مزایای ترجمه و چاپ کتاب

انتشار 11 آذر 1399
مطالعه 4 دقیقه

مزایای چاپ کتاب. مزایای ترجمه کتاب.از جمله مزایای چاپ کتاب و مزایا ترجمه کتابهای خارجی می توان به تقویت رزومه دکتری و همچنین ارتقا اساتید اشاره داشت.با هزینه بسیار کم می توانید رزومه قوی را با چاپ کتاب برای خود رقم بزنید.پس اگر به دنیال رزومه قوی جهت مصاحبه دکتری و ارتقا پایه و بنیاد نخبگان هستید چاپ و ترجمه کتاب آسانترین راه حل می باشد.

مزایای ترجمه و چاپ کتاب

مزایای ترجمه و چاپ کتاب

اگر به دنبال اخذ امتیاز برای مصاحبه دکتری و بنیاد نخبگان و حتی ارتقا هستید ما به شما ترجمه کتابهای خارجی و چاپ آن و همچنین چاپ کتابهای تالیفی را پیشنهاد می کنیم.شما می توانید با کمترین هزینه و خیالی آسوده با ترجمه و چاپ کتاب به بیشترین امتیاز ممکن دست یابید. یکی دیگر از مزایای ترجمه و چاپ کتاب برای دانشجو و یا استاد می تواند این باشد که در رشته خود به جایگاهی بالاتر ارتقاء یابد و در بین اهالی علم شناخته شده‌تر ‌شود. همچنین چاپ کتاب به شما کمک می کند تا امتیاز بیشتری در بنیادهای علمی و نخبگان کسب کنید و در کسری خدمت سربازی نیز موثر خواهد بود. اساتید دانشگاه با چاپ کتاب علاوه بر تدریس اصولی تر می توانند رزومه کاری خود را نیز تقویت کنند.

اما در کنار تمام مزایایی که در بالا خدمتتان عرض شد، نیاز به افرادی می باشد که بتوانند شما را در این مسیر همراهی کرده و راه را برای شما هموار نمایند. کارشناسان موسسه آرمان با داشتن چندین سال سابقه در زمینه ترجمه تخصصی کتاب ها و همچنین انجام تمامی مراحله مربوط به چاپ کتاب های ترجمه شده و تالیفی و حتی برای تبدیل پایان نامه به کتاب در کنار شما هستند تا با مناسب ترین هزینه و سریع ترین زمان راه را برای شما آسان نمایند. 

تصویر

شرایط و مراحل معرفی و چاپ کتب جدید النشر 

 • در ابتدا می توانید درخواستی همراه با مشخص کردن حوزه ی تخصصی و رشته ی تحصیلی خود به همراه تعداد صفحات درخواستی کتاب و سال انتشار آن برای کارشناسان موسسه ارسال نمایید.
 • بعد از توافق اولیه، مقدار هزینه ای مشخص از مشتری دریافت و کارشناس مربوطه، با بررسی رشته، تخصص، تعداد صفحات درخواستی و سال انتشار کتاب، 3 الی 4 کتاب را خدمت مشتری معرفی می کند. مشتری نیز با بررسی کتاب ها، یکی از آنها را انتخاب و به کارشناس اعلام می کند.
 • در این قسمت کارشناس هزینه و زمان دقیق ترجمه را با توجه به تعداد صفحات کتاب و تخصص متن محاسبه کرده و به اطلاع مشتری میرساند.
 • در مرحله بعد هزینه ی ترجمه پرداخت خواهد شد. البته در صورت تمایل مشتری میتوانیم هزینه را به صورت اقساطی نیز دریافت نماییم.
 • در نهایت کتاب ترجمه شده با نام خود مشتری به چاپ میرسد و در موعد مقرر تحویل او میگردد.

مراحل چاپ کتاب در موسسه آرمان

 • ارسال فایل کتاب تالیفی و ترجمه شده و یا پایان نامه برای کارشناسان موسسه
 • تنظیم قرارداد چاپ کتاب و تیراژ آن و تایید آن توسط شما
 • صفحه آرایی کتاب در قالب رقعی و وزیری و رحلی 
 • ارسال نامه از انتشارات همراه با شماره شابک به صاحب اثر
 • طراحی جلد کتاب که بخش مهمی از چاپ می باشد. زیرا اگر طراح جلد زیبا باشد باعث جذب مخاطب میشود اولین بخشی که مخاطب یا خواننده از کتاب را مشاهده میکند جلد آن میباشد.

نکته: در نظر داشته باشید هم صفحه آرایی و هم طراحی جلد پس از اتمام آن برای شما ارسال و با تایید نهایی شما کار ادامه خواهد یافت.

 • دریافت فیپا برای کتاب که اداره كل پردازش و سازماندهی سازمان اسناد و كتابخانه ملی مسئول مستقیم صدور فیپا میباشد.یک شماره چندرقمی را به هر کتاب اختصاص میدهد.
 • دریافت مجوزهای لازم برای کتاب که شامل وزارت فرهنگ و ارشاد و اسلامی و چند موسسه دیگر می باشد. دریافت این مجوز ها ممکن است کمی زمان بر و طولانی باشد ولی اگر از سمت موسسه آرمان صورت گیرد می توانیم این مجوز ها را در کمترین زمان ممکن نسبت به موسسات دیگر دریافت نماییم.
 • و در اخر چاپ کتاب و ارسال آن به آدرس پستی شما
تصویر

هزینه و زمان ترجمه و چاپ کتاب 

هزینه ترجمه کتاب

باتوجه به اینکه اساس برآورد هزینه جهت ترجمه تعداد کلمات فایل و رشته تخصصی کتاب و همچنین سطح انتخابی شما جهت ترجمه (فوق تخصصی، تخصصی و دانشجویی) بستگی دارد به همین خاطر نمی توان برای آن هزینه دقیقی را اعلام کرد. همینطور در رابطه با زمان تحویل نیز در ابتدا باید تعداد کلمات فایل بررسی و با توجه به حجم آن زمان دقیق تحویل نیز خدمتتان اعلام شود

هزینه چاپ کتاب

هزینه چاپ نیز براساس تعداد صفحات کتاب و درخواست شما نسبت به تیراژ مد نظر دارد. به همین خاطر تا زمانی که این اطلاعات در دست نباشد نمی توان هزینه دقیقی را برای آن اعلام داشت که البته هزینه چاپ کتاب در دو بخش از شما دریافت خواهد شد. زمان معمول برای چاپ بین 25 الی 40 روز می باشد، اما در برخی موضوعات ممکن است با توجه به اخذ فیپا این زمان کمی متغییر و طولانی تر باشد.

برای شروع می توانید همین حالا از طریق ثبت سفارش و یا راههای ارتباطی درخواست خود را برای کارشناسان ما ارسال نمایید تا در کوتاهترین زمان با شما تماس گرفته شود.

* تا خط پایان با شما هستیم *

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
شکل هندسی برای طراحی سایت
پرسش و دیدگاه شما

خدمات موسسه آرمان