پذیرش و چاپ مقاله کنفرانسی جهت مصاحبه دکتری

انتشار 15 بهمن 1399
مطالعه 2 دقیقه

پذیرش و چاپ مقاله کنفرانسی جهت مصاحبه دکتری. پذیرش و چاپ مقاله کنفرانسی به صورت فوری جهت تقویت رزومه دکتری می تواند امتیازی عالی با هزینه پایین را برای شما داشته باشد. راههای موفقیت در قبولی مصاحبه دکتری و آزمون دکتری تنها در موسسه آرمان می باشد. برای داشتن یک رزومه قوی با ما تماس بگیرید.اخذ پذیرش در کنفرانس های معتبر داخلی و خارجی

پذیرش و چاپ مقاله کنفرانسی جهت مصاحبه دکتری

پذیرش و چاپ مقاله کنفرانسی جهت مصاحبه دکتری

همه داوطلبانی که به دنبال قبولی در دوره دکتری هستند کاملا در جریانند که برای راهیابی به این درجه علمی و دوره تحصیلی باید از دو مرحله آزمن کتبی و روز مصاحبه عبور کنند. در سایت موسسه آرمان مطالب بسیار زیادی در زمینه آزمون و روز مصاحبه دکتری قرار داده شده است. اما در اینجا باز به یک سری موارد مجدد اشاره خواهیم کرد. 

امتیازات لازم جهت قبولی در مصاحبه دکتری

فعالیت های آموزشی: این بخش از رزومه شامل امتیاز و مدارک تحصیلی داوطلب است و در آن، کیفیت دانشگاه های دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد، معدل و طول دوره تحصیل در این مقاطع مورد بررسی قرار داده می گیرد. و همچنین در صورت داشتن مدرک معتبر زبان بین المللی مانند تافل، تولیو، آیلتس و MSRT و هر مدرک مرتبط دیگری به داوطلب امتیاز داده میشود.(امتیاز کلی این بخش 30 می باشد)

فعالیت های پژوهشی: این بخش نیز مربوط به فعالیت های علمی داوطلب است و در آن داوران به مقالات ژورنالی، مقالات کنفرانسی، کتاب های چاپ شده، پایان نامه و هر فعالیتی که مربوط به رشته تخصصی داوطلب باشد امتیاز میدهند.(امتیاز کلی این بخش 40 می باشد)

فعالیت خود جلسه آزمون: در جلسه آزمون، اساتید تمام حرکات و رفتار های داوطلب را زیر نظر دارند و به نحوه برخورد داوطلب با مسائل و تسلط او به مباحث جلسه، در مجموع امتیاز میدهند.(امتیاز کلی این بخش 30 می باشد)

تقویت رزومه جهت قبولی در مصاحبه دکتری

شما می توانید حتی تا روز قبل از مصاحبه نیز جهت جمع آوری امتیازات مربوط به بخش پژوهشی فعالیت نمایید. 

موسسه آرمان با داشتن چند سال تجربه در سالهای مختلف مصاحبه دکتری، می تواند انتخاب خوبی جهت همراهی شما در این مسیر باشد. 

برای داشتن یک رزومه قوی تنها کافیست پایان نامه و یا مقاله تان را برای کارشناسان موسسه آرمان ارسال نمایید تا تمامی خدمات مرتبط از سمت همکاران ما انجام شود. شما می توانید با مناسب ترین هزینه و در کوتاهترین زمان رزومه خود را تقویت نمایید تا در روز مصاحبه درصد قبولی خود را بالا ببرید. تمامی مراحل در موسسه آرمان با تایید نهایی از سمت داوطلب انجام خواهد شد.

ما در زمینه استخراج مقاله از پایان نامه ، ترجمه تخصصی مقالات و کتاب، چاپ کتاب در کوتاهترین زمان و یا تبدیل پایان نامه به کتاب و همچنین پذیرش و چاپ مقالات در ژورنالها و کنفرانس های معتبر در خدمت شما خواهیم بود. پس زمان را از دست ندهید و هرچه سریعتر برای جمع آوری رزومه قوی با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید.

موسسه آرمان مفتخر است که خدمات خود را به تمامی هموطنان ساکن در داخل و خارج از کشور در کوتاه ترین زمان ممکن و کمترین هزینه ارائه دهد. 

همچنین ما برای رفاه حال مشتریان عزیز و همچنین تسریع در روند کار همه خدمات را به صورت آنلاین و از طریق سایت موسسه صورت انجام می دهیم، بنابراین دانشجویان، فرهیختگان و اساتید عزیز در هر شهری که باشند میتوانند سفارشات خود را از طریق ثبت سفارش و یا ایمیل موسسه برای کارشناسان ما ارسال کرده و در کمترین زمان پاسخ ایمیل تان را دریافت نمایند.

« زمان را از دست ندهید همین حالا با ما تماس بگیرید »

« تا خط پایان با شما هستیم »

تصویر
 
لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
شکل هندسی برای طراحی سایت
پرسش و دیدگاه شما

خدمات موسسه آرمان