واریز هزینه مقالات به مجلات خارجی

انتشار 14 اردیبهشت 1398
مطالعه 2 دقیقه

در حال حاضر محدودیت هایی برای انجام واریزی های دلاری به مجلات در کشور ما وجود دارد که باعث شده تمامی افراد امکان انجام واریزی را به صورت شخصی برای کشورهای دیگر نداشته باشند.به همین خاطر موسسه آرمان برای رفاه حال نویسندگان و کمک به ثبت مقالات ارزشمند در مجلات معتبر  واریزی حوالجات ارزی را به خدمات خود افزوده است.

واریز هزینه مقالات به مجلات خارجی

واریز هزینه مقالات به مجلات خارجی

بیشتر مقالاتی که به مجلات خارجی ارسال می شود پس از داوری مقاله و اعلام نظر داوران در صورتی که مقاله مورد تایید قرار گیرد نیاز به واریز هزینه جهت دریافت نامه اکسپت از سمت مجله دارند. البته در محدود مجلاتی هستند که در زمان سابمیت هزینه ای را جهت بررسی و یا داوری دریافت می کنند.

در حال حاضر محدودیت هایی برای انجام واریزی های دلاری به مجلات در کشور ما وجود دارد که باعث شده تمامی افراد امکان انجام واریزی را به صورت شخصی برای کشورهای دیگر نداشته باشند. به همین خاطر موسسه آرمان برای رفاه حال نویسندگان و کمک به ثبت مقالات ارزشمند در مجلات معتبر واریزی حوالجات ارزی را به خدمات خود افزوده است.

روش های پرداخت هزینه های چاپ مقاله

واریزی از طریق پی پال (PayPal) 
اغلب پرداخت های موسسه، مربوط به پرداخت های چاپ یا پذیرش مقاله فقط از طریق پی پال (PayPal) قابل انجام است. در این صورت پس از مطالعه کامل دستورالعمل پرداخت PayPal می توانید اقدام به ثبت سفارش نمایید تا پرداخت هزینه پذیرش یا چاپ مقاله در ژورنال ظرف مدت 24 ساعت انجام شود.

واریزی از طریق ویزا کارت یا مستر کارت (Visa Card/Master Card) 
اگر با طی کردن روند پرداخت هزینه Publication Fee یا Acceptance Fee به صفحه ای رسیدید که در آن نوع کارت Visa/Master، شماره کارت (Card Number) و تاریخ انقضای کارت (Expiration Date) خواسته می شود، این بدین معناست که پرداخت از نوع قابل انجام با ویزا کارت یا مستر کارت است. در این صورت برای پرداخت هزینه پذیرش یا چاپ مقاله با ویزا کارت یا مستر کارت، پس از مطالعه کامل دستورالعمل در صفحه خدمات واریزی می توانید اقدام به ثبت سفارش نمایید تا پرداخت هزینه چاپ یا پذیرش مقاله در ژورنال (معمولاً ظرف مدت 24 ساعت) انجام شود.

نحوه سفارش

گام اول: ارسال درخواست به ایمیل کارشناس موسسه همراه با شماره واریزی و یا ایمیل دریافتی از سمت مجله. در این ایمیل نام مجله، آدرس وب سایت مجله، هزینه چاپ و مشخصات حساب بانکی مجله را ارسال نمایید.

گام دوم: درخواست شما بررسی می شود و هزینه و شرایط واریزی خدمتتان اعلام خواهد شد.

گام سوم: هزینه واریزی همراه با قیمت روز دلار و یا یورو به اضافه کارمزد را به حساب بانکی موسسه آرمان واریز نمایید و اطلاعات واریزی را برای کارشناس مربوط ارسال نمایید.

گام چهارم: حواله طی ۲۴ تا ۷۲ ساعت توسط موسسه آرمان انجام می شود و رسید بانکی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

" ما در موسسه آرمان منتظر همکاری با شما عزیزان هستیم "

تلفن تماس کارشناسان

 09900254935

۰۹۹۱۸۹۵۳۳۵۴

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
شکل هندسی برای طراحی سایت
پرسش و دیدگاه شما
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
(
4 سال پیش
)
در پاسخ به:
چاپ مقاله درمجلات رادرخواست دارم.
باسلام خدمت شما فرهیخته گرامی.ما برای چاپ مقاله تان در مجلات معتبر خارجی در خدمتتان هستیم.همکاران بنده درخواستی را از طریق ایمیل ارسالی شما در ثبت نظرات ارسال کردند که ممنون میشم به آن ایمیل پاسخ داده تا بتوانیم برای معرفی مجلات و ارسال مقاله تان در خدمتتان باشیم.ممنونم.
بازدیدکننده
فتحعلی
(
4 سال پیش
)
چاپ مقاله درمجلات رادرخواست دارم.

خدمات موسسه آرمان