جدیدترین فهرست نشریات علمی پژوهشی مورد تایید وزارت علوم (آبان 1397)

انتشار 30 آبان 1397
مطالعه 1 دقیقه

در این مقاله جدیدترین فهرست نشریات علمی نشریات علمی پژوهشی مورد تایید وزارت علوم که در آبان 1397 منتشر شده است در اختیارتان قرار می گیرد.

جدیدترین فهرست نشریات علمی پژوهشی مورد تایید وزارت علوم (آبان 1397)

دانشجویان و محققین مدت زمان مشخصی را برای انجام پژوهش خود صرف می کنند و داده های ارزشمندی را به دست می آورند اما زمانی که در مجله ای معتبر گزارش تحقیق به صورت مقاله به چاپ برسد، این تحقیقات علمی اعتبار خواهند داشت. به خاطر این موضوع توجه به این نکته که مقاله در چه مجله ای به چاپ می رسد از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر شما مقاله خود را در مجله ای به چاپ برسانید که از اعتبار علمی برخوردار نباشد، رسما مقاله شما ارزش علمی خود را از دست خواهد داد و شما نمی توانیدبر روی آن به عنوان نقطه قوت رزومه علمی خود حساب باز کنید. به این دلیل آشنایی با مجلات معتبر از اهمیت بالایی برخوردار است.

جدیدترین فهرست نشریات علمی نشریات علمی پژوهشی مورد تایید وزارت علوم (آبان 1397)

وزارت علوم به صورت مقطعی و دوره ای فهرستی را منتشر می کند که در آن نشریات و مجلات معتبر از نظر این وزارت خانه را معرفی می کند. این فهرست با بررسی مجلات گوناگون علمی منتشر شده در سطح جهان تنظیم می شود و شما باید همواره به روز ترین این فهرست را تهیه کنید. دلیل آن هم این است که در هر دوره تجدید این فهرست ممکن است مجلاتی که در گذشته مورد تایید بوده اند حذف شده باشند و دیگر دارای اعتبار از نظر این وزارت خانه نباشند که در این صورت مقالات منتشر شده از ان ها در دانشگاه ه ای ایران دیگر معتبر نخواهد بود.

جدید ترین فهرست نشریات علمی نشریات علمی پژوهشی مورد تایید وزارت علوم را می توانید از لینک زیر دریافت کنید:

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
منصور جعفری
(
5 سال پیش
)
خوب است

خدمات موسسه آرمان