ویرایش مقالات ISI

انتشار 25 مهر 1396
مطالعه 3 دقیقه

ویرایش مقاله ISI در كمترین زمان و با بهترین كیفیت خدمات دیگری از موسسه آرمان می باشد. چنانچه به دلیل ضعف در نگارش به زبان انگلیسی، مقاله شما ساختار نگارشی درستی ندارد، می توانید كار ویرایش مقاله ISI خود را به ما بسپارید.

ویرایش مقالات ISI

ویرایش مقالات ISI

مهمترین مجموعه فعال در حیطه چاپ مقالات حاصل تلاش های یوجین گارفیلد ، یا همان شرکت تامسون-رویترز  می‌باشد . یوجین گارفیلد (Eugene Garfield) یا پدر مصورسازی علم ، شخصی بود که برای اولین بار در دهه 70 میلادی ، به فکر طبقه بندی اصولی مقالات علمی افتاد . ISI که یکی از مهمترین ابداعات وی می باشد ، سبب شده است تا سالانه ، علاوه بر حفظ آثار علمی ارزشمند و نشر آن ها ، محققان فعال در حوزه ای خاص ، به منابع موجود از رشته تحصیلی خود دستیابی داشته باشند . از سویی دیگر ، ISI  شاخصی برای میزان اعتبار یک نوشته است . اهمیت ISI در نظام آموزش عالی کشورمان به حدیست که یک مقاله به صرف چاپ در مجله ای ISI  دارای ارزش علمیست و میزان اهمیت آن ، با بالا رفتن اعتبار و درجه مجله مذکور بالا می رود ، بی آنکه به درون مایه تحقیقات توجه شود . از این روی یکی از دغدغه های محققان و صاحب نظران ، چاپ شدن مقاله هایشان در ژورنالی معتبر می باشد . از هزاران عنوان مجله ای که عضوی از ISI می باشند ، درصد خاصی از آن ها همواره عضو ثابت این مجموعه اند ، به عبارت دیگر احتمال ورود و خروج مجلات علمی مختلف در این استاندارد محتمل است . یکی دیگر از چالش های پیش روی نویسندگان این حوزه در تدوین و ویرایش مقاله ISI موضوع این فعالیت است

امروزه پذیرش و چاپ مقالات ISI برای خیلی از دانشجویان و اساتید حائز اهمیت بوده و تمام تلاششان را برای نگارش مقالات ISI انجام می‌دهند. ضرورت نگارش و ارائه صحیح متون و مقالات به قدری است که در بعضی موارد مقالات ISI، به دلیل ضعف در نگارش یا ایرادات املایی و نگارشی، از سوی داوران علمی و ادبی نشریات و مجلات داخلی و خارجی مردود اعلام می‌گردند و برگشت داده خواهد شد. این امر باعث اتلاف وقت و دوباره‌کاری برای نویسندگان و محققین می‌گردد.
به همین خاطر موسسه پژوهشی تحقیقاتی آرمان در زمینه خدمات ویرایش مقالات ISI و ویراستاری و ویرایش مقالات و متون فارسی و انگلیسی  آماده ارائه خدمات عالی و منحصر به در زمینه ویرایش مقالات ISI، ویرایش متون، مقالات فارسی، و مقالات انگلیسی ISI به شما دانش پژوهان و فرهیختگان عزیز در تمامی نقاط کشور و یا خارج از کشور می باشد.

در برخی موارد که ترجمه‌ها توسط دانشجویان و مترجمین در سطوح مختلف انجام می‌شود، صرفاً ترجمه تحت‌اللفظی و غیرحرفه‌ای بوده و از جمله‌بندی روان و سلیس برخوردار نیستند. این امر به آن معنا نمی باشد که متن شما قابل فهم نیست، بلکه بدین معناست که متن شما قابل ارائه به مجامع معتبر داخلی و بین المللی نمی‌باشد. در این حالت، بهترین و سریع‌ترین راه، واگذاری ویراستاری متن به افراد و کارشناسان خبره ویرایش متون و مقالات علمی و به ویژه کارشناسان خبره ویرایش مقالات ISI در موسسه آرمان می باشد.
ویرایش مقاله ISI در كمترین زمان و با بهترین كیفیت خدمات دیگری از موسسه آرمان می باشد. چنانچه به دلیل ضعف در نگارش به زبان انگلیسی، مقاله شما ساختار نگارشی درستی ندارد، می توانید كار ویرایش مقاله ISI خود را به ما بسپارید. اگر مقاله شما پس از سابمیت مقاله، توسط ادیتور  و یا داوران ژورنال ریجكت شده است و عنوان گردیده كه نگارش زبان انگلیسی مقاله دارای اشكال است، شما می توانید با سپردن كار ویرایش مقاله به ما، تمام ایرادات نگارشی آن را برطرف نمایید

در این راستا، مرکز پژوهشی تحقیقاتی آرمان با بهره‌گیری از توان بالای نیروهای ویراستار و نویسندگان متخصص، آمادگی ارائه خدمات ویرایش مقالات ISI انگلیسی، ویرایش کتاب، ویراستاری نامه ها و ویرایش متون و مکاتبات بین المللی به مشتریان گرامی می‌باشد.

موسسه آرمان ویراستاری مقالات کلیه رشته های دانشگاهی را می پذیرد و برای انجام هر چه بهتر خدمات ویراستاری مقالات، از ویراستاران و مترجمان هم رشته استفاده می نماید و ویرایش مقاله هر رشته را به ادیتور و مترجم همان رشته تحصیلی واگذار می کند. قطعا كسی كه بر مطالب علمی مقاله اشراف دارد، در درک منظور نویسنده موفق تر بوده ویرایش مقاله ISI را به درستی انجام خواهد داد و از تغییر مفهومی و علمی در حین ویرایش مقاله، اجتناب می گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر از هزینه ویرایش مقالات ISI می توانید با کارشناسان ما در موسسه آرمان تماس حاصل نمایید و یا درخواست خود را از طریق سایت موسسه ارسال کنید.

ما همچنین می توانیم شما عزیزان را در زمینه ترجمه فوق تخصصی و تخصصی و پذیرش و چاپ در مجلات مختلف یاری رسانیم.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
شکل هندسی برای طراحی سایت
پرسش و دیدگاه شما
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
موسسه آرمان
(
5 سال پیش
)
در پاسخ به:
سلام. هزینتون نسبت به خدمتی که کردید بسیار خوب و معقول بود و مهم کیفیت کاری بود که بهمون تحویل دادید. بسیار عالی بود. ممنونم بابت زحمات شما و مترجمین محترمتان.
با سلام خدمت شما.ممنون از لطفی که به موسسه آرمان داشتید.خوشحالیم که توانستیم اینگونه نظر شما را جلب نماییم.با تشکر.
بازدیدکننده
سبزیجاتی
(
5 سال پیش
)
سلام. هزینتون نسبت به خدمتی که کردید بسیار خوب و معقول بود و مهم کیفیت کاری بود که بهمون تحویل دادید. بسیار عالی بود. ممنونم بابت زحمات شما و مترجمین محترمتان.

خدمات موسسه آرمان