پذیرش و چاپ تضمینی مقالات

انتشار 2 دی 1398
مطالعه 4 دقیقه

چاپ تضمینی مقاله، چاپ تضمینی مقاله isi، پذیرش و چاپ تضمینی مقاله، اکسپت مقاله از مجلات معتبر خارجی، چاپ تضمینی مقالات و اخذ پذیرش مقالات از مجلات خارجی، اکسپت تضمینی مقاله و پذیرش تضمینی مقاله و پذیرش تضمینی مقاله همگی در موسسه آرمان

پذیرش و چاپ تضمینی مقالات

پذیرش و چاپ تضمینی مقاله

برای اخذ پذیرش و چاپ مقاله در مجلات اگر برخی موارد همانند نوآوری و محتوای محکم، ترجمه فوق تخصصی و انتخاب مجله رعایت شود، چاپ مقاله می تواند به کار آسانی برای شما نیز تبدیل گردد. اگر مقاله شما دارای این شرایط باشد، دیگر نگران چاپ آن نباشید. موسسه آرمان با داشتن کارشناسان در تمامی زمینه های علمی آماده هر گونه همکاری در زمینه ترجمه فوق تخصصی و معرفی مجلات و همچنین پذیرش و چاپ تضمینی مقاله با شما فرهیختگان گرامی می باشد. همه دانشجویان و اساتید برای داشتن رزومه قوی نیاز به پذیرش و چاپ مقالات متعدد در ژورنالهای دارند که بلک لیست نبوده و برای آنها دارای امتیاز هست. قطعا پیدا کردن مجله معتبر از بین تعداد مجلات بالایی که به صورت روزانه در حال رشد هست کار آسانی نمی باشد. یکی دیگر از مواردی که باید به آن توجه شود تطابق مقاله با مجله می باشد که اگر مجله مقاله را مرتبط با حوزه کاری خود نداند به راحتی آن را برگشت خواهد داد.

البته در نظر داشته باشید اگر تمایل به ارسال مقاله تان در مجلات خارجی دارید باید ترجمه تخصصی مقاله نیز یکی از الویت ها برای شما باشد زیرا اگر ترجمه در سطح خوبی انجام شود مجلات به همین دلیل آن را برگشت خواهند داد. پس بهتر این است ترجمه مقاله تان را به افرادی بسپارید که در این زمینه تجربه کافی داشته و به صورت تخصصی این کار را انجام می دهند.

ما در موسسه آرمان با گردآوری مترجمین حرفه ای برای ترجمه فوق تخصصی و تضمینی متون و همچنین کارشناسان خبره در زمینه معرفی مجلات و اخذ پذیرش مقالات در مجلات مختلف در تمامی رشته شما همراه شما هستیم تا بتوانیم در این امر شما را همراهی نماییم. 

خدمات موسسه آرمان در یک نگاه

موسسه تحقیقاتی آرمان به عنوان یکی از مراکز مهم تحقیقاتی و با کادری با تجربه و متخصص از سال 93 فعالیت خود را در زمینه ترجمه و چاپ مقاله آغاز نموده است. ما در این موسسه بنا به نیازهای شما دوستان در زمینه استخراج مقاله از پایان نامه، ترجمه فوق تخصصی مقالات، پذیرش و چاپ تضمینی مقاله و رفع پلاجیاریسم مقالات شما آماده همکاری می باشیم. این موضوع را در نظر داشته باشید که ما مفتخریم هیچ نوع فعالیتی در زمینه نگارش مقاله و پایان نامه و پرپوزال و افزودن اسامی در مقالات در حال چاپ نداشته و نخواهیم داشت و این یکی از تمایزهای بسیار پررنگ موسسه ما با دیگر موسسات می باشد. شما می توانید به ما اعتماد کرده و با خیالی آسوده فایل خود را برای ما ارسال نمایید زیرا ما برای زمان و علم شما ارزش بسیاری قائلیم و هرگز معلومات شما را در اختیار دیگر دوستان قرار نخواهیم داد. و همچنین به دلیل رفاه حال مشتریان و همچنین تسریع در روند کار همه خدمات به صورت آنلاین و از طریق سایت موسسه صورت میگیرد. بنابراین دانشجویان، فرهیختگان و اساتید عزیز در هر شهری که باشند میتوانند سفارش چاپ مقاله خود را از طریق ثبت سفارش و یا ایمیل موسسه برای کارشناسان ما ارسال کرده و در کمترین زمان پاسخ ایمیلتان را دریافت خواهید کرد.

بهترین رزومه دکتری با موسسه آرمان

شما می توانید تنها با ارسال فایل پایان نامه تان برای ما و استخراج مقاله توسط موسسه، مقالات خود را در مجلات و کنفرانس های تضمینی چاپ کرده و هم پایان نامه تان را به کتاب تبدیل نمایید.

ما در ابتدا با استخراج مقاله از پایان نامه شما و با تایید عناوین می توانیم حداقل دو مقاله را از پایان نامه تان استخراج نماییم و سپس با ترجمه فوق تخصصی آنها را در مجلات ای اس ای و اسکوپوس و ای اس سی و یا پابمد طبق نظر شما به چاپ برسانیم و شما با پذیرش در این نوع مجلات می توانید از 1 تا 7 امتیاز را اخذ نمایید. ما همچنین با داشتن پذیرش در کنفرانس بین المللی می توانیم به راحتی تا 2 امتیاز کنفرانس را برای روزمه شما داشته باشیم.

همچنین می توانید با تبدیل پایان نامه به کتاب یا فایل تالیف شده به کتاب و یا حتی ترجمه کتابهای جدیدالنشر خارجی حداکثر و با راحتی 4 امتیاز را دریافت نمایید. موسسه آرمان می تواند در این راه همراهتان باشد.

در نظر داشته باشید این امتیازهای اعلامی حداکثر امتیاز توسط داورهای هر دانشگاه می باشد و خیلی از موارد این امتیاز بنا به نظر داورها می تواند در دانشگاههای مختلف متفاوت باشد. 

هر زمان به دنبال رزومه قوی بودید تنها کافیست با موسسه آرمان تماس بگیرید تا اطلاعات کامل را نسبت به شرایط و رشته تان دریافت نمایید

« همین حالا با ما تماس بگیرید »

تلفن تماس : 09900254935

ایمیل موسسه: journal.arman@gmail.com

« تا خط پایان با شما هستیم »

https://isijournal.net/fa#ac-creative-req-id
 

 

 

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
شکل هندسی برای طراحی سایت
پرسش و دیدگاه شما
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
(
3 سال پیش
)
در پاسخ به:
سلام برای رساله دکتری نیاز به چاپ مقاله دارم سرم شلوغه از ۰ تا ۱۰۰ با خودتون چند میشه؟
باسلام خدمت شما فرهیخته گرامی.اگر منظور از صفرتا صد نگارش مقاله نیز باشد باید خدمتتان عرض شود که موسسه ما خدمات نگارش و تالیف ندارد.اما اگر مقاله اماده داشته باشید و یا پایان نامه ای که بتوان از ان مقاله استخراج کرد موسسه ما اماده همکاری با شما بوه و این باعث افتخار ماست.
بازدیدکننده
مهدی
(
3 سال پیش
)
سلام برای رساله دکتری نیاز به چاپ مقاله دارم سرم شلوغه از ۰ تا ۱۰۰ با خودتون چند میشه؟

خدمات موسسه آرمان