مراحل اخذ پذیرش از مجلات معتبر

انتشار 11 تیر 1399
مطالعه 3 دقیقه

برای اخذ اکسپت یا پذیرش از مجلات معتبر برای مقاله بهتر است مقاله را طبق استاندارد های خاصی ویرایش و فرمت‌بندی کنید. در مرحله داوری مقالاتی که از لحاظ سطح کیفی رتبه بالایی داشته باشند یقینا سریعا پذیرفته خواهند شد. اخذ پذیرش از مجلات معتبر روشهای زیادی دارد که می‌توانید این روش ها را مطالعه فرمایید.

مراحل اخذ پذیرش از مجلات معتبر

مراحل اخذ پذیرش از مجلات معتبر

برای اخذ پذیرش از مجلات باید چند مورد را در نظر داشت که در اینجا آنها را به صورت مختصر و مفید برای شما توضیح خواهیم داد:

صفر تا صد مراحل نگارش و چاپ مقاله

اولین گام انتخاب موضوع و مطالعه دقیق و آشناییت کامل آن می باشد. برای انتخاب موضوع باید مقالات زیاد مطالعه شود و حتما در این زمینه از افراد خبره و اساتید خود پرس و جو فرمایید. پس از انتخاب موضوع باید به مراحل نگارش مقاله تسلط داشته باشید. نوشتن مقاله و شناخت اجزا آن نیز می تواند از موارد مهم در اخذ پذیرش می باشد. البته این کار با خواندن مقالات دیگر و بررسی اجزا هر مقاله کاملا قابل انجام می باشد. پس از نگارش و جمع بندی و ویرایش کلی مقاله نوبت به انتخاب نوع مجله می باشد. در این مرحله باید بررسی کنید، آیا نیاز دارید مقاله را به مجلات داخلی ارسال نمایید و یا مجلات خارجی. 

اگر نیاز به چاپ مقاله در مجلات خارجی دارید پس باید مقاله تان در بهترین سطح ترجمه شود. ترجمه انتقال دهنده منظور شما از تحقیقتان به مردم جهان می باشد پس باید به قدری قوی ترجمه شود تا بتواند قابل درک و روان باشد. اگر شما تجربه ای در زمینه ترجمه مقالات ندارید، می توانید از مترجمین خبره در رشته تخصصی تان استفاده نمایید تا از بابت ترجمه نگرانی نداشته باشید.

گام بعدی انتخاب مجله می باشد. شما باید راههای انتخاب مجله را بلد باشید تا بتوانید مجلاتی مرتبط به محتوای مقاله تان بیابید. در نظر داشته باشید در ایران به دلیل  قرار گرفتن برخی مجلات در لیست سیاه دانشگاهها باید در انتخاب مجله توجه بیشتری داشته باشید و در کنار هم اسکوپ بودن مقاله و مجله ، بلک لیست نبودن آن را نیز در نظر بگیرید.

مرحله بعدی که نیاز دارد تا تمرکز کافی را در انجام آن داشته باشید فرمت بندی مقاله طبق درخواست مجله تایید شده تان می باشد.فرمت بندی مقاله در ابتدا کار آسانی به نظر میاید اما در نظر داشته باشید موارد زیادیبوده که دلیل از برگشت مقاله از مجله همین فرمت بندی نادرست و اشتباه بوده است. پس برای این کار باید اطلاعات دقیق داشته باشید و یا از افراد خبره در این زمینه راهنمایی و کمک بگیرید.

پس از آن نوبت به سابمیت و بارگذاری مقاله در سایت مجله می باشد. بعد از سابمیت مقاله در مجله، باید منتظر اعلام نتیجه از سمت ادیتور و داوران مجله باشید. این پروسه در مجلات مختلف متفاوت می باشد اما باید خود را برای یک بازه زمانی تقریبا طولانی آماده نمایید.

تصویر
 

چاپ مقاله تضمینی در موسسه آرمان

ما مفتخریم تا اعلام نماییم با چندین سال سابقه در تمامی زمینه ها (البته بجز نوشتن مقاله و خدمات محتوایی) می توانیم شما را در امر استخراج مقاله از پایان نامه، ترجمه فوق تخصصی مقالات، انتخاب بهترین مجله و همچنین فرمت بندی و سابمیت و در نهایت اخذ پذیرش و چاپ تضمینی مقالات ارزشمندتان در نشریات معتبر داخلی و خارجی همراهی نماییم.

 به دلیل رفاه حال مشتریان و همچنین تسریع در روند کار همه خدمات به صورت آنلاین و از طریق سایت موسسه صورت میگیرد بنابراین دانشجویان، فرهیختگان و اساتید عزیز در هر شهری که باشند میتوانند سفارش چاپ مقاله خود را از طریق ثبت سفارش و یا ایمیل موسسه برای کارشناسان ما ارسال کرده و در کمترین زمان پاسخ ایمیلتان را دریافت خواهید کرد

« همین حالا با ما تماس بگیرید »

تلفن تماس : 09900254935

ایمیل موسسه: journal.arman@gmail.com

« تا خط پایان با شما هستیم »

 
تصویر
 
لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
شکل هندسی برای طراحی سایت
پرسش و دیدگاه شما

خدمات موسسه آرمان