پذیرش و چاپ مقاله

انتشار 22 اردیبهشت 1398
مطالعه 2 دقیقه

 موسسه آرمان با گردآوری بهترین کارشناسان با بالاترین درجه علمی می تواند شما بزرگواران را در تمامی زمینه های استخراج مقاله از پایان نامه ، ترجمه فوق تخصصی مقالات و ارسال و پذیرش و چاپ مقاله از پایان نامه همراهی نماید.

پذیرش و چاپ مقاله

پذیرش و چاپ مقاله

پذیرش و چاپ مقاله یکی از بهترین روش های تقویت روزمه می باشد که معمولا همه دانشجویان و اساتید به دنبال پذیرش و چاپ تضمینی مقالات هستند.

تمامی پژوهشگران و بیشتر اساتید و دانشجویان به دنبال ثبت پژوهش های خود در مجلات معتبر هستند. اینکه بتوان مقالات را در ژورناهای داخلی و خارجی به چاپ رساند مستلزم آگاهی کامل با نگارش و یا استخراج مقاله و ترجمه در سطح فوق تخصصی و همچنین آشناییت کامل با انواع مجلات و طریق فرمت بنید و سابمیت می باشد. بهترین و مطمئن ترین روش برای انجام این خدمات کمک گرفتن از کارشناسان مربوط به این حوزه ها می باشد.

موسسه آرمان با گردآوری بهترین کارشناسان با بالاترین درجه علمی می تواند شما بزرگواران را در تمامی زمینه های استخراج مقاله از پایان نامه، ترجمه فوق تخصصی مقالات و پذیرش و چاپ مقاله همراهی نماید.

موسسه تحقیقاتی آرمان با سالها تجربه تمامی خدمات تحقیقاتی را جز نگارش و مشاوره مقاله و پایان نامه گرد هم آورده است و از نظر ما چنین کاری سرقت اندیشه است.

استخراج مقاله از پایان نامه در موسسه آرمان توسط محققانی صورت می گیرد که خود مقالاتی را در مجلات معتبر به ثبت رسانده اند. ما با کمترین هزینه و کوتاه ترین زمان می توانیم چند مقاله را با تایید نهایی عناوین از سمت شما استخراج نماییم.در نظر داشته باشید این استخراج همان محتویات پایان نامه اما در قالب مقاله به صورت کاملا تخصصی می باشد.

پس از استخراج مقاله نیاز به ترجمه مقالات با بالاترین کیفیت زیر نظر افراد خبره و مسلط به زبان تخصصی هر رشته می باشد. در بالاترین سطح از ترجمه نیز ناظر کیفی تمامی مقالات را به صورت دقیق بررسی نهایی می نماید و به شکلی کار ترجمه از فیلتر متخصص زبان انگلیسی نیز رد خواهد شد.

سپس نوبت به پذیرش و چاپ مقالات در مجلات معتبر می رسد. پذیرش مقاله یا اکسپت مقاله مرحله ای از پروسه ی چاپ مقاله است که می توان مهم ترین مرحله ی پروسه ی چاپ مقاله هم نامیده شود. بهترین امتیازی که موسسه آرمان دارد این است که قبل از ارسال مقاله به مجلات در لبتدا چند مجله را برای مشتریان خود معرفی خواهد کرد تا خود نویسنده و پژوهشگر نیز بررسی لازم را بر روی مقالات داشته باشد و از اعتبار آنها مطمئن شود. پس از تایید نهایی مجله خدمات مرتبط به ارسال مقاله به مجلات صورت می گیرد.

ما با توجه به اینکه مجلات را تضمینی اعلام می نماییم می توانیم این قول را برای شما داشته باشیم که پذیرش مقاله شما را با بالاترین سرعت اخذ نماییم.

اگر به رتبه علمی چاپ مقاله در کوتاه ترین زمان و به سرعت نیاز دارید، پس با اطمینان موسسه تحقیقاتی آرمان را انتخاب کنید. علاقمندان به چاپ مقاله تضمینی در یکی از مجلات ISI, SCOPUS, PUBMED, ISC و علمی پژوهشی خارجی، می توانند با مراجعه به سایت موسسه آرمان از بخش ثبت سفارش، درخواست خود را برای کارشناسان ما ارسال فرمایند. موسسه آرمان با تجربه چندین ساله خود در معرفی مجلات معتبر و سابمیت مقالات علمی در این مجلات، جهت اخذ پذیرش از مجلات تضمینی می توانند با سردبیر این مجلات وارد رایزنی شده و در نهایت نامه پذیرش مقاله را دریافت نمایند.  
برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید از طریق ایمیل یا شماره های تماس با ما در ارتباط باشید.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما

خدمات موسسه آرمان