اکسپت تضمینی مقاله

انتشار 30 آذر 1398
مطالعه 4 دقیقه

چاپ تضمینی مقاله، چاپ تضمینی مقاله isi، پذیرش و چاپ تضمینی مقاله، اکسپت مقاله از مجلات معتبر خارجی، چاپ تضمینی مقالات و اخذ پذیرش مقالات از مجلات خارجی، اکسپت تضمینی مقاله و پذیرش تضمینی مقاله همگی در موسسه آرمان

اکسپت تضمینی مقاله

اکسپت تضمینی مقاله

همه دانشجویان در دوره تحصیلات تکمیلی خود حداقل یکبار با پذیرش مقاله و یا چاپ مقاله در مجلات مختلف داخلی و خارجی روبه رو شده اند. همیشه ارزش محتوای هر مقاله با توجه به نشریه ای که در آن به چاپ میرسد قابل بررسی خواهد بود. معمولا همه نویسندگان، اخذ پذیرش مقاله در مجلات خارجی را امری سخت و غیرممکن می دانند. اما تنها با در نظر داشتنن چند مورد می توان به راحتی پذیرش مقالات را از این نوع مجلات اخذ نمود. در مرحله اولین از مهم ترین نکات می توان به موضوع مقاله و به روز بودن آن دقت نمود. باید در نظر داشته باشید که موضوع انتخابی تا چه حد برای جامعه علمی حائز اهمیت هست و چه نکات کلیدی را برای  خوانندگان و پژوهشگران بعدی به همراه خواهد داشت پس عنوان و نگارش مقاله در ابتدا مهم ترین امر برای جلب نظر داور می باشد. از نکات دیگر می توان به نوع مجله دقت داشت شما باید حتما این موضوع را در نظر داشته باشید که آیا مجله انتخابی موضوع مقاله شما را پوشش می دهد یا خیر. در این مرحله علاوه بر اینکه شما به زمینه تخصصی مجله توجه می کنید بایستی به سازگاری علمی و کیفی مجله با مقاله خود نیز آگاه باشید. پس از انتخاب مجله می بایست مقاله خود را طبق فرمت ارائه شده در قسمت راهنمای نویسندگان سایت مجله تهیه و تنظیم نمایید و سپس نسبت به ارسال آن به مجله اقدام کنید. البته اگر مقالات برای مجلات خارجی ارسال می شود باید حتما در نظر داشته باشید که ترجمه مقاله تخصصی و با کیفیت بالایی انجام شود.

انواع مجلات معتبر

مجلات ای اس ای

مجلاتی هستند که در پایگاه تامسون رویترز ایندکس می شوند و دارای استاندارد های بالایی هستند. ژورنالهای ISI ، در بین دانشجویان و اساتید و محقیقین گرامی ، به عنوان معتبر ترین مجلات جهت چاپ مقالات می باشد. به همین خاطر افراد برای دفاع پایان نامه خود یا  فارغ التحصیلی و یا اخذ پذیرش از دانشگاههای معتبر بین المللی، نیاز مند اخذ پذیرش از این نوع مجلات می باشند. مجلات ISI خود به دو نوع مجلات ایمپکت دار (JCR) و مجلات بدون ایمپکت (ISI Listed) دسته بندی می شوند. مجلات jCR بسیار معتبر هستند. این مجلات مناسب دفاع و فارغ التحصیلی برای دانشجویان مقاطع دکتری هستند، همچنین اساتیدی که می خواهند از استاد یاری به دانشیاری و از دانشیاری به استاد تمامی ارتقا یابند ، نیاز دارند تا مقالات خود را در این مجلات به چاپ برسانند. 

مجلات ISI Listed ، مجلات معتبری هستند که در رده ای پایین تر از مجلات ایمکت دار قرار می گیرند. این مجلات مناسب تقویت رزومه برای شرکت در آزمون مصاحبه دکتری و دریافت اپلای از دانشگاههای خارجی هستند. البته ناگفته نماند در بسیاری از دانشگاهها نیز از این مجلات برای تقویت رزومه اساتید و همچنین مقطع دکتری استفاده می شود.

مجلات اسکوپوس

مجلات اسکوپوس یکی از نمایه های استنادی معتبر و شناخته شده است که اطلاعات کتاب شناسی بیش از ۷۰ میلیون سند و مقاله را در خود جمع آوری کرده است. پایگاه جامع اطلاعاتی اسکوپوس تمامی مقالات چاپ شده را در سایت خود نمایه می­کند تا بتواند تعداد استنادات هر مقاله را محاسبه کند و از آن به عنوان شاخصی جهت تعیین کیفیت مقاله (Quartile Scores) استفاده کند. براساس سطح کیفی، مجلات اسکوپوس در 4 رده کیفی Q1، Q2، Q3  و Q4  دسته‌بندی می‌­شوند در این میان مجلات  Q1 و Q2  دارای کیفیت بالاتری نسبت به مجلات Q3 و Q4 می‌باشند. لازم به ذکر است استفاده از اطلاعات پایگاه اسکوپوس مستلزم داشتن اشتراک و پرداخت هزینه می‌باشد.

مجلات پابمد

مجلاتی که در این پایگاه نمایه می شوند به طور تخصصی گروه علوم پزشکی و زیست شناسی را پوشش می دهند. مجلات پابمد در رده بالای درجه بندی ژورنال های بین المللی قرار دارند و مناسب تقویت رزومه و دریافت اپلای از دانشگاههای بین المللی هستند

مجلات علمی پژوهشی

در نگارش این مجلات باید دو اصل اصالت و ابداع رعایت گردد و در تمام اجزای مقاله باید نوآوری انجام شوند. این مجلات به دو دسته مجلات علمی پژوهشی داخلی و علمی پژوهشی خارجی تقسیم بندی می شوند. مجلات علمی پژوهشی داخلی بسیار معتبر هستند و مناسب برای دفاع و فارغ التحصیلی دانشجویان مقاطع دکتری هستند. مجلات علمی پژوهشی خارجی ، معمولا مجلات iSI LISTED و اسکوپوس های Q3 و Q4 را شامل می شوند و مناسب تقویت رزومه و شرکت در مصاحبه دکتری می باشند.

با توجه به شرایط اعلامی شما می توانید خیلی راحت با ارسال درخواست خود به موسسه آرمان با انوع مجلات و شرایط هریک آشنا شوید. ما در موسسه آرمان با داشتن افرادی تحصیلکرده در زمینه استخراج مقاله از پایان نامه، ترجمه تخصصی مقالات و فرمت بندی و سابمیت مقاله و همچنین اخذ پذیرش و چاپ تضمینی مقالات در نشریات معتبر در خدمت شما باشیم.

شما می توانید تنها از طریق ثبت سفارش درخواست خود با کارشناسان ما در تماس باشید تا آنها شما را در این امر راهنمایی نمایند.

 

 

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
شکل هندسی برای طراحی سایت
پرسش و دیدگاه شما

خدمات موسسه آرمان