چند مقاله و کتاب برای مصاحبه دکتری 99 نیاز است

انتشار 21 دی 1398
مطالعه 2 دقیقه

برای تقویت رزومه دکتری 99 نیاز به چاپ تضمینی مقاله و کتاب می باشد تا بتوان با کمک آنها امتیاز پژوهشی بالایی کسب نمود. چند مقاله برای مصاحبه دکتری نیاز هست؟ چند کتاب برای مصاحبه دکتری نیاز هست؟در اینجا به سوال شما پاسخ داده خواهد شد.تاثیر چاپ مقاله در مصاحبه دکتری ، تاثیر چاپ کتاب در مصاحبه دکتری

چند مقاله و کتاب برای مصاحبه دکتری 99 نیاز است

چند مقاله و کتاب برای مصاحبه دکتری 99 نیاز است

چاپ مقاله و چاپ کتاب از موارد دارای امتیاز در اخذ امتیاز بخش پژوهشی مصاحبه دکتری می باشد.

با توجه به امتیازات اعلام شده 40  امتیاز از 100 امتیاز در روز مصاحبه به رزومه پژوهشی دانشجو مرتبط می شود یعنی تعداد مقالات پذیرش و یا چاپ شده در مجلات معتبر، مقالات پذیرش و یا چاپ شده در  کنفرانس ها، تالیف و ترجمه کتاب و کیفیت پایان نامه ارشد داوطلب بستگی دارد. در جدول زیر به صورت کامل امتیاز پژوهشی هریک را مشاهده می فرمایید. با کمک این جدول می توانید به راحتی برای تقویت رزومه خود در روز مصاحبه برنامه ریزی نمایید.

همانطور که در جدول زیر نیز مشاهده می فرمایید امتیاز هر مقاله بنا به نمایه مجله و نظر داوران بین 1 تا 7 امتیاز و چاپ کتاب نیز تا 4 امتیاز بسیار شیرین را برای شما خواهد داشت. پس اگر تعداد مقالات و یا کتاب شما بیشتر باشد می توانید بیشترین امتیاز را در بخش پژوهشی برای خود کسب نمایید.

ردیف نوع فعالیت حداکثر امتیاز نحوه ارزیابی
1

1-1 مقالات علمی پژوهشی(داخلی و خارجی)مرتبط با رشته تحصیلی

2-1 گواهی ثبت اختراع مورد تایید سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران

3-1 برگزیدگان در جشنواره علمی معتبر 

22 امتیاز

هر مقاله تا 7 امتیاز مطابق آیین نامه ارتقاء

گواهی ثبت اختراع بین المللی تا 7 امتیاز و داخلی تا 5 امتیاز

برگزیدگی داخلی تا 3 و خارجی تا 7 امتیاز

2 مقالات علمی ترویجی مرتبط با رشته تحصیلی 6 امتیاز هر مقاله تا 2  امتیاز مطابق آیین نامه ارتقا
3 مقالات چاپ شده در کنفرانس بین المللی (داخلی یا خارجی)  4 امتیاز  خارجی تا 2 و داخلی تا 1 امتیاز
4 تالیف یا ترجمه کتاب مرتبط با رشته تحصیلی 4 امتیاز  
5 کیفیت پایان نامه کارشناسی ارشد 4  امتیاز عالی تا 4 و بسیار خوب تا2 امتیاز
  جمع امتیاز 40 امتیاز  

 

راهکارهای موفقیت در مصاحبه دکتری همراه با موسسه آرمان

موسسه آرمان با داشتن چندین سال سابقه در زمنیه تقویت رزومه تحصیلی و شغلی می تواند پیشنهادات بسیار عالی در زمینه ارتقا رزومه شما داشته باشد. ما در زمینه استخراج مقاله از پایان نامه، ترجمه فوق تخصصی مقالات، اخذ پذیرش و چاپ تضمینی مقاله و همچنین چاپ و ترجمه کتاب می توانیم در خدمت شما باشیم. ما به عنوان یکی از بهترین سایت های خدمات آنلاین به صورت 24 ساعته با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت در خدمت شما پژوهشگران محترم می باشد. ما در این موسسه باگردآوری بهترین ها در تمامی رشته ها می توانیم با ارائه بهترین خدمات همراه شما بزرگوارن باشیم.

موسسه آرمان برای رفاه حال مشتریان عزیز و همچنین تسریع در روند کار همه خدمات را به صورت آنلاین و از طریق سایت موسسه صورت انجام می دهیم، بنابراین دانشجویان، فرهیختگان و اساتید عزیز در هر شهری که باشند میتوانند سفارشات خود را از طریق ثبت سفارش و یا ایمیل موسسه برای کارشناسان ما ارسال کرده و در کمترین زمان پاسخ ایمیلشان را دریافت خواهند کرد.

هر زمان به دنبال رزومه قوی بودید تنها کافیست با موسسه آرمان تماس بگیرید تا اطلاعات کامل را نسبت به شرایط و رشته تان دریافت نمایید.

تلفن تماس : 09900254935

ایمیل موسسه: journal.arman@gmail.com

« تا خط پایان با شما هستیم »

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما

خدمات موسسه آرمان