ترجمه مقالات تربیت بدنی توسط مترجمین متخصص

انتشار 26 اسفند 1397
مطالعه 4 دقیقه

ترجمه تخصصی و فوق تخصصی متون و مقالات تربیت بدنی توسط مترجمین متخصص در موسسه آرمان با کمترین هزینه، بهنترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان انجام میگیرد.

ترجمه مقالات تربیت بدنی توسط مترجمین متخصص

ورزش به عنوان یک پدیده بین المللی در جهان مطرح می باشد. در واقع ورزش یک زبان بین المللی است که باعث ایجاد اتحاد در میان مردم جهان شده و  توسط همه قابل درک می باشد. ورزش در زندگی روزمره مردم هر کشوری قرار دارد. آخرین نتایج فوتبال یا نقل و انتقالات، رویدادهای ورزشی چه ملی یا بین المللی، تربیت بندی در آموزش و پرورش، ورزش به عنوان فعالیت های اوقات فراغت، تبلیغات از جمله مواردی می باشد که علاقمندان به این حوزه روزانه آن ها از طریق سایت های خبری مختلف پیگیری می کنند.
اما بیشتر این رویدادهای جهانی به دلیل آنکه برای تمامی مردم جهان قابل درک باشد، به زبان انگلیسی در پایگاه های خبری بین المللی و دیگره سایت های خبری قرار داده می شود. از این رو افرادی که آشنایی کافی به زبان انگلیسی را داشته باشند، می توانند به راحتی آنها را مطالعه کرده و از اخبار ورزشی جهان مطلع شوند. 
اما افرادی که تسلط به زبان انگلیسی ندارند برای آگاهی از این اخبار و اطلاعات لازم است تا آن را ترجمه نمایند. البته در خصوص اخبار ورزشی نیاز به ترجمه تخصصی نمی باشد و شاید با خواندن مکرر آنها بتوان با کلمات روتینی که روزانه در متن اخبار ورزشی استفاده می شود، آشنا شد. اما در خصوص مقالات علمی اینگونه نبوده و برای ترجمه متون تخصصی مقالات حوزه تربیت بدنی لازم است تا از مترجمین متخصص کمک بگیرید. ما براین باوریم که ترجمه تخصصی هر رشته باید به دست مترجمان زبده همان رشته واگذار شود و خود مترجم در زمینه رشته مربوطه، تحصیلات آکادمیک داشته باشد. با به کارگیری مترجمان متخصص رشته تربیت بدنی، ترجمه متون تخصصی تربیت بدنی عاری از اشتباه بوده و ترجمه به صورت مفهومی انجام می شود و از ترجمه تحت اللفظی اجتناب می گردد. زیرا مترجم با مفاهیم علمی متن آشنایی دارد و لذا در حین ترجمه تخصصی رشته تربیت بدنی مفاهیم را درک نموده و سپس اقدام به ترجمه می نماید. 
با توجه به گستردگی رشته تریبت بدتی و گرایش های مختلف این رشته همچون تربيت بدنی و علوم ورزشی (عمومی)، فيزيولوژی ورزشی، بيومكانيك ورزشی، رفتار حركتی، حرکات اصلاحی و آسيب شناسی ورزشی، مديريت ورزشی، نیاز به مترجمین متخصص در هر گرایش می باشد تا اصطلاحات و لغات تخصصی این نوع متون به درستی ترجمه شوند. 
امروزه با توجه به تخصصی شدن علوم در زمینه های مختلف، نیاز به ترجمه تخصصی (Specialized Translation) بیش از پیش احساس می شود. در سال های نه چندان دور مترجمین اکثراً در زمینه متن مورد ترجمه تخصص چندانی نداشتند و اکثر متون تخصصی توسط مترجمین عمومی و دانش آموختگان رشته مترجمی مورد ترجمه قرار می گرفتند. علاوه بر این گسترش فناوری و چندشاخه شدن برخی علوم در زمینه ها و گرایش های مختلف نیز لزوم تسلط بر حوزه تخصصی متن مورد ترجمه را به همراه دارد. در حقیقت میتوان گفت ترجمه تخصصی در بهترین حالت می بایست توسط مترجمی انجام شود که در زمینه مربوطه تخصص داشته و بر آن کاملاً مسلط باشد. دستیابی به این امر معمولاً از عهده آن دسته از دانش آموختگان رشته و گرایش مورد نظر برمی آید که نسبت به زبان مبدأ و مقصد شناخت کامل داشته باشند تا بتوانند معادل صحیح اصطلاحات و کلمات را در فرآیند ترجمه تخصصی بکار برند.

تصویر

خدمات موسسه آرمان در زمینه ترجمه مقالات تربیت بدنی

موسسه آرمان با شناخت کامل اهمیت و نیاز به ترجمه تخصصی، حساسیت ها، باید ها و نباید ها و تکنیک های نیل به ترجمه ای کامل و مورد تایید جامعه علمی و دانشجویی کشور، چند سالیست در خدمت این قشر فرهیخته بوده و از هیچ تلاشی در راستای جلب رضایت و اعتماد شما عزیزان فروگذار نمی کند. بدین منظور سعی شده تمامی شرایط برای انجام کار به نحو احسن فراهم شود و فرآیند ترجمه تخصصی در کمترین زمان و با بهترین کیفیت به سرانجام برسد.
موسسه آرمان بهترین افراد را برای ترجمه متون تخصصی تربیت بدنی و گرایشهای آن و هر نوع ترجمه ­ای که مربوط به رشتۀ تربیت بدنی می­ باشد، انتخاب کرده است تا از این طریق شما عزیزان بتوانید یک ترجمه صحیح، خوانا، مفهوم و با کیفیت بالا را از منابع خارجی مانند کتب، مقالات، مجلات، بروشورها و غیره در اختیارتان داشته باشید. مؤسسه آرمان این آمادگی را دارد تا هر لحظه که شما اختیار کنید، بهترین ترجمه­ ها را در اختیارتان قرار دهد.
گروه مترجمان تربیت بدنی موسسه آرمان در زمینه ترجمه متون تخصصی کلیه گرایش های رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی به ارائه خدمات می پردازد.  از جمله: تربیت بدنی و علوم ورزشی، فیزیولوژی ورزشی، بیومکانیک ورزشی، رفتار حرکتی، حرکات اصلاحی و آسیب شناسی، و مدیریت ورزشی.

دیگر خدمات موسسه آرمان برای دانشجویان تربیت بدنی

شما عزیزان می­توانید از طریق پل ارتباطی موسسه آرمان به تمام خواسته ­هایتان از جمله قیمت ارزان، کیفیت بالا و همچنین تعهد کاری بالا از طرف مؤسسه، جامۀ عمل بپوشانید.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
شکل هندسی برای طراحی سایت
پرسش و دیدگاه شما
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
(
3 سال پیش
)
در پاسخ به:
باسلام و احترام برای چاپ مقاله در مجله آی اس آی در زمینه رشته تربیت بدنی به ترجمه سریع و فوری نیاز دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمائید
باسلام خدمت شما.موسسه ما می تواند در کوتاه ترین زمان ترجمه مقاله تان و همچنین پذیرش آن در مجلات ای اس ای اخذ نماید.شما می توانید برای اینکار با ایمیل و شماره تماس کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا شما را راهنمایی نمایند. ۰۹۹۰۰۲۵۴۹۳۵ ۰۹۹۱۸۹۵۳۳۵۴
بازدیدکننده
مینا
(
3 سال پیش
)
باسلام و احترام برای چاپ مقاله در مجله آی اس آی در زمینه رشته تربیت بدنی به ترجمه سریع و فوری نیاز دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

خدمات موسسه آرمان