بهترین موسسه چاپ کتاب در ایران

انتشار 17 تیر 1399
مطالعه 3 دقیقه

چاپ کتاب ، تبدیل پایان نامه به کتاب، ویرایش ادبی و تخصصی کتاب ها و ترجمه فوق تخصصی کتابهای جدیدالنشر خارجی از خدمات بارز موسسه آرمان می باشد. موسسه آرمان آماده همکاری چاپ کتاب با تیراژ دلخواه شما می باشد.

بهترین موسسه چاپ کتاب در ایران

بهترین موسسه چاپ کتاب در ایران

امتیازات چاپ کتاب

چاپ کتاب، پلی میان مردمان در کشورهای مختلف با آداب مختلف می باشد و با چاپ کتاب می توان یافته ها و اکتشافات و فرهنگ و ... را به تمام دنیا انتقال داد. چاپ کتاب یک اقدام علمی و فرهنگی برای هر نویسنده می باشد که با اهداف معینی آنرا دنبال می‌کنند. نویسندگی کتاب در هر سنی می تواند اتفاق بیافتند، ممکن است از افراد نوجوان و میان سال و حتی افراد سن بالا باشد. از موارد حائز اهمیت در نویسندگی نحوه بیان مطالب به مخاطب می باشد. نویسنده باید از قدرت بیان خوبی برخوردار باشد تا بتواند با مخاطب با مطالب و کتاب خود با خوانندگان ارتباط برقرار کند.

از دیگر امتیازاتی که می توان عنوان کرد این است که چاپ کتاب، یکی از روش های آسان و پرامتیاز جهت اخذ نمره پایان نامه و یا تقویت رزومه در روز مصاحبه دکتری و همچنین جهت اخذ امتیاز در آزمون‌های جذب هیئت علمی  اساتید می باشد. موسسه آرمان به عنوان یکی از معتبر ترین و تخصصی ترین مراکز چاپ و انتشار کتاب همراه شما خواهد بود. موسسه آرمان برای چاپ کتاب شما خدماتی ارائه میکند که بتوانید به راحتی مجوز چاپ را دریافت کنید و کتاب را منتشر کنید مشاورین موسسه آرمان گام به گام شما را در این مسیر همراهی میکنند. برای شروع تنها کافی است فایل کتاب را به کارشناسان موسسه تحویل دهید تا تمام ویرایش های مورد نیاز را اعمال کنند و تمام مجوز هایی که لازم است تا اخذ شود را در کمترین فرصت اخذ نموده و کتاب را به بخش چاپ و انتشار تحویل دهد. در مراحل انجام کار نیز با انجام هر بخش فایلهایی جهت تایید و گزارش کار به شما نیز تحویل داده می شود.

تصویر
 

مراحل چاپ کتاب در موسسه آرمان

  • ارسال فایل کتاب و یا پایان نامه برای کارشناسان موسسه
  • تنظیم قرارداد چاپ کتاب و تیراژ آن و تایید آن توسط شما
  • صفحه آرایی کتاب در قالب رقعی و وزیری
  • ارسال نامه از انتشارات همراه با شماره شابک به صاحب اثر
  • طراحی جلد کتاب که بخش مهمی از چاپ می باشد. زیرا اگر طراح جلد زیبا باشد باعث جذب مخاطب میشود اولین بخشی که مخاطب یا خواننده از کتاب را مشاهده میکند جلد آن میباشد.
  • نکته: در نظر داشته باشید هم صفحه آرایی و هم طراحی جلد پس از اتمام آن برای شما ارسال و با تایید نهایی شما کار ادامه خواهد یافت.
  • دریافت فیپا برای کتاب که اداره كل پردازش و سازماندهی سازمان اسناد و كتابخانه ملی مسئول مستقیم صدور فیپا میباشد.یک شماره چندرقمی را به هر کتاب اختصاص میدهد.
  • دریافت مجوزهای لازم برای کتاب که شامل وزارت فرهنگ و ارشاد و اسلامی و چند موسسه دیگر می باشد. دریافت این مجوز ها ممکن است کمی زمان بر و طولانی باشد ولی اگر از سمت موسسه آرمان صورت گیرد می توانیم این مجوز ها را در کمترین زمان ممکن نسبت به موسسات دیگر دریافت نماییم.
  • و در اخر چاپ کتاب و ارسال آن به آدرس پستی شما
تصویر
 

هزینه چاپ کتاب:

هزینه چاپ کتاب با توجه به تعداد صفحات، قطع کتاب و تیراژ کتاب مشخص می گردد. کاغذ مورد استفاده جهت چاپ کتاب رنگی یا سیاه و سفید بودن کتاب نیز از مولفه های مهم در برآورد هزینه چاپ کتاب می باشد.

خدمات موسسه آرمان

همکاران ما در بخش چاپ کتاب با تجربه چندین ساله در امر تبدیل فرمت پایان نامه به کتاب و چاپ کتاب از پایان نامه، چاپ کتاب از جزوات دانشگاهی، چاپ کتاب تالیفی و ترجمه کتابهای خارجی و ثبت آن با نام شما به عنوان مترجم و ویراستاری کتاب همواره در کنار اساتید بزرگوار و دانشجویان عزیز هست. به دلیل رفاه حال مشتریان و همچنین تسریع در روند کار همه خدمات به صورت آنلاین و از طریق سایت موسسه صورت میگیرد بنابراین دانشجویان، فرهیختگان و اساتید عزیز در هر شهری که باشند میتوانند  تمامی سفارشات استخراج مقاله از پایان نامه، پذیرش و چاپ تضمینی مقاله، ترجمه فوق تخصصی مقالات و کتب و یا چاپ کتاب و پارافریز کردن مقالات خود را از طریق ثبت سفارش و یا ایمیل موسسه برای کارشناسان ما ارسال کرده و در کمترین زمان پاسخ ایمیلتان را دریافت خواهید کرد. موسسه آرمان مفتخر است که خدمات خود را به تمامی هموطنان ساکن در داخل و خارج از کشور در کوتاه ترین زمان ممکن و کمترین هزینه ارائه دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات چاپ کتاب از پایان نامه، با کارشناسان موسسه آرمان از طریق شماره های ثبت شده در سایت آرمان و یا ارسال ایمیل، در ارتباط باشید.

منتظر همکاری با شما پژوهشگران و فرهیختگان گرامی هستیم تا در کنار هم تجربه عالی را داشته باشیم. 

 

« تا خط پایان با شما هستیم »

09900254935

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
میرمحمود سیدولیلو
(
5 ماه پیش
)
سلام. تقاضای چاپ مقال دارم در نشریات داخلی یا خارجی حداقل JRC با امتیاز 2/5 به بالا 0دو مقاله اماده دارم) مستخرج از رساله دکتری تخصصی روانشناسی ام هستند. و یک کتاب 105 صفحه ای (آماده از هر نظر: تایپ شدهف صفحه آرایی گشته، طراحی روی جلد آماده) از شما اخذ شابک، فیپا ، مجوز انتشار و چاپ 20 جلد را می خواهیم. با احترام شماره تماس09149123049

خدمات موسسه آرمان