پذیرش مقاله در مصاحبه دکتری 99

انتشار 2 شهریور 1399
مطالعه 2 دقیقه

پذیرش مقاله در مصاحبه دکتری 99

پذیرش مقاله در مصاحبه دکتری 99

پذیرش مقاله در مصاحبه دکتری 99

هر ساله دانشجویان زیادی هستند که با رتبه عالی موفق به قبولی در مصاحبه دکتری نشدند و دلیل آن هم نداشتن رزومه قوی در مصاحبه دکتری می باشد. برای ورود به دوره دکتری باید رزومه مناسب داشت. رزومه فردی که متقاضی ورود به دوره دکتری می باشد باید شامل بخشهای پژوهشی، آموزشی، سوالات پاسخ داده شده در مصاحبه و نمرات زبان باشد. بیشتر امتیاز جهت اخذ امتیاز پژوهشی در حوزه پذیرش مقالات علمی پژوهشی، کنفرانسی، علمی ترویجی، ISI، ISC، SCOPUS و PubMed  می باشد که 22 امتیاز از 40 امتیاز ممکن، مربوط به چاپ مقالات علمی در مجلات معتبر میباشد. این یعنی بیش از 50 درصد امتیازات پژوهشی مربوط به چاپ مقاله است. هر  مقاله هم به تنهایی میتواند تا 7 امتیاز داشته باشد. با توجه به زمانی که تا مصاحبه دکتری باقی مانده است می توان مجلات مختلفی را جهت  اخذ پذیرش و یا چاپ مقاله انتخاب نمود.

تصویر

مهم ترین بخش پس از نگارش مقاله، اخذ پذیرش آن از مجلات معتبر می باشد. برای اخذ پذیرش از مجلات در ابتدا باید بتوانید بهترین نوع مجله متناسب با مقاله که در زمان باقی مانده تا مصاحبه امکان پذیرش آن وجود دارد را شناسایی نمایید. این موضوع نیاز به آشنایی کامل عملکرد مجلات و نحوه پیدا کردن بهترین و مناسب ترین مجله و یا کنفرانس ها دارد. 

همانطور که در جدول امتیاز بندی مصاحبه دکتری آمده است اخذ پذیرش از مجلات امتیاز بیشتری نسبت به کنفرانس ها دارد و مقالات ژورنال نسبت به مقالات کنفرانسی دارای اعتبار و ارزش علمی بالاتری هستند. همچنین مدت زمان داوری در مقالات ژورنال نسبت به مقالات کنفرانسی بسیار طولانی تر است. حتی گاهی اوقات بیش از یک سال طول می کشد و معمولاً مقاله چندین بار مورد تجدید داوران و اصلاح نویسندگان قرار می گیرد. مقالات چاپ شده در مجلات مفصل تر و دقیق تر به جزئیات و یافته های می پردازد در حالی که مقالات کنفرانسی بیشتر به مطرح کردن و توضیح دادن ایده با انجام آزمایشات و شبیه سازی های ساده می پردازد.

تصویر

 درخصوص 40 امتیاز بخش سوابق پژوهشی باید بگوییم که اصلا نگران نباشید!!

شما می توانید تمامی امتیازات پژوهشی لازم در مصاحبه دکتری را از طریق موسسه آرمان بدست بیاورید. موسسه آرمان با داشتن کارشناسان خبره همراه شما هستند تا با استخراج مقاله از پایان نامه، ترجمه تخصصی مقاله، پذیرش و چاپ مقالات در مجلات معتبر خارجی، پذیرش و چاپ مقالات در کنفرانس های بین المللی، تبدیل پایان نامه به کتاب، چاپ کتاب، ترجمه کتاب و چاپ آن، امتیازات لازم بخش پژوهشی را بدست آورید. همچنین این موسسه، توانسته است به کمک محققان بنام کشور، با رایزنی و تعامل مناسب با ژورنال ها و مجلات معتبر بین المللی در بخش چاپ مقاله، درصد پذیرش مقالات را تا حد زیادی تضمین کند. 

پس همین حالا درخواست خود را از طریق ثبت سفارش و یا ایمیل و شماره تماس کارشناسان ما ارسال نمایید تا در کمترین زمان ممکن با شما تماس گرفته شود. ما با داشتن بهترین کارشناسان و با پشتیبانی همیشگی تا خط پایان همراه شما فرهیختگان و داوطلبان گرانقدر خواهیم بود.

" موسسه آرمان روزهای خوبی را برای شما داوطلبان عزیز آرزومند است "

"راههای ارتباطی با کارشناسان موسسه آرمان"

۰۹۹۰۰۲۵۴۹۳۵

journal.arman@gmail.com

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما

خدمات موسسه آرمان