پذیرش و چاپ مقاله تضمینی در سریع ترین زمان

انتشار 30 شهریور 1399
مطالعه 4 دقیقه

پذیرش و چاپ مقاله تضمینی در سریع ترین زمان . در صورت نیاز به چاپ سریع مقالات در تمامی رشته ها می توانید همین حالا با موسسه آرمان تماس بگیرید. ما می توانیم به صورت تضمینی چاپ مقالات شما را از مجلات معتبر اخذ نماییم. سریعترین راه برای چاپ مقاله در مجلات معتبر . پذیرش مقاله در کوتاهترین زمان از مجلات معتبر .

پذیرش و چاپ مقاله تضمینی در سریع ترین زمان

پذیرش و چاپ مقاله تضمینی در سریع ترین زمان

مقالات حاصل تلاش و تحقیق فراوان دانشجویان و اساتید و پژوهشگران بوده و به همین دلیل مایل هستند تا مقالات خود را در مجلات معتبر  به ثبت برسانند. اخذ پذیرش و چاپ مقاله از نشریات معتبر همواره یکی از دغدغه های برخی از دانشجویان و اساتید می باشد. اما با چاپ مقاله شما می توانید رزومه قوی تحصیلی و شغلی را برای خود رقم بزنید. ژورنالهای مختلف از لحاظ سطح کیفی نیز اختلافاتی با یکدیگر دارند. باید برحسب سطح کیفی مقاله خود تصمیم‌گیری نمایید که می‌خواهید مقاله خود را در کدام ژورنال ثبت نمایید. 

مزایای پذیرش و چاپ مقاله 

مزایای چاپ مقاله برای اساتید

 • افزایش رتبه علمی
 • افزایش حقوق و مزایای شغلی
 • امکان عضویت در بنیاد ملی نخبگان
 • امکان گرفتن پروژه های تحقیقاتی با درآمدهایی بسیار بالا
 • شناخته شدن به عنوان متخصص و صاحب نظر در موضوع
 • ایجاد شدن احساس افتخار و اعتماد به نفس در نویسندگان مقالات
 • نظریه پردازی و بیان دیدگاه های نویسندگان در زمینه های تخصص
 • ثبت کردن تحقیقات و مطالعات انجام شده به نام نویسندگان و حفظ دائمی آنها
 • عرضه پژوهش و دستاوردهای علمی و تحقیقاتی به افراد زیادی در تمامی نقاط جهان

مزایای چاپ مقاله برای دانشجویان 

 • پذیرش راحت تر در مقطع دکتری
 • امکان عضویت در بنیاد ملی نخبگان
 • شناخته شدن به عنوان متخصص و صاحب نظر در موضوع
 • امکان گرفتن پروژه های تحقیقاتی با درآمدهایی بسیار بالا
 • استخدام راحت تر در کلیه ادارات و سایر مراکز دولتی و خصوصی
 • ایجاد شدن احساس افتخار و اعتماد به نفس در نویسندگان مقالات
 • نظریه پردازی و بیان دیدگاه های نویسندگان در زمینه های تخصصی
 • گرفتن بورس تحصیلی از دانشگاه های معتبر بین المللی در سراسر جهان
 • ثبت کردن تحقیقات و مطالعات انجام شده به نام نویسندگان و حفظ دائمی آنها
 • عرضه پژوهش و دستاوردهای علمی و تحقیقاتی به افراد زیادی در تمامی نقاط جهان
 • پذیرفته شدن بسیار راحت تر به عنوان عضو هیات علمی در دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی 
 • امکان ادامه تحصیل در مقطع، رشته و دانشگاه دلخواه در تمامی واحدهای دانشگاهی بدون آزمون ورودی

شرایط مقالات جهت اخذ پذیرش سریع:

برای اخذ پذیرش راحت تر مقالات از نشریات معتبر نیاز است تا مقالات دارای مشخصات خاصی می باشند که عبارتند از : 1. باید محتوای قوی داشته باشد .2. مقاله باید دارای نتایج علمی جدید و ناب باشد .3. ترجمه آن باید به صورت فوق تخصصی انجام شوند .4. ساختار نوشتاری مقاله در حالت کلی رعایت شود. 5. به صورت کاملا حرفه ای و صحیح فرمت بندی آن طبق دستورالعمل مجله انجام شود. 6. دقت شود مقاله هیچ گونه سرقت علمی نداشته باشد .7. رفرنس دهی های به روز داشته باشد .

 
تصویر
 

پس از رعایت موارد بالا جهت اخذ پذیرش یکی دیگر از موارد مهم، انتخاب مجله می باشد. مجله انتخابی شما باید با مقاله نوشته شده همخوانی داشته و در کنار آن  دقت شود که این مجله معتبر است یا خیر. برای پیدا کردن مجله ای با تمام مشخصات بالا و اینکه بتوانید در کوتاهترین زمان ممکن پذیرش اخذ نمایید نیاز دارید تا با افراد متخصص در این زمینه مشورت نمایید.موسسه آرمان با چندین سال سابقه و با داشتن کادری مجرب در زمینه چاپ مقالات علمی در مجلات معتبری همچون ISI , ISC , SCOPUS , چاپ مقاله پابمد PUBMED در کمترین زمان، مقاله شما را در بهترین و معتبرترین مجلات به چاپ می رساند تا شما نیز بتوانید از مزایای چاپ مقالات علمی در مجلات بهره ببرید و امتیازات خود را افزایش دهید. زمانی که شما مقاله خود را به کارشناسان ما می سپارید، بدون هیچ معطلی با معرفی مجلات مناسب در موضوع مقاله شما و فرمت بندی مقاله در کمترین زمان، مقاله شما را در مجله سابمیت می کنند. یکی دیگر از مزایای استفاده از موسسات برای ارسال مقاله به مجلات معتبر، رایزنی آنها با مجلات برای گرفتن سریع پذیرش مقاله می باشد.
با توجه به همکاری چندین ساله ای که موسسه آرمان با مجلات و نشریات معتبر بسیاری داشته، می توانند با رایزنی خود با ادیتور مجلات، اکسپت مقاله شما را دریافت نمایند. البته این موضوع بنا به نوع مجلات و محتوای مقالات شما می توانید تا درصدی متفاوت باشد. اما قطعا تلاش ما برای اخذ پذیرش مقاله از مجلات مورد تایید شما خواهد بود.

پذیرش و چاپ مقاله در کوتاه ترین زمان

 موسسه آرمان با کادری مجرب و حرفه‌ای مقالات تخصصی شما عزیزان را در کمترین زمان به صورت تضمینی در ژورنالهای معتبر چاپ خواهد کرد. کلیه مراحل چاپ مقالات تخصصی به صورت تضمینی و با بالاترین سطح کیفی در این موسسه انجام خواهد شد. استخراج مقاله از پایان نامه، ترجمه تخصصی و ویرایش و فرمت‌بندی مقالات و همچنین معرفی ژورنالهای تخصصی و معتبر و سابمیت مقاله, کلیه خدمات لازم برای سابمیت و چاپ مقالات تخصصی در موسسه‌ آرمان با بالاترین سطح کیفی انجام می‌شود و کلیه مقالات تخصصی به صورت تضمینی در ژورنالهای معتبر چاپ خواهند شد.در صورت تمایل به چاپ مقاله درخواست خود را توسط راههای ارتباطی آنلاین ارسال فرمایید. 

" تا خط پایان با شما هستیم "

 
 

 

 

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
کارشناس آرمان
(
9 ماه پیش
)
در پاسخ به:
بابت پذیرش و چاپ دو تا مقاله توی مجلات علمی و پژوهشی تخصصی حسابداری. برای دفاع رساله دکترا.
سلام و ادب ضمن تشکر از ارسال دیدگاه لطفا برای چاپ مقالات خود با کارشناسان موسسه آرمان با شماره 09900254935 و یا ایمیل journal.arman@gmail.com در ارتباط باشید.
بازدیدکننده
حسینعلی نهتانی
(
9 ماه پیش
)
بابت پذیرش و چاپ دو تا مقاله توی مجلات علمی و پژوهشی تخصصی حسابداری. برای دفاع رساله دکترا.

خدمات موسسه آرمان