موسسه آرمان

A   R   M   A   N

صفحه اصلی

موسسه تحقیقاتی آرمان با سالها تجربه تمامی خدمات تحقیقاتی را جز نگارش و مشاوره مقاله و پایان نامه گرد هم آورده است و از نظر ما چنین کاری سرقت اندیشه است.

تبلیغ ما عمل ماست و بر آن مفتخریم که رضایت کاربران را با خود همراه داریم.

کمترین زمان, بهترین مجله و مناسب ترین هزینه هدف ما در انتخاب مجله برای چاپ مقالات شماست.

آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور در سال 96

  آزمون دکتری   2 آبان 1396 - 00:20
92 100 -522
آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور در سال 96

آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور در سال 96

چهاردهمین دوره آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور در روز پنجشنبه 30 آذر 96 برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری آرمان، داوطلبان شرکت در آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور باید پیش از نام نویسی اینترنتی، ابتدا باید نسبت به تشکیل پرونده در مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی (تهران، شهرک قدس (غرب)، فاز ٥ ،بلوار ایوانک، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، بلوک A ،طبقه دوم، مرکز خدمات آموزشی) اقدام کنند.

بر اساس این گزارش، فقط افرادی که توسط مرکز خدمات آموزشی معرفی شده باشند، واجد شرایط نام نویسیِ اینترنتی و شرکت در آزمون ارزشیابی هستند.

همچنین در صورت تکمیل بودن کلیه مدارک مورد نیاز و تشکیل پرونده، دانش آموختگان باید آمادگی خود را جهت شرکت در آزمون به کارشناس ارزشیابی در مرکز خدمات آموزشی اعلام کنند تا نام آنها در لیست مرکز خدمات آموزشی ثبت شود.

در نهایت، دانش آموختگان موظفند از ساعت 18 روز یکشنبه 5 آذر تا ساعت 24 روز چهارشنبه 8 آذر پایان نسبت به نام نویسی اینترنتی در سایت www.sanjeshp.ir اقدام کنند.

گفتنی است،‌ توزیع کارت ورود به جلسه این آزمون  از ساعت 18  روز 28 آذر  از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.

نظرات