ترجمه و چاپ کتاب به صورت اقساطی

انتشار 24 شهریور 1399
مطالعه 4 دقیقه

ترجمه و چاپ کتاب با پرداخت اقساطی ترجمه و چاپ کتاب به صورت اقساطی ترجمه کتابهای خارجی به صورت قسطی ترجمه کتاب با شرایط اقساط ترجمه کتاب و چاپ کتاب با پرداخت اقساط پرداخت هزینه چاپ کتاب به صورت بخش بندی.

ترجمه و چاپ کتاب به صورت اقساطی

ترجمه و چاپ کتاب به صورت اقساطی

ترجمه و چاپ کتاب یکی از راههای عالی و آسان برای تقویت رزومه دانشجویان و اساتید می باشد. کتاب همواره بهترین راه ارتباطی بین مردم جهان جهت کسب اطلاعات بیشتر در تمامی حوزه ها و فرهنگ ها و ... بوده و هست. برای اینکه بتوان از اطلاعات و دستاوردهای کشورهای دیگر استفاده کرد، نیاز است تا تجربیات و دانش آنها را که به صورت کتابی گردآوری شده به زبان های مختلف ترجمه کرد تا همه از آن اطلاعات بهره گیرند. 

مراحل ترجمه کتاب های جدیدالنشر خارجی و ثبت آن با نام شما به عنوان مترجم: 

1. انتخاب کتاب مناسب: 

در مرحله اول بهتر این است تا حد ممکن کتاب هایی انتخاب شود که تا به امروز ترجمه نشده است و یا کتابهای ترجمه شود که از لحاظ بار علمی محکم باشد. برای اینکه بررسی نمایید کتاب مد نظرتان ترجمه و به ثبت نرسیده باشد باید در سایت کتابخانه ملی آن را بررسی نمایید. با مراجعه به سایت فیپا نیز می توانید اطلاعات لازم درباره کتاب موردنظرتان را بیابید اگر در این دو سایت چیزی پیدا نشد، احتمالا آن کتاب ترجمه نشده است و یا به ثبت نرسیده است.

البته این مورد توسط موسسه آرمان به راحتی قابل انجام است و تنها کافی ست درخواست خود را نسبت به نوع کتاب و حوزه مد نظر اعلام نمایید تا بروزترین و بهترین کتابها خدمتتان معرفی شود.

2. اخذ مجوز از نویسنده یا ناشر کتاب:

بعد از اینکه از انتخاب کتاب خود مطمئن شدید نیاز است تا ازنویسنده کتاب و یا ناشر آن اجازه ترجمه آن کتاب را بگیرید. البته در ایران کمی به این موضوع توجه نمی شود. اما شما نیز می توانید برای اطمینان خاطر خودتان با جست وجویی ساده در گوگل راه های ارتباطی با نویسنده کتاب و یا ناشر را پیدا کرده و برای او دلایل خود برای ترجمه کتاب را شرح دهید. معمولا نویسندگان به ناشران واگذار می کنند که به شما اجازه ترجمه بدهند یا خیر. پس باید مذاکره ای نیز با ناشران انجام دهید. اما شما می توانید این مورد را از طریق انتشارات نیز اقدام کنید، احتمالا نتیجه بهتری کسب خواهید کرد.

تصویر

3. ترجمه کتاب:

ترجمه کتاب باید شیوا و روان و قابل درک برای همه باشد. به همین خاطر بخش مهمی از کار را می توان ترجمه کتاب دانست. سفارشات ترجمه کتاب، حجم زیادی دارند و معمولاً بسیار حساس هستند در موسسه آرمان شما می توانید مترجم مدنظر خود را با ارسال نمونه کار از چند مترجم اتخاب نمایند. 

ترجمه کتاب با پرداخت اقساط یا ترجمه قسطی کتاب با توجه به شرایط مالی و نگرانی های مشتریان از بابت کیفیت ترجمه راه اندازی شده و مورد استقبال قرار گرفته است. این شیوه که یکی از رویکردهای جدید برای تعامل حداکثری با مشتریان به حساب می آید، می تواند میزان رضایت آنها را از خدمات ترجمه افزایش داده و میل به انجام ترجمه کتاب را به حداکثر برساند. امروزه با افزایش تعداد بالای موسسات، این مژده را به شما می دهیم که موسسه آرمان با داشتن قیمت های بسیار مناسب و کیفیت بسیار بالا توانسته است رضایت مشتریان را جلب نماید. همانطور که در جریان هستید هزینه و زمان تحویل ترجمه براساس تعداد کلمات هر فایل متغییر است، همچنین با افزایش حجم کتاب میتوانید از تخفیفات پله ای بهره مند شوید که این امر با درصدهای بالایی از تخفیف همراه خواهد بود که یک فرصت خوب برای شما عزیزان محسوب می شود. برای برآورد هزینه کتاب خود و شرایط پرداخت اقساطی میتوانید از مشاوران و کارشناسان موسسه راهنمایی بگیرید. 

همانطور که در بالا عرض شد تمامی ترجمه ها براساس تعداد کلمات هر فایل برآورد می شود به همین دلیل برای فایل های با حجم بالا مقداری زمان تحویل طولانی تر خواهد شد که شما می توانید در صورت داشتن زمان کوتاه از ترجمه در حالت فشرده با افزایش قیمت نیز استفاده نمایید. 

4. ویراستاری کتاب: 

اگر در موسسه آرمان سطح فوق تخصصی ترجمه را انتخاب نمایید دیگر نیاز به ویرایش تخصصی مجدد و بازخوانی کتاب نیست و با خیالی آسوده می توانید جهت چاپ کتاب تان اقدام نمایید. 

5. چاپ کتاب ترجمه شده:

تمامی مراحل مربوط به چاپ کتاب اعم از صفحه آرایی ، طرح روی جلد ، اخذ فیپا ، شابک و تمامی مجوزات لازم آن نیز در موسسه آرمان به راحتی قایل انجام هست و شما در نهایت می توانید کتاب ترجمه شده با نام خودتان را درب منزلتان تحویل بگیرید. همچنین مبلغ چاپ کتاب نیز برای اطمینان خاطر شما در دو بخش و به صورت اقساط از شما دریافت می شود و با تیراژ مد نظر شما و در کمترین تیراژ نیز به چاپ خواهد رسید.

موسسه آرمان با داشتن کادری مجرب و خبره در زمینه ترجمه کتاب در تمامی رشته و تخصص ها و چاپ آن در کوتاهترین زمان و با نازلترین قیمت همواره انتخاب بسیاری از فرهیختگان می باشد. 

تصویر
 

 

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
شکل هندسی برای طراحی سایت
پرسش و دیدگاه شما

خدمات موسسه آرمان