امتیاز چاپ کتاب در مصاحبه دکتری

انتشار 2 شهریور 1399
مطالعه 3 دقیقه

امتیاز چاپ کتاب در مصاحبه دکتری 99

امتیاز چاپ کتاب در مصاحبه دکتری

امتیاز چاپ کتاب در مصاحبه دکتری 99

برای شروع، هیچ وقت دیر نیست

یکی از روشهای آسان برای اخذ امتیاز در مصاحبه دکتری چاپ کتاب می باشد. شما می توانید به راحتی با تبدیل پایان نامه تان به کتاب و یا چاپ کتاب تالیفی تان امتیازی بسیار شیرین و کامل را در بخش چاپ کتاب برای مصاحبه دکتری کسب کرده و از خیلی از رقبا جلو بزنید. ما نیز در این راه می توانیم شما را همراهی نماییم.

چاپ کتاب جهت امتیاز در مصاحبه دکتری 99

موسسه آرمان در زمینه چاپ کتاب با بهترین کیفیت و کمترین قیمت تمامی خدمات مرتبط به تبدیل فرمت پایان نامه به کتاب، ویراستاری کتاب، صفحه آرایی، طرح روی جلد، اخذ شابک و فیپا و تمامی مجوزات لازم از وزارت ارشاد و در نهایت ثبت کتاب در کتابخانه ملی و چاپ آن را انجام می دهد. همکاران ما در بخش چاپ کتاب با داشتن چندین سال تجربه در امر تبدیل و چاپ کتاب از پایان نامه، چاپ کتاب از جزوات دانشگاهی، چاپ کتاب تالیفی و ترجمه کتابهای خارجی و ثبت آن با نام شما به عنوان مترجم و ویراستاری کتاب همواره در کنار اساتید بزرگوار و دانشجویان عزیز هست. موسسه آرمان مفتخر است که خدمات خود را به تمامی هموطنان ساکن در داخل و خارج از کشور در کوتاه ترین زمان ممکن و کمترین هزینه ارائه دهد. ما حتی شما می توانید کتابهای تان را با کمترین تیراژ ممکن به چاپ رسانید که این امر خود باعث کاهش قیمت در زمینه چاپ می باشد.

تصویر

مزایای چاپ کتاب

از مزایای چاپ کتاب علاوه بر امتیاز در مصاحبه دکتری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • با چاپ کتاب دیگر دغدغه افزایش تعداد مجلات فیک و بلک لیست نشریات را نخواهید داشت.

  •  چاپ کتاب و همچنین تبدیل پایان نامه به کتاب با قیمتی بسیار معقول انجام میپذیرد.

  • امتیازات مثبت در آزمون های استخدام و مصاحبه دکتری.

  •  دریافت امتیازهای لازم در مصاحبه دکترا برای دانشجویان و ارتقاء سطح استادان.

  • مهمترین اثر فرهنگی پژوهشی ماندگار شما در بین عامه مردم.

هزینه چاپ کتاب

برآورد هزینه چاپ کتاب در موسسه آرمان با توجه به تعداد صفحات، قطع کتاب و تیراژ کتاب مشخص می گردد. کاغذ مورد استفاده جهت چاپ کتاب رنگی یا سیاه و سفید بودن کتاب نیز از مولفه های مهم در برآورد هزینه چاپ کتاب می باشد. نحوه پرداخت هزینه چاپ کتاب نیز به این صورت می‌باشد که پس از ارسال فایل توسط نویسنده و مورد تأیید قرار گرفتن فایل توسط انتشارات، هزینه دقیق خدمت مولف اعلام و در ابتدا انتشارات 60 الی 70% مبلغ قرارداد را بابت پیش پرداخت دریافت می‌شود و مابقی مبلغ پس از اخذ مجوز توسط انتشارات و قبل از چاپ دریافت می‌گردد. همچنین زمان تحویل کتاب هم معمولا 25 الی 35 روزه کاری خواهد بود. توجه داشته باشید که این برآورد زمان به دلیل اخذ تمامی مجوزات و مراحل قانونی چاپ کتاب خواهد بود.

مراحل چاپ کتاب در موسسه آرمانتصویر

1. ارسال فایل کتاب و یا پایان نامه برای کارشناسان موسسه

2. تنظیم قرارداد چاپ کتاب و تیراژ آن و تایید آن توسط شما

3. صفحه آرایی کتاب در قالب مد نظر 

4. ارسال نامه از انتشارات همراه با شماره شابک به صاحب اثر

5. طراحی جلد کتاب که بخش مهمی از چاپ می باشد. زیرا اگر طراح جلد زیبا باشد باعث جذب مخاطب میشود اولین بخشی که مخاطب یا خواننده از کتاب را مشاهده میکند جلد آن میباشد.

نکته: در نظر داشته باشید هم صفحه آرایی و هم طراحی جلد پس از اتمام آن برای شما ارسال و با تایید نهایی شما کار ادامه خواهد یافت.

6. دریافت فیپا برای کتاب که اداره كل پردازش و سازماندهی سازمان اسناد و كتابخانه ملی مسئول مستقیم صدور فیپا میباشد. یک شماره چندرقمی را به هر کتاب اختصاص میدهد.

7. دریافت مجوزهای لازم برای کتاب که شامل وزارت فرهنگ و ارشاد و اسلامی و چند موسسه دیگر می باشد. دریافت این مجوز ها ممکن است کمی زمان بر و طولانی باشد ولی اگر از سمت موسسه آرمان صورت گیرد می توانیم این مجوز ها را در کمترین زمان ممکن نسبت به موسسات دیگر دریافت نماییم.

8. و در اخر چاپ کتاب و ارسال آن به آدرس پستی شما

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات چاپ کتاب می توانید با کارشناسان موسسه آرمان از طریق شماره 09900254935 و یا ارسال ایمیل به آدرس journal.arman@gmail.com ، در ارتباط باشید.

بیشتر بخوانید:

نحوه امتیازدهی مصاحبه دکتری 99

استخراج تخصصی مقالات در تمامی رشته ها

بهترین سایت ترجمه مقالات و کتاب

چند مقاله و کتاب برای مصاحبه دکتری 99 نیاز است

 

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما

خدمات موسسه آرمان