پرداخت حوالجات ارزی

انتشار 22 مرداد 1397
مطالعه 2 دقیقه

ما در موسسه آرمان با اطمینان خاطر به شما عزیزان می تواینم بدون هیچ ضبط و تصرفی از مبلغ شما، واریزی را به حساب مقصد انجام داده و رسید های پرداخت قابل پیگیری برای شما صادر می کند. این رسید ها ویژه خدمات پژوهشی هستند.

پرداخت حوالجات ارزی

پرداخت حوالجات ارزی

حواله ارزی چیست؟

حواله های ارزی عبارت است دستور پرداختی که توسط مشتری به بانک داده می‌شود تا بر اساس آن، بانک وجهی را از سپرده وی برداشت و به سپرده ذینفع نزد یکی از بانک های کارگزار در داخل و یا خارج از کشور واریز کند.

متاسفانه به دلیل تحریم های بانکی که برای ایرانی ها در نظر گرفته شده است، پژوهشگران ما امکان پرداخت حوالجات ارزی را برای ثبت و یا انجام تحقیقات خود ندارند به همین خاطر موسسه آرمان برای انجام این خدمات  باارائه پرداخت های بانکی خارج از کشور و واریزی های بین المللی در خدمت شما فرهیختگان محترم است تا بتواند با انجام پرداخت های شما را در امر فعالیتتان یاری رساند.

اگر شما تمایل به انجام پرداخت ها و حوالجات داشته باشید ممکن است بانک مقصد بخصوص بانک های کشور های قاره آمریکا براساس قوانین آن کشور مبلغ حواله شده را ضبط نموده و به شما امکان انجام این خدمات را ندهند. در اینصورت حساب شما نیز محدود شده و پول واریزی نیز به شما برگردانده نخواهد شد. همچنین اگر مبلغ حواله شده توسط سیستم های بین المللی که بر مبادلات ارزی نظارت دارند در حال Pending قرار گرفت، هیچ کس مسئولیتی در قبال پول شما نخواهد داشت.

برخی از این تحریم های آمریکا علیه ایران باعث شده است. ایرانیان هرگز نمی توانند از آن برای پرداخت های خود استفاده نمایند. که یکی از این تحریم ها حوالجات ارزی از طریق PayPal می باشد. درصورتیکه این سیستم متوجه پرداختی شود که از سوی یک ایرانی انجام شده است، سریعا مبلغ را ضبط می کند و حساب فرد پرداخت کننده را در حالت limited قرار می دهد.

ما در موسسه آرمان با اطمینان خاطر به شما عزیزان می توانیم بدون هیچ ضبط و تصرفی از مبلغ شما، واریزی را به حساب مقصد انجام داده و رسید های پرداخت قابل پیگیری برای شما صادر نماییم.

خدمات واریزی های موسسه آرمان

  1. پرداخت هزینه چاپ مقالات علمی
  2. پرداخت هزینه داوری سریع
  3. پرداخت هزینه ثبت نام مقاله
  4. پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس های علمی
  5. پرداخت هزینه خرید کتاب و مقاله از پایگاه های علمی
  6. پرداخت هزینه ثبت نام جهت شرکت در آزمون های بین المللی
  7. پرداخت هزینه ثبت نام در کنگره ها و همایش های خارجی
  8. پرداخت هزینه چاپ مقالات علمی به مجلات خارجی از طریق واریز مستقیم بانکی 
  9. انجام کلیه حواله های بانکی به بانک های کشورهای مختلف،  ویژه دانشجویان ایرانی مقیم خارج

پس از انجام حواله بانکی و یا پرداخت از طریق کارت ها الکترونیکی و حساب PayPal، رسید پرداخت مخصوص موسسه نیز خدمت شما بزرگواران تقدیم می گردد.

مراحل انجام پرداخت های بین المللی در موسسه آرمان

گام اول:  ثبت شفارش خود از طریق ایمیل موسسه 
گام دوم: صدور پیش فاکتور از سمت موسسه که شامل هزینه انجام حواله است.
گام سوم: واریز هزینه به حساب موسسه آرمان.
گام چهارم: صدور رسید مخصوص حواله های بین المللی از سمت موسسه آرمان

ما در موسسه آرمان منتظر همکاری با شما عزیزان هستیم

تلفن تماس : 09900254935

ایمیل موسسه: journal.arman@gmail.com

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
شکل هندسی برای طراحی سایت
پرسش و دیدگاه شما

خدمات موسسه آرمان