تکنیک های چاپ کتاب در کمترین زمان برای مصاحبه دکتری

انتشار 16 شهریور 1399
مطالعه 3 دقیقه

چاپ کتاب و یا ترجمه کتاب می تواند امتیاز قابل توجهی در مصاحبه دکتری داشته باشد . بنابراین دانشجویان و پژوهشگرانی که باید در مصاحبه دکتری شرکت کنند می توانند با کمک گرفتن از کارشناسان و محققان موسسه آرمان اقدام به ترجمه و یا چاپ کتاب نمایند و امتیاز مورد نیاز را کسب نمایید.

تکنیک های چاپ کتاب در کمترین زمان برای مصاحبه دکتری

چاپ کتاب 

چاپ کتاب می تواند بصورت چاپ پایان نامه به شکل کتاب، تبدیل پروژه به کتاب و یا تالیف و ترجمه به صورت فردی یا گروهی باشد. اگر توانایی علمی بالایی در رشته تخصصی خود دارید میتوانید شخصا به تالیف یک کتاب علمی یا دانشگاهی بپردازید ولی اگر دانش علمی شما در حدی نیست که به نگارش کتاب بپردازید، می توانید یک کتاب معتبر و معروف انگلیسی را در رشته خود انتخاب کرده و آنرا ترجمه و چاپ نمایید. در همه این موارد قبل از اینکه اقدامی نمایید، کمک و راهنمایی از یک انتشارات معتبر و باتجربه که با پروسه چاپ کتاب و انواع آن کاملا آشنا است، به شدت لازم است.

تصویر
 

امتیاز چاپ کتاب برای دکتری چقدر است؟

امتیاز چاپ کتاب برای دکتری نمره مشخصی دارد. می دانیم که از 40 نمره مصاحبه 4 نمره به تالیف و ترجمه کتاب اختصاص داده شده است. چاپ کتاب انواع متعددی دارد. تبدیل پایان نامه به کتاب، تالیف یک کتاب یا ترجمه کتاب های به روز جدید می توانند امتیاز چاپ کتاب در مصاحبه دکترا را برای شما به ارمغان بیاورند. بنابراین برای تقویت رزومه دکترا خود باید همین حالا دست به کار شوید و به فکر گرفتن امتیاز کتاب برای دکترا باشید. موسسه آرمان سالهاست که دانشجویان را در این امر حمایت و راهنمایی می کند و کمک می کند تا به بهترین نحو ممکن امتیاز چاپ کتاب برای دکترا را اخذ کنند.

از امتیازهای عالی چاپ کتاب می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 •  با چاپ کتاب دیگر دغدغه افزایش تعداد مجلات فیک و بلک لیست نشریات را نخواهید داشت.
 •  چاپ کتاب و همچنین تبدیل پایان نامه به کتاب با قیمتی بسیار معقول انجام میپذیرد.
 • امتیازات مثبت در آزمون های استخدام و مصاحبه دکتری.
 •  دریافت امتیازهای لازم در مصاحبه دکترا برای دانشجویان و ارتقاء سطح استادان.
 • مهمترین اثر فرهنگی پژوهشی ماندگار شما در بین عامه مردم.
   
  تصویر
   

مراحل چاپ کتاب در موسسه آرمان

 • ارسال فایل کتاب و یا پایان نامه برای کارشناسان موسسه
 • تنظیم قرارداد چاپ کتاب و تیراژ آن و تایید آن توسط شما
 • صفحه آرایی کتاب در قالب رقعی و وزیری
 • ارسال نامه از انتشارات همراه با شماره شابک به صاحب اثر
 • طراحی جلد کتاب که بخش مهمی از چاپ می باشد. زیرا اگر طراح جلد زیبا باشد باعث جذب مخاطب میشود اولین بخشی که مخاطب یا خواننده از کتاب را مشاهده میکند جلد آن میباشد.
 • دریافت فیپا برای کتاب که اداره كل پردازش و سازماندهی سازمان اسناد و كتابخانه ملی مسئول مستقیم صدور فیپا میباشد.یک شماره چندرقمی را به هر کتاب اختصاص میدهد.
 • دریافت مجوزهای لازم برای کتاب که شامل وزارت فرهنگ و ارشاد و اسلامی و چند موسسه دیگر می باشد. دریافت این مجوز ها ممکن است کمی زمان بر و طولانی باشد ولی اگر از سمت موسسه آرمان صورت گیرد می توانیم این مجوز ها را در کمترین زمان ممکن نسبت به موسسات دیگر دریافت نماییم.
 • و در اخر چاپ کتاب و ارسال آن به آدرس پستی شما

نکته: در نظر داشته باشید هم صفحه آرایی و هم طراحی جلد پس از اتمام آن برای شما ارسال و با تایید نهایی شما کار ادامه خواهد یافت.

هزینه چاپ کتاب

هزینه چاپ کتاب با توجه به تعداد صفحات، قطع کتاب و تیراژ کتاب مشخص می گردد. کاغذ مورد استفاده جهت چاپ کتاب رنگی یا سیاه و سفید بودن کتاب نیز از مولفه های مهم در برآورد هزینه چاپ کتاب می باشد.

تصویر
 

خدمات چاپ کتاب موسسه آرمان

موسسه آرمان با داشتن کادری مجرب در تمامی زمینه ها چاپ کتاب با بهترین کیفیت و کمترین قیمت اعم از تبدیل فرمت پایان نامه به کتاب، ویراستاری کتاب، صفحه آرایی، طرح روی جلد، اخذ شابک و فیپا و تمامی مجوزات لازم از وزارت ارشاد و در نهایت ثبت کتاب در کتابخانه ملی همراه شما عزیزان می باشد. همکاران ما در بخش چاپ کتاب با تجربه چندین ساله در امر تبدیل و چاپ کتاب از پایان نامه، چاپ کتاب از جزوات دانشگاهی، چاپ کتاب تالیفی و ترجمه کتابهای خارجی و ثبت آن با نام شما به عنوان مترجم و ویراستاری کتاب همواره در کنار اساتید بزرگوار و دانشجویان عزیز هست. موسسه آرمان مفتخر است که خدمات خود را به تمامی هموطنان ساکن در داخل و خارج از کشور در کوتاه ترین زمان ممکن و کمترین هزینه ارائه دهد. ما حتی می توانیم کتابهای شما را با کمترین تیراژ ممکن نیز به چاپ برسانیم که این امر خود باعث کاهش قیمت در زمینه چاپ می باشد.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما

خدمات موسسه آرمان