قیمت ترجمه مقاله

انتشار 3 آبان 1399
مطالعه 3 دقیقه

قیمت ترجمه مقاله. ترجمه مقاله با کمترین هزینه و نازلترین کیفیت در بهترین سطح آن انجام می شود. هزینه ترجمه مقاله و هزینه ترجمه کتاب در موسسه آرمان همواره با تخفیف بوده و شامل بهترین سطح از ترجمه حتی در حالت فشرده می باشد.

قیمت ترجمه مقاله

قیمت ترجمه مقاله

موسسه آرمان با داشتن دپارتمان تخصصی ترجمه می تواند مقالات و متون تخصصی در تمامی رشته ها را در سه سطح فوق تخصصی، تخصصی و دانشجویی ترجمه نماید. از مزیت های مهم در بخش ترجمه آرمان این است که ما در تمامی رشته ها متخصصین با تجربه ای برای ترجمه متون و مقالات تخصصی شما داریم. 

شما می توانید برای ترجمه مقالات خود از فارسی به انگلیسی و از انگلیسی به فارسی فایل خود را برای ما ارسال نمایید تا با خیالی آسوده ترجمه متون شما انجام شود. 

 ویژگی مترجم های موسسه آرمان:تصویر

تمامی مترجمین در موسسه آرمان دارای سه ویژگی زیر هستند

  • آشنا بودن به موضوعی که می‌خواهد ترجمه کند
  • آشنا بودن به زبان مبدا از نظر واژگان و ساختار زبان
  • آشنا بودن به زبان مقصد از نظر واژگان و ساختار زبان
 

ترجمه تخصصی مقالات در موسسه آرمان

ما در موسسه آرمان براساس نیاز هر دانشجو سطح های مختلفی از ترجمه را در نظر گرفته ایم که عبارتند از:

ترجمه فوق تخصصی: این سطح از ترجمه، ترجمه‌ای 100% تخصصی با بازخوانی و ویرایش رایگان می باشد که توسط مترجمان برتر و با سابقه انجام می شود.مترجمان این سطح، متخصص در آن رشته بوده و تمام کلمات اختصاصی را بطور کامل تخصصی ترجمه می کنند. 

ترجمه تخصصی: این سطح از ترجمه نیز کیفیت خوبی دارد و توسط افراد متخصص انجام میگیرد و ترجمه‌ای تا 70% تخصصی بوده که توسط مترجمان متخصص هر رشته انجام می شود. این نوع ترجمه معمولا برای متون دانشگاهی و ارائه در سمینارهای داخلی و انجام پروژه و پایان نامه مناسب می باشد.

ترجمه دانشجویی: این نوع از ترجمه توسط مترجمان عمومی انجام می گیرد و هزینه پایین تری از دو سطح دیگر دارد. این نوع ترجمه معمولا برای متونی استفاده می شود که تخصصی نیستند و برای ارائه کلاسی مناسب می باشند.

البته در نظر داشته باشید برای ترجمه تمامی متون حتی کتابها نیز می توانید از هر سه سطح ترجمه براساس درخواست خود استفاده نمایید.

ترجمه کتابهای جدید النشر 

برای ترجمه کتاب و چاپ آن کارشناسان ما در موسسه آرمان در ابتدا کتابهای مد نظر شما را با تایید نهایی تان خریداری کرده و در اختیارتان قرار می دهند. پس از آن کارشناس دپارتمان ترجمه، هزینه ی دقیق ترجمه را با توجه به تعداد صفحات کتاب و تخصص متن محاسبه کرده و به همراه زمان ترجمه، به اطلاع مشتری میرساند(کتابهای تخصصی را  توسط مترجمین متخصص و خبره برای شما ترجمه می کنند  و بعد از ترجمه توسط تیم کنترل کیفی بررسی می‌شوند تا ایرادات احتمالی ترجمه برطرف گردد. و سپس مراحل چاپ کتاب انجام خواهد شد). در این مرحله هزینه ی پرداخت ترجمه، در صورت تمایل مشتری به صورت اقساطی دریافت می شود. در نهایت کتاب ترجمه شده با نام خود مشتری به چاپ میرسد و در موعد مقرر تحویل او میگردد.

تصویر

هزینه ترجمه فوق تخصصی مقالات

هزینه ترجمه متون بر اساس تعداد کلمات و رشته تخصصی هر مقاله یا کتاب، متفاوت می باشد و معیار برآورد آن براساس تعداد کلمات و محتوا می باشد.

که البته هزینه انتخاب در حالت عادی و یا فشرده نیز بر هزینه ترجمه دخیل خواهد بود. بدین منظور که اگر مشتری فایل خود را به حالت عادی ارسال کند، یک مبلغ باید پرداخت کند و اگر ترجمه متن را در مدت زمان کمتری و در حالت فشرده بخواهد باید هزینه بیشتری پرداخت نمایید. بنابراین مترجم موظف است که فایل را در مدت زمان مقرر و با همان کیفیت تحویل مشتری دهد. کارشناسان و مترجمین خبره و متخصص موسسه آرمان به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات با کیفیت برای شما عزیزان می باشند و می توانید جهت استفاده از خدمات تضمینی این مجموعه با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید تا هرچه سریعتر کتاب مناسب جدید النشر برای شما معرفی گردد و بعد از تایید کتاب فرایند ترجمه با کیفیت عالی آن آغاز شود.

پس اگر به دنبال ترجمه عالی با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت هستید می توانید همین حالا با کارشناسان موسسه آرمان تماس حاصل نمایید.

همچنین به دلیل رفاه حال مشتریان و همچنین تسریع در روند کار همه خدمات به صورت آنلاین و از طریق سایت موسسه صورت میگیرد بنابراین دانشجویان، فرهیختگان و اساتید عزیز در هر شهری که باشند میتوانند تمامی سفارشات خود را از طریق ثبت سفارش و یا ایمیل موسسه برای کارشناسان ما ارسال کرده و در کمترین زمان پاسخ ایمیلتان را دریافت خواهید کرد. 

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
شکل هندسی برای طراحی سایت
پرسش و دیدگاه شما

خدمات موسسه آرمان