را از شرکت در این کنفرانس مشخص نمایید و بدانید که آیا برای ارائه مقاله میخواهید در این کنفرانس شرکت کنید و یا صرفا جهت کسب اطلاعات بیشتر خواهد بود، در هر صورت با شرکت در یک کنفرانس هم میزان معلومات خود را افزایش داده­ اید و هم به واسطه افزایش مخاطبان فرصت­های بیشتری را برای آینده خود به­ دست آورده ­اید.

مقاله کنفرانسی چیست؟

مقاله حاصل از تحقیقات و پژوهش هایی از فرد یا افرادی میباشد که در حوزه های مختلف بوده و جهت ارائه در کنفرانس ها و همایش های در حال برگزاری باشد، مقالات کنفرانس یا همایشی می گویند. همانطور که در بالا هم عرض شد، در کنفرانس ها معمولا پژهشگران و اساتید و دانشجویان گردهم آمده و و از نظرات و تجربیات یکدیگر استفاده می کنند.

تصویر

محل برگزاری کنفرانس ها کجاست؟

کنفرانس ها معمولا به میزبانی دانشگاه ها سازمان ها و نهاد ها برگزار میشود.

چگونه از برگزاری کنفرانس ها مطلع شویم؟

بهترین منبع جهت کسب آگاهی از تمامی کنفرانس ها اینترنت میباشد که میتوانید با مراجعه به سایت ها تمامی اطلاعاتی که نیاز دارید را کسب نمایید.البته گاها ممکن است در سازمان ها یا دانشگاههای وابسته به موضوع کنفرانس بنر هایی نیز مشاهده فرمایید اما در بنر ها اطلاعات کافی برای شرکت و ثبت نام نوشته نمیشود اطلاعاتی که برای شرکت در کنفرانس هانیاز دارید شامل هزینه ثبت نام نحوه ثبت نام و نحوه ارسال مقاله میباشد که کلیه اطلاعات در سایت های زیر موجود میباشد این سایت ها کنفرانس ها را به صورت دسته بندی شده و با ترتیب زمان قرار میدهند.

این سایت ها معتبر ترین منبع اطلاعاتی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد زمان مکان و هزینه چاپ مقالات میباشد.

www.allconferences.com 

 www.conferencealerts.com

http://www.iranconferences.ir/

 http://www.civilica.com/Calendar.html

نحوه ارسال مقاله به کنفرانس چگونه است؟

در رابطه با ارسال مقاله به کنفرانس در وب­ سایت کنفرانس اطلاعات بسیار کاملی در رابطه با نحوه فرمت بندی و سابمیت و تاریخ ارسال و همچنن مواردی اعم از اهداف کنفرانس،محورهای کنفرانس، برگزار کنندگان آن، زمان برگزاری، محل اقامت، هزینه کنفرانس و… داده می­ شود. به همراه این اطلاعات، یک فرم ثبت‌ نام نیز قرار داده شده که در آن خواسته شده که در صورت رضایت برای شرکت در کنفرانس،گزینه‌ای را تیک بزنیم

تصویر

زمان داوری مقالات کنفرانسی چقدر است؟

اصولا مقالاتی که به کنفرانس ها ارسال میشوند بسیار سریعتر از مقالاتی که به مجلات ارسال میشوند پذیرفته میشوند و نیازی نیست که مدت زمان زیادی منتظر پذیرش باشید.توصیه ما به افرادی که برای اولین بار میخواهند مقاله ای ارائه کنند این است که از یک مقاله کنفرانسی آغاز نمایند.

بر اساس آیین نامه جدید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری امتیاز مقاله کنفرانسی برای مصاحبه دکتری؛برای مقالات چاپ شده در کنفرانس های معتبر داخلی 1 امتیاز و همچنین پذیرش مقاله از کنفرانس خارجی 2 امتیاز و حداکثر امتیاز ارائه شده به مقالات کنفرانسی 4 امتیاز،اختصاص داده شده است.

خدمات موسسه آرمان جهت مقالات کنفرانسی

در صورتی که میخواهید در کنفرانس ها شرکت کنید و یا مقاله خود را آماده ارسال به کنفرانس کنید موسسه آرمان میتواند تمامی اقدمات لازم از استخراج مقاله از پایان نامه و ترجمه مقاله و فرمت بندی و سابمیت مقاله براساس دستورالعمل کنفرانس را انجام داده و حتی در بخش واریزی حوالجات دلاری نیز درخدمتتان باشد. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کنفرانس های بین المللی و تضمینی موسسه نیز میتوانید از کارشناسان موسسه در خواست کنید تا شما را راهنمایی کنند.

راههای ارتباطی با کارشناسان موسسه آرمان

* 09900254935 *

** journal.arman@gmail.com ** 

 

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
شکل هندسی برای طراحی سایت
پرسش و دیدگاه شما

خدمات موسسه آرمان