قوانین استخراج مقاله از پایان نامه

انتشار 10 آذر 1399
مطالعه 3 دقیقه

قوانین استخراج مقاله از پایان نامه. گام های لازم برای استخراج تخصصی مقاله از پایان نامه.اگر به دنبال استخراج مقاله تخصصی از پایان نامه خود هستید تا ان را در مجلات معتبر به چاپ برسانید می توانید با کارشناسان موسسه آرمان در تماس باشید.صفر تا صد استخراج مقاله از پایان نامه. راهکارهای عالی برای استخراج یک مقاله قوی از پایان نامه ارشد و تز و رساله دکتری

قوانین استخراج مقاله از پایان نامه

قوانین استخراج مقاله از پایان نامه

یکی از راههای داشتن رزومه قوی در تمامی مقاطع علمی و دانشگاهی، به چاپ رساندن مقالات در مجلات معتبر است. با چاپ مقالات علاوه بر رواج یافته‌های جدید علمی، با اهدافی همچون ارتقای علمی و شغلی، اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های معتبر بین‌المللی، دریافت مجوز دفاع و نمره کامل پایان نامه نیز انجام می‌گیرد. شما می توانید با استخراج مقاله از پایان نامه برای خود رزومه خوبی را فراهم نمایید. برای تبدیل پایان نامه به مقاله نیاز است تا با ساختار و جزئیات نگارش مقاله آشناییت کامل داشته باشید. یک مقاله قوی علاوه بر محتوای محکم نیاز به ساختار صحیح نیز دارد.

ساختار و چارچوب کلی مقاله

هر مقاله استخراج شده ای مانند مقالات نگارش شده بوده و  از لحاظ ساختار باید دارای عناوین و ساختار زیر باشد:

  1. عنوانتصویر
  2. نام نویسندگان
  3. چکیده
  4. کلیدواژه 
  5. مقدمه
  6. متدها و روش انجام شده
  7. روش تحقیق
  8. بحث و نتیجه گیری
  9. منابع

استخراج تخصصی مقاله در موسسه آرمان

برای انجام  استخراج مقاله از پایان نامه بهتر است که شخص، تسلط کافی به پایان نامه و جزئیات آن داشته باشد و تعداد مقالات بالایی را مطالعه کرده باشد. با توجه به حساسیت بالای بهتر این است، استخراج مقاله از پایان نامه توسط محقق و شخصی صورت گیرد که به تمامی این شرایط و مراحل آگاهی کامل داشته باشد.

ما در موسسه آرمان با به کارگیری افراد خبره در خدمت شما فرهیختگان محترم خواهیم بود تا بهترین مقالات را از پایان نامه شما استخراج نماییم. موسسه آرمان با داشتن دپارتمانی تخصصی در زمینه استخراج مقاله هم به زبان فارسی و هم به زبان لاتین در خدمت شما می باشد. 

برخی از پایان نامه ها هم در مقطع ارشد و هم در دکتری به دلیل کیفیت بالا و موضوع انتخابی و نتیجه گیری آن و محتوای کامل و قوی امکان استخراج چند مقاله را نیز دارند. برای استخراج مقاله از پایان نامه در ابتدا فایل توسط محقیقن متخصص بررسی و عناوین قابل استخراج خدمتتان اعلام می شود. شما با بررسی هریک می توانید هر تعداد مقاله ای که مد نظرتان است را سفارش دهید. در نظر داشته باشید عناوین براساس محتوای خود پایان نامه، نتایج و موضوع کار شده می باشد. در برخی موارد 2 مقاله و یا بیشتر نیز قابل استخراج است. 

اگر پایان نامه شما فارسی باشد و شما نیاز به مقاله لاتین داشته باشید ما در ابتدا مقاله ای به صورت فارسی از پایان نامه شما استخراج خواهیم کرد و سپس توسط تیم خوب دپارتمان ترجمه تخصصی، فایل شما را به زبان انگلیسی برگرداننده خواهیم کرد و در پایان نامه های انگلیسی نیز از همان ابتدا مقاله به زبان انگلیسی استخراج شده و تقدیمتان خواهد شد.

توجه!!

ترجمه تخصصی مقالات استخراج شده

 موسسه آرمان یکی از بهترین موسسه های ترجمه مقالات و کتب به صورت تخصصی و بهترین سطح از پشتیبانی در زمینه ترجمه و پیگیری ها می باشد. با سابقه درخشان در زمینه ترجمه تخصصی و تضمینی در تمامی رشته تان و با کادری مجرب از بهترین افراد تحصیل کرده مفتخر است تا اعلام نماید همواره همراه همیشگی شما فرهیختگان محترم در ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی با بهترین کیفیت و کمترین هزینه می باشد.

تصویر

هزینه استخراج مقاله از پایان نامه

به دلیل متفاوت بودن هزینه مقالات فارسی و یا لاتین بهتر است برای دریافت لیست قیمت ها با کارشناسان ما تماس گرفته و یا درخواست خود را برای ما از طریق ایمیل ارسال نمایید تا شما را در این زمینه همراهی نمایند.

به دلیل رفاه حال مشتریان و همچنین تسریع در روند کار همه خدمات به صورت آنلاین و از طریق سایت موسسه صورت میگیرد بنابراین دانشجویان، فرهیختگان و اساتید عزیز در هر شهری که باشند میتوانند  تمامی سفارشات را از طریق ثبت سفارش و یا ایمیل موسسه برای کارشناسان ما ارسال کرده و در کمترین زمان پاسخ ایمیلتان را دریافت خواهید کرد. 

ما در ابتدا با بررسی فایل پایان نامه شما عناوین قابل استخراج را خدمت شما ارسال می کنیم و شما می توانید با بررسی های لازم، دستور استخراج یک و یا هر تعداد مقاله درخواستی را بفرمایید تا اقدامات لازم برای استخراج مقاله ای قوی صورت گیرد.

« منتظر همکاری با شما پژوهشگران و فرهیختگان گرامی هستیم تا در کنار هم تجربه عالی را داشته باشیم »

« همین حالا با ما تماس بگیرید »

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
شکل هندسی برای طراحی سایت
پرسش و دیدگاه شما

خدمات موسسه آرمان