فراخوان انتخاب پایان‌نامه‌ برتر در زمینه الگوی اسلامی ایران

انتشار 22 مهر 1398
مطالعه 1 دقیقه

ساعد نیوز: نهمین فراخوان برای انتخاب رساله‌ و پایان‌نامه‌ برتر در زمینه الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت منتشر شد.

فراخوان انتخاب پایان‌نامه‌ برتر در زمینه الگوی اسلامی ایران

ساعد نیوز: نهمین فراخوان برای انتخاب رساله‌ و پایان‌نامه‌ برتر در زمینه الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت منتشر شد. به گزارش سایت خبری ساعد نیوز به نقل از مهر، این مرکز با هدف تشویق دانشجویان تحصیلات تکمیلی به پرداختن به موضوع الگوی پیشرفت، هم زمان با برگزاری نهمین کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، از رساله و پایان‌نامه‌های برتر مرتبط با الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت پس از داوری با اهدای جوایز نقدی قدردانی می‌کند.

بر این اساس از آن دسته از دانش آموختگان مقاطع مختلف کارشناسی ارشد، دکتری و معادل حوزوی واجد شرایط و یا آن دسته از دانشجویان دانشگاهی و طلاب حوزه‌های علمیه که موضوع رساله و پایان‌نامه آن‌ها در زمینه پیشرفت بوده در بازه زمانی سال‌های ۱۳۹۳ تا ۱۳۹۸ دفاع شده است و تمایل دارند رساله یا پایان‌نامه آنان در مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت ارزیابی شود، می‌توانند از طریق سامانه، به نشانی Http://Olgou.Ir ثبت نام و آمادگی خویش را اعلام کنند.

رساله‌ها و پایان‌نامه‌هایی که در فرآیند داوری اولیه پذیرش می‌شوند، در نمایشگاه روز برگزاری کنفرانس، در معرض دید شرکت‌کنندگان قرار خواهند گرفت. همچنین از نویسندگان رساله‌ها و پایان‌نامه‌هایی که در فرآیند داوری نهایی به عنوان برتر انتخاب شوند در روز برگزاری کنفرانس با اهدای جوایز نقدی قدردانی می‌شود. آخرین مهلت ارسال اطلاعات پایان‌نامه و رساله، ۱۵ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ تعیین شده است.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
شکل هندسی برای طراحی سایت
پرسش و دیدگاه شما

خدمات موسسه آرمان