موسسه آرمان

A   R   M   A   N

صفحه اصلی

موسسه تحقیقاتی آرمان با سالها تجربه تمامی خدمات تحقیقاتی را جز نگارش و مشاوره مقاله و پایان نامه گرد هم آورده است و از نظر ما چنین کاری سرقت اندیشه است.

تبلیغ ما عمل ماست و بر آن مفتخریم که رضایت کاربران را با خود همراه داریم.

کمترین زمان, بهترین مجله و مناسب ترین هزینه هدف ما در انتخاب مجله برای چاپ مقالات شماست.

هزینه ویرایش مقاله انگلیسی

  ویرایش تخصصی مقاله   25 مهر 1396 - 15:53
93 100 720
هزینه ویرایش مقاله انگلیسی

هزینه ویرایش مقاله انگلیسی

موسسه پژوهشی تحقیقاتی آرمان با هدف یاری رساندن به شما پژوهشگران در ارائه دستاوردهای خود به زبان انگلیسی در مجلات و کنفرانس‌های معتبر بین‌المللی آماده خدمت رسانی در زمینه ویرایش مقالات انگلیسی شما می باشد. متخصصین خبره ما متون علمی‌تان را از لحاظ گرامری، املائی، واژگان، علائم نقطه‌گذاری و پارگراف‌بندی بررسی و مطالعه می نمایند.از این رو، زمانی که داوران مقاله‌ای را مورد ارزیابی قرار می‌دهند، تنها محتوای علمی آن را خواهند سنجید و اشکالات گرامری و نگارشی مانع از انتقال صحیح مفاهیم نخواهد شد.

انجام ویرایش نیاز به تسلط بسیار بالا به رشته و کلمات تخصصی در زبان انگلیسی دارد. به همین خاطر ما برای ویرایش مقالات انگلیسی از مسلط ترین افراد دارای دکتری تخصصی هر رشته دعوت به همکاری کرده ایم تا بتوانیم شما عزیزان را به بهترین نحو یاری رسانیم. ویراستاری مانند بسیاری از حرفه های دیگر باید ویراستار علاوه بر اینکه آموزش لازم را برای ویراستاری گذرانده باشد، تجربه کافی در زمینه ویراستاری نیز داشته باشد.

هزینه ویرایش مقاله انگلیسی بسته به رشته ، تخصص و نوع ویرایش متغیر می باشد.

در موسسه آرمان ویرایش مقالات به دو صورت انجام می گردد.

  1. ویرایش تخصصی: این نوع ویرایش توسط افراد محلی و دکتری همان رشته تخصصی مورد بررسی اصطلاحاتی و بررسی گرامری و زبانی قرار می گیرد. این ویرایش در سطح عالی و مورد قبول مجلات و کنفرانس ها است.

هزینه ویرایش مقالات انگلیسی در ویرایش تخصصی به ازای هر 250 کلمه (استاندارد هر صفحه) 6000 تومان می باشد.

  1. ویرایش نیتیو: این سطح از ویرایش توسط ویراستاران برتر کشورهای انگلستان و آمریکا صورت می گیرد. که در این نوع از ویرایش گواهی ادیت (گواهی ویرایش نیتیو) توسط موسسه انگلیسی و یا آمریکایی خدمت متقاضیان گرامی تقدیم خواهد شد.

هزینه ویرایش مقالات انگلیسی در سطح ویرایش نیتیو  به ازای هر 250 کلمه (استاندارد هر صفحه) 25000 تا 45000 تومان بسته به رشته تخصصی افراد متغیر می باشد.

پروسه ثبت سفارش ویرایش نیتیو مقالات:

در صورتی که تمایل داشته باشید تا ویرایش مقاله شما توسط گروه تخصصی موسسه آرمان صورت پذیرد می توانید درخواست و شماره تماس خود را برای کارشناسان موسسه از طریق سایت آرمان ارسال نمایید تا در اسرع وقت پس از برآورد هزینه، اقدامات لازم انجام گیرد.

در موسسه آرمان ویرایش مقالات انگلیسی در تمامی رشته های زیر انجام می گیرد.

ویرایش مقالات تخصصی مهندسی، ویرایش مقالات تخصصی مدیریت، ویرایش مقالات تخصصی بازرگانی، ویرایش مقالات تخصصی زیست شناسی، ویرایش مقالات تخصصی حسابداری، ویرایش مقالات تخصصی پزشکی، ویرایش مقالات تخصصی شیمی، ویرایش مقالات تخصصی اقتصاد، ویرایش مقالات تخصصی روانشناسی، ویرایش مقالات تخصصی فیزیک