پذیرش مقاله در مجلات ISI در کمترین زمان

انتشار 16 شهریور 1399
مطالعه 4 دقیقه

اگر به اکسپت و چاپ مقاله ی ISI در کمترین زمان نیاز دارید موسسه آرمان می تواند پذیرش مقاله ی شما را در عرض 2 الی 3 هفته فراهم سازد و آن را به چاپ برساند.

پذیرش مقاله در مجلات ISI در کمترین زمان

چاپ مقاله ISI در مجلات تخصصی

مجلاتی که توسط پایگاه اطلاعات علمی تامسون نمایه می‌‍شوند را مجلات ISI می‌نامند.سطح کیفی این مجلات متفاوت از هم می‌باشد از اینرو جهت دسته‌بندی مجلات و حفظ ارزش و اعتبار هر کدام از آنها، بطور کلی مجلات ISI را در قالب دوسته مجلات ایمپکت فاکتور دار و بدون ایمپکت فاکتور تقسیم‌بندی نموده‌اند. با توجه به دسته‌بندی انجام گرفته معلوم می‌شود ضریب تاثیر (Impact factor) اساس طبقه‌بندی مجلات را شکل می‌دهد. براین اساس مجلاتی را که ایمپکت فاکتور دارند را مجلات JCR و مجلات فاقد ایمپکت فاکتور را مجلات ISI Listed یا مجلات لیست شده در ISI می‌نامند.

پایگاه چاپ مقاله ISI یکی از پایگاههای معتبر و پرطرفدار جهت چاپ مقاله دانشجویان و اساتید می باشد که دارای کیفیت و اعتبار بسیار بالایی، جهت چاپ مقاله برای تقویت رزومه دانشجویان و اساتید و همچنین بورسیه تحصیلی می باشد. امروزه باتوجه به اعتبار مجلات ISI در دنیا دانشجویان و اساتید در حال رقابت برای کسب امتیازات پژوهشی می‌باشند و می‌خواهند هرچه سریعتر امتیاز چاپ مقاله را کسب نمایند.اخذ پذیرش و چاپ مقاله در مجلات تخصصی و معتبر ISI نسبتا دشوار و زمانبر می‌باشد، به دلیل سختگیری این مجلات، زمان زیادی طول خواهد کشید تا این مقالات در مجلات ISI چاپ شوند.

تصویر

فرآیند اخذ پذیرش و چاپ مقالات ISI

یک مقاله ی خوب مقاله ای است که پیکربندی مناسبی داشته باشد. عنوان مناسبی برای آن انتخاب شود. کلمات کلیدی کاملا مرتبط با محتوی اصلی مقاله باشد. چکیده ی آن در برگیرنده مهمترین نتایج و روش تحقیق باشد. مقدمه به درستی نوشته شود. در ادبیات موضوع به موضوعات مرتبط و ترجیحا به روز اشاره شود. روش تحقیق کاملی ارائه شود و ترجیحا از فرمول ها، نمودار ها و جداول برای تبیین بهتر موضوع استفاده شود. در نظر داشته باشید که سطح کیفی و فنی مقاله باید بالا باشد. لذا از سرمایه گذاری روی مقالات با کیفیت متوسط و پایین خودداری کنید. در زمان نگارش مقاله و یا استخراج مقاله از پایان نامه حتما در نظر داشته باشید که از بهترین و محکم ترین بخش ها در نوشتن و تکمیل مقاله خود استفاده نمایید. فصل نتایج و تحلیل به خوبی نوشته شود و در برگیرنده ی تمام نتایج باشد و به بهترین شکل ارائه شود. پیشنهادات باید برای پروژه های آتی به خوبی مطرح شود.از رفرنس های معتبر، مهم و به روز استفاده شود. همخوانی مقاله با مجله انتخابی بسیار مهم است به عبارتی هم اسکوپ (Scope) بودن مقاله و مجله بسیار حائز اهمیت است. دقت کنید که متن ترجمه ی شما از جایی کپی نشده باشد. کپی بودن متن مقاله ی شما از دید داوران یک نوع سرقت علمی (Plagiarism) محسوب می شود و خط قرمز بسیاری از داوران و ژورنال هاست. ترجمه ی مقاله باید کاملا حرفه ای باشد. در نظر داشته باشید خیلی از ژورنال ها فقط ممکن است به دلیل ترجمه ی ضعیف و نگارش انگلیسی نامناسب، مقاله ی شما را رد کنند.

 

تصویر

پذیرش مقاله ISI در یک ماه

بسیاری از محققین و دانشجویان، بدون داشتن تجربه چاپ مقاله، نمی دانند که یک مجله را چگونه و از کجا باید پیدا کنند که متناسب با موضوع مقاله آنها باشد و یا  اصلا مقاله را چگونه باید برای مجله ارسال نمایند. از کجا بهمند که مجله ای که انتخاب کرده اند معتبر است یا جز مجلات بلک شده دانشگاه های ایران است. مطمئنا بدون دانستن پاسخ این سوالات هرگز موفق نخواهید شد که مقاله خود را در یک مجله معتبر به چاپ برسانید. اما زمانی که شما مقاله خود را به کارشناسان موسسه آرمان می سپارید، بدون هیچ معطلی با معرفی مجلات مناسب در موضوع مقاله شما و فرمت بندی مقاله در کمترین زمان، مقاله شما را در مجله سابمیت می کنند. یکی دیگر از مزایای استفاده از موسسات برای ارسال مقاله به مجلات معتبر، رایزنی آنها با مجلات برای گرفتن سریع پذیرش مقاله می باشد.

در اینجا باید متذکر شویم که منظور از اکسپت سریع و چاپ فوری مقاله ،چاپ در یک یا دو روز نمیباشد و هر مجله شرایط و بازه زمانی خاصی دارد. اکسپت مقاله کاری تخصصی است. مراحل انتخاب مجله تا ترجمه تخصصی و ویراستاری، فرمت بندی و سابمیت می تواند در کوتاهترین زمان انجام گیرد اما پروسه داوری برخی مجلات مثل JCR ممکن است بیشتر از یک ماه باشد. اما مجلات ISI یی که موسسه آرمان با آنها همکاری می کند، در کمتر از یک ماه پذیرش مقاله شما را ارسال می کند. 

 خدمات موسسه آرمان شامل موارد زیر می‌باشد

  • ترجمه مقالات تخصصی ISI با بهترین سطح کیفی
  • ویرایش مقالات تخصصی به صورت تضمینی توسط کارشناسان مجرب
  • معرفی ژورنالهای معتبر و تضمینی برای مقاله
  • سابمیت تضمینی مقالات تخصصی ISI
  • اخذ پذیرش تضمینی از مجلات تخصصی ISI

خدمات پذیرش و چاپ مقالات تخصصی در موسسه آرمان به صورت کاملا تضمینی انجام می‌شود. موسسه آرمان با کادری مجرب و حرفه‌ای مقالات تخصصی شما عزیزان را در کمترین زمان به صورت تضمینی در ژورنالهای تخصصی ISI چاپ خواهد کرد. کلیه مراحل چاپ مقالات تخصصی به صورت تضمینی و با بالاترین سطح کیفی در این موسسه انجام خواهد شد. استخراج مقاله از پایان نامه، ترجمه تخصصی و ویرایش و فرمت‌بندی مقالات و همچنین معرفی ژورنالهای تخصصی و معتبر و سابمیت مقاله, کلیه خدمات لازم برای سابمیت و چاپ مقالات تخصصی در موسسه‌ آرمان با بالاترین سطح کیفی انجام می‌شود و کلیه مقالات تخصصی به صورت تضمینی در ژورنالهای معتبر چاپ خواهند شد.در صورت تمایل به چاپ مقاله درخواست خود را توسط راههای ارتباطی آنلاین ارسال فرمایید. 

" تا خط پایان با شما هستیم "

 
 
لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
شکل هندسی برای طراحی سایت
پرسش و دیدگاه شما

خدمات موسسه آرمان