چاپ تضمینی مقاله

انتشار 9 دی 1398
مطالعه 3 دقیقه

پذیرش و چاپ تضمینی مقاله نیازمند آشنا بودن با روال کاری هر مجله می باشد. ما در موسسه آرمان می توانیم به صورت کاملا تخصصی و راحت چاپ تضمینی مقالات شما را انجام دهیم

چاپ تضمینی مقاله

چاپ تضمینی مقاله 

چاپ تضمینی مقاله در مجلات معتبر همواره برای تمامی دانشجویان و اساتید و ارتقای شغلی کارمندان حائز اهمیت بوده است.

پذیرش و چاپ مقاله در مجلات مختلف نیازمند یک سری الزامات و آشنابودن با روال کار مجلات می باشد. برای پذیرش گرفتن از مجلات باید مقاله دارای موضوع به روز و محتوای محکم و همچنین ترجمه در سطح عالی باشد تا بتواند نظر ادیتور را به خود جلب نماید. 

برای نوشتنن یک مقاله خوب چکار کنیم؟

برای اینکه بتوانید مقالات خوبی بنویسید نیاز هست برخی موارد را در نظر بگیرید.در اینجا مواردی که برای نوشتن مقاله خوب نیاز هست به صورت خلاصه خدمتتان اعلام می شود.

یکی از این روش ها این هست که خیلی زیاد مقالات مرتبط بخوانید، این کار باعث می شود تا شما با کلیات نوشتن مقاله و اجزای آن آشنا شده و دریابید برای نوشتن مقالات چه چیزهایی را باید در نظر داشته باشید که به محتوای خوبی دست پیدا کنید.مورد دیگر این است که شما خودتان هم یکبار بر روی یک پژوهش انجام شده کار کنید. امروزه خیلی ها برای یادگیری و اینکه از تمامی جزئیات باخبر باشند قبل از شروع تحقیق خودشان، روی مقاله و پژوهش به ثبت رسیده ای کار می کنند و از ابتدا شروع به نگارش آن می کنند. یکی دیگر از راهها این است که در ابتدا یک مقاله همایشی آماده کنید تا با نوشتن مقاله آشنا شوید و مقاله همایشی تان را برای همایش ارسال کنید. پذیرش در آن برای شما یک تجربه عالی و رد در آن برای شما بی ضرر خواهد بود. حتی اگر شده برای تجربه نگارش می توانید با یک مقاله ضعیف شروع کنید زیرا انجام دادن آن بسیار بهتر و لذت بخش تر از انجام ندادن آن است. تقریبا تمامی مقالات از لحاظ ساختار به یک شکل هستند.پس تنها کافیست ساختار مقاله خود را مشخص کنید و در ادامه مطالب و نتایجج به دست آمده را به آن اضافه نمایید. اینها از مواردی هست که باید برای نوشتن یک مقاله به صورت اولیه و ابتدایی با آن آشنا باشید.

در برخی موراد نوشتن مقاله و همچنین اخذ پذیرش از مجلات هر دو از پروسه های زمانبر محسوب می شوند. برخی از نویسندگان بر این باورند که اگر زمان زیادی را برای نوشتن مقاله و جمع آوری آن بگذارند می توانند به راحتی و در بازه زمانی کوتاه پذیرش مقاله شان را اخذ نمایند که متاسفانه این یک تصور اشتباه می باشد. شما باید در ابتدا آشناییت کامل با مجله داشته باشید تا بدانید روال آن به چه شکلی خواهد بود. آیا از مجلات سخت گیر و یا زمان بر می باشد، آیا مجله داوری سریع دارد و آیا اصلا با شرایط موجود مقالات ایرانی را داوری می کند. اینها مواردی هست که در انتخاب مجله باید به آن توجه داشت.

پذیرش و چاپ تضمینی مقاله در موسسه آرمان

موسسه آرمان مفتخر است تا اعلام نماید که هیچ نوع خدمات نگارشی و تالیفی در موسسه انجام نمی شود اما ما برای ترجمه فوق تخصص و باکیفیت مقالات ارزشمند شما و همچنین پذیرش و چاپ تضمینی  مقاله در مجلات معتبر خارجی و داخلی آماده همکاری با شما پژوهشگران و نویسندگان محترم هستیم. شما میتوانید فایل مقالات خود را برای ما ارسال نمایید تا مجلات خدمتان معرفی شود. همانطور که اعلام شد ما در زمینه نگارش مقالات و افزودن اسامی نام نویسندگان در مقالات فعالیتی نداشته و نداریم و شما می توانید با خاطری آسوده فایل مقاله را برای کارشناسان ما ارسال نمایید. 

 به دلیل رفاه حال مشتریان و همچنین تسریع در روند کار همه خدمات به صورت آنلاین و از طریق سایت موسسه صورت میگیرد بنابراین دانشجویان، فرهیختگان و اساتید عزیز در هر شهری که باشند میتوانند سفارش چاپ مقاله خود را از طریق ثبت سفارش و یا ایمیل موسسه برای کارشناسان ما ارسال کرده و در کمترین زمان پاسخ ایمیلتان را دریافت خواهید کرد.

منتظر همکاری با شما پژوهشگران و فرهیختگان گرامی هستیم تا در کنار هم تجربه عالی را در زمینه پذیرش و چاپ مقالات ارزشمندتان داشته باشیم. 

« همین حالا با ما تماس بگیرید »

تلفن تماس : 09900254935

ایمیل موسسه: journal.arman@gmail.com

 

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
شکل هندسی برای طراحی سایت
پرسش و دیدگاه شما

خدمات موسسه آرمان