پذیرش و چاپ مقاله برای مصاحبه دکتری

انتشار 8 دی 1399
مطالعه 3 دقیقه

پذیرش و چاپ مقاله برای مصاحبه دکتری 1400 . برای موفقیت در آزمون دکتری و تقویت رزومه دکتری 1400 می توانید مقالات خود را در مجلات معتبر و کنفرانس های داخلی و بین المللی به چاپ برسانید و همچنین می توانید با تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ کتاب و ترجمه کتاب نیز اقدام نمایید که از راههای موفقیت در مصاحبه دکتری 1400 می باشد. آزمون دکتری 1400 .

پذیرش و چاپ مقاله برای مصاحبه دکتری

پذیرش و چاپ مقاله برای مصاحبه دکتری

پذیرش و چاپ مقاله در نشریات معتبر و کنفرانس ها در تمام مراحل برای دانشجویان و اساتید حائز اهمیت می باشد و باعث تمایز شما از دیگر افراد خواهد بود. چاپ مقالات از موارد امتیاز آور در مصاحبه دکتری و جهت تقویت رزومه داوطلبان این آزمون می باشد. هر چه رزومه شما قوی تر باشد درصد پذیرفته شدن نسبت به داوطلبین دیگر نیز بیشتر خواهد شد. 

تمامی داوطلبان می دانند که جهت راهیابی به مقطع دکتری نیاز دارند تا هم مرحله آزمون و هم مصاحبه دکتری را با کیفیت بالا پشت سر بگذارند تا بتوانند به هدف نهایی خود یعنی رفتن به مقطع دکتری تخصصی دست یابند.

تفاوت چندانی ندارد که شما داوطلب دکتری سراسری هستید و یا قصد شرکت در مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد را دارید. در هر صورت امتیازات مربوط به بخش پژوهشی و آموزشی در هر دو به یک روال می باشد.

پس از برگزاری آزمون کتبی و انتشار کارنامه، نوبت به تعیین حد نصاب نمرات آزمون می رسد. پس از اعلام نمرات، متقاضیان با توجه به نمره ای که کسب نموده اند و حد نصابی که از سمت دانشگاهها اعلام شده است، می توانند اولویت بندی خود را انجام داده و انتخاب رشته نمایند. این مصاحبه در روز اعلام شده از سمت دانشگاه مربوطه صورت می گیرد و داوطلبیان می توانند با داشتن مدارک مربوط و آماده کردن رزومه قوی برای جلب رضایت داوران حاضر شوند. نحوه برگزاری به صورت دقیق از سمت دانشگاه مربوط مشخص خواهد شد و دانشجویان باید حتما براساس شرایط اعلامی دانشگاه عمل نمایند.

بهتر است در روزهای نزدیک به مصاحبه یک سری اقداماتی مانند مرور بر دروس گذشته و مطالب کلیدی، کسب اطلاعات کافی و به روز در حوزه تخصصی تان و بررسی مقالات به روز در این زمینه، آگاهی کامل نسبت به اتفاقات پیرامون، تهیه توصیه نامه های قوی از سمت اساتید دوره ارشد، تهیه و تدوین رزومه قوی اعم از ترجمه و چاپ کتاب، پذیرش و چاپ مقالات در مجلات معتبر، پذیرش و چاپ در کنفرانس های معتبر و... نمایید.

ده نکته کلیدی برای موفقیت در مصاحبه دکتری

 1. حفظ آرامش و رعایت آداب معاشرتتصویر
 2. شناخت استادان مصاحبه‌کننده
 3. داشتن ایده درباره رساله دکتری
 4. آشنایی با دانشجویان دکتری هم‌رشته
 5. امتیاز ارزشمند زبان انگلیسی
 6. مستندات ادعاهای خود را به همراه داشته باشید
 7. کتاب‌های مرجع و جریان‌سازِ رشته خود را مرور کنید
 8. هرگز بر مشغله‌های شغلی و زندگی خود تأکید نکنید
 9. صداقت داشته باشید و زیاده‌گویی نکنید.
 10. پیگیری پس از جلسه مصاحبه

امتیازات چاپ مقاله در مصاحبه دکتری

اگر از نحوه محاسبه امتیازات آموزشی و پژوهشی مطلع باشید، می دانید که بیشترین امتیاز، مربوط به بخش پژوهشی، بخصوص مقاله می باشد. از 40 امتیاز بخش پژوهشی نزدیک به 32 امتیاز مربوط به چاپ مقاله علمی - پژوهشی، علمی - ترویجی و مقالات کنفرانسی می باشد.

فرایند کلی و صفر تا صد چاپ مقاله در یک نگاه

 • استخراج مقاله از پایان نامه
 • ترجمه تخصصی مقالات (در صورت ارسال به مجلات و کنفرانس های بین المللی)
 • ویراستاری و ویراستاری مقالات
 • انتخاب مجله متناسب با مقاله
 • فرمت بندی و سابمیت مقاله در مجله مد نظر
 • اخذ پذیرش و در نهایت چاپ مقاله 

تقویت رزومه مصاحبه دکتری در موسسه آرمان

موسسه آرمان با گردهم آوری بسیاری از متخصصین و کارشناسان می تواند شما را در تمامی مراحل صفر تا صد چاپ مقاله همراه نماید. ما با داشتن دپارتمان های مختلف در تمامی رشته ها جهت استخراج مقاله از پایان نامه، ترجمه فوق تخصصی مقالات، فرمت بندی و سابمیت و اخذ پذیرش در مجلات معتبر و کنفرانس ها آماده خدمت رسانی به شما داوطلبان گرامی هستیم. همچنین می توانیم با داشتن گروه تخصصی در زمینه چاپ کتاب و تبدیل پایان نامه به کتاب و همینطور ترجمه کتابهای جدیدالنشر خارجی و انجام تمام خدمات صفر تا صد چاپ کتاب همراه با تمامی مجوزات لازم آن همراه شما در این مسیر و در کوتاهترین زمان باشیم.

تصویر

این تقویت رزومه نه تنها در مصاحبه دکتری بلکه جهت ارتقا شغلی و اخذ پذیرش از دانشگاههای خارجی نیز برای شما بسیار حائز اهمیت و امتیاز آور خواهد بود.

موسسه آرمان برای رفاه حال مشتریان عزیز و همچنین تسریع در روند کار همه خدمات را به صورت آنلاین و از طریق سایت موسسه صورت انجام می دهیم، بنابراین دانشجویان، فرهیختگان و اساتید عزیز در هر شهری که باشند میتوانند سفارشات خود را از طریق ثبت سفارش و یا ایمیل موسسه برای کارشناسان ما ارسال کرده و در کمترین زمان پاسخ ایمیل تان را دریافت نمایند.

پس زمان را از دست ندهید و همین حالا با ما تماس بگیرید

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما

خدمات موسسه آرمان