نداشتن مقاله در مصاحبه دکتری

انتشار 29 دی 1399
مطالعه 3 دقیقه

نداشتن مقاله در مصاحبه دکتری. ایا نداشتن مقاله در مصاحبه دکتری به معنی عدم پذیرش در مقطع دکتری می باشد. ایا با نداشتن مقاله می توان در مصاحبه دکتری قبول شد. ایا داشتن مقاله در مصاحبه دکتری به منزله قبولی در مصاحبه می باشد. پذیرش و چاپ مقاله قطعا به قبولی در مصاحبه دکتری کمک خواهد کرد.با داشتن رزومه قوی در روز مصاحبه حاضر شوید تا از قبا پیشی بگیرید.

نداشتن مقاله در مصاحبه دکتری

نداشتن مقاله در مصاحبه دکتری

معمولا این سوال برای برخی از داوطلبان همیشه مطرح بوده که آیا بدون داشتن مقاله هم می توان در مصاحبه دکتری قبول شد یا خیر.

برای جواب به این سوال آیین نامه و یا بخشنامه ای وجود ندارد، اما تجربه مصاحبه داوطلبان در سالهای گذشته نشان داده که این امر به موارد مختلفی بستگی دارد. مواردی بودند که داوطلب بدون داشتن مقاله توانسته است در دانشگاه مد نظر پذیرش شود. این موضوع به داوران مصاحبه کننده و پربار بودن رزومه داوطلب در تمامی زمینه ها و آمادگی او در پاسخ دهی به سوالات و چالش های داوران و اساتید نیز می تواند بستگی داشته باشد.

اما تجربه ثابت کرده که در خیلی موارد داوطلبان با رتبه عالی اما بدون مقاله در روز مصاحبه حاضر شدند و به دلیل نداشتن مقاله در روز مصاحبه رد شدند. زیرا داشتن مقاله برای برخی اساتید و دانشگاهها دارای اهمیت می باشد. پس اگر به دنبال قبولی با درصد بالاتری هستید حتما برای پذیرش مقاله و چاپ کتاب حتی در زمان کم اقدام نمایید.

یکی از مواردی که در قبولی مصاحبه دکتری می تواند نظر داوران را به خود جلب نماید بخش رزومه پژوهشی هر دانشجو می باشد. سوابق پژوهشی می تواند میزان فعالیت شما را در دوره کارشناسی ارشد بیان کند که این موضوع دید داوران را به شما مثبت تر خواهد کرد. ما به داوطلبان عزیز توصیه می کنیم ابتدا با شرایط امتیاز دهی در مصاحبه دکتری آشنا شوند و سپس سعی کنند رزومه خود را مطابق با اصول مشخص شده تکمیل کنند.

در بخش پژوهشی بیشترین امتیاز به بحث پذیرش و چاپ مقاله و چاپ کتاب برمی گردد. معمولا متقاضیان در مصاحبه دکتری در بخش مقاله و کتاب ضعف دارند. اما باید این موضوع را حتما در نظر داشته باشید که برای قبولی در روز مصاحبه باید از رقبا پیشی گرفت. پس هر چقدر در روز مصاحبه متقاضی تعداد مقالات و کتب با کیفیت تری داشته باشد، می تواند از بخش مصاحبه امتیاز بیشتری دریافت می کند.

امتیاز بندی در مقالات معمولا به این شکل بوده که مقالات پذیرش و یا چاپ شده در مجلات معتبر بالاترین امتیاز و مجلات چاپ شده در همایش ها و کنفرانس ها کمترین امتیاز را در این زمینه دارند.  البته در نظر داشته باشید امتیاز دقیق هریک از فعالیتهای پژوهشی شما همواره از طریق نظر داوران مصاحبه کننده مشخص خواهد شد و داوران هر دانشگاه براساس نوع مجلات و کنفرانس ها شما می توانند امتیازهای متفاوتی را به آنها تعلق دهد.

تصویر

تقویت رزومه دکتری در مصاحبه 

اگر هنوز برای تقویت رزومه دکتری خود اقدامی نکردید، زمان را از دست ندهید و همین حالا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

موسسه آرمان با داشتن چنین سال تجربه در زمینه های مختلف از جمله استخراج مقاله از پایان نامه، ترجمه تخصصی مقالات و کتاب، پذیرش و چاپ مقاله در مجلات معتبر و کنفرانس ها و همچنین چاپ کتاب می تواند همراه شما باشد تا با رزومه کامل در روز مصاحبه حاضر شوید. 

ما می توانیم به صورت تخصصی استخراج مقاله از پایان نامه را برای شما انجام دهیم و همچنین در زمینه ترجمه فوق تخصصی و تضمینی مقالات نیز در خدمت شما خواهیم بود و در نهایت با معرفی مجلات معتبر و کنفرانس ها به شما و تایید نهایی مجله توسط نویسنده پذیرش مقالات شما را برایتان اخذ نماییم. 

یکی دیگر از راههای تقویت رزومه مصاحبه دکتری که تعداد کمتری از آن استفاده می کنند، چاپ کتاب می باشد. چاپ کتاب از موارد خوبی هست که می توان به کمک آن امتیاز خیلی خوبی را در روز مصاحبه اخذ کرد. چاپ کتاب می تواند هم به صورت تبدیل پایان نامه به کتاب و هم به صورت ترجمه کتابهای جدیدالنشر خارجی باشد. تمامی خدمات مرتبط به ویراستاری ادبی، فرمت بندی ظاهری، صفحه آرایی، طرح روی جلد و تمامی مجوزات لازم را برای کتاب شماتوسط خود موسسه انجام می شود. 

موسسه آرمان برای رفاه حال مشتریان عزیز و همچنین تسریع در روند کار همه خدمات را به صورت آنلاین و از طریق سایت موسسه صورت انجام می دهیم، بنابراین دانشجویان، فرهیختگان و اساتید عزیز در هر شهری که باشند میتوانند سفارشات خود را از طریق ثبت سفارش و یا ایمیل موسسه برای کارشناسان ما ارسال کرده و در کمترین زمان پاسخ ایمیل تان را دریافت نمایند.

« زمان را از دست ندهید همین حالا با ما تماس بگیرید »

« تا خط پایان با شما هستیم »

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما

خدمات موسسه آرمان