موسسه جهت چاپ تضمینی مقاله

انتشار 20 مهر 1399
مطالعه 3 دقیقه

موسسه جهت چاپ تضمینی مقاله.برای چاپ مقالات تضمینی و تخصصی می توانید با کارشناسان موسسه آرمان در تماس باشید.خدمات چاپ تضمینی مقاله در مجلات معتبر و ترجمه فوق تخصصی از خدمات با سابقه طولانی در موسسه ما می باشد.برای چاپ تضمینی و ترجمه تخصصی با کوتاهترین زمان و کمترین هزینه در خدمتتان هستیم.موسسات معتبر چاپ مقاله.

موسسه جهت چاپ تضمینی مقاله

موسسه جهت چاپ تضمینی مقاله

در حال حاضر اخذ پذیرش و چاپ مقاله در مجلات یکی از دغدغه های دانشجویان و اساتید می باشد.چاپ مقاله علاوه بر اینکه یک اقدام علمی و فرهنگی می‌باشد و کمک بسیاری به تقویت رزومه شغلی و تحصیلی افراد نیز می‌کند و یک اقدام پژوهشی بسیار مثبت می‌باشد. چاپ مقاله در نشریات خارجی به افرادی که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارند نیز کمک کننده بوده و امتیازی مثبت محسوب می شود.همچنین دانشجویان برای اخذ نمره تکمیلی پایان نامه، تقویت رزومه جهت مصاحبه دکتری و حتی تقویت رزومه کاری و استخدامی می توانند از چاپ مقاله در نشریات معتبر استفاده نمایند. اساتید نیز برای ارتقا و تقویت رزومه کاری خود به دنبال چاپ مقالات در مجلات می باشند.

مراحل صفر تا صد نگارش و چاپ مقاله

جهت اخذ پذیرش و چاپ مقاله در نشریات معتبر داخلی و خارجی باید آشنایت کامل به نحوه نگارش مقاله داشت. برای تسلط به این کار نیاز است تا مقالات مختلفی را مطالعه کرده و با ساختار کلی و الزامات نگارش مقاله آشنا شوید. اگر نیازمند چاپ مقاله در مجلات انگلیسی زبان هستید باید به ترجمه تخصصی و روان آن توجه فرمایید. یک ترجمه خوب نیازمند دانش کافی از رشته و زبان مقصد و مبدا می باشد تا بتواند به راحتی و روانی بیانگر منظور نویسنده باشد. به همین خاطر یکی از بخش های بسیار مهم برای اخذ پذیرش مقاله در مجلات خارجی را می توان ترجمه خوب مقاله دانست. بخش دیگر نیز انتخاب مجله و نیز فرمت بندی و سابمیت مقاله طبق دستورالعمل نشریه می باشد. این بخش نیز به دلیل اعتبار هر مجله و نحوه انجام مراحل طبق درخواست مجله، کاری بسیار حساس و تخصصی می باشد و باید توسط افرادی انجام شود که در این زمینه تجربه و اطلاعات دقیقی را دارند. 

انتخاب ژورنال معتبر جهت چاپ مقاله

انتخاب مجله مناسب به اندازه نگارش مقاله و انتخاب موضوع کار سختی بوده و اهمیت دارد. روشهای متفاوتی برای انتخاب مجله است. برخی اعتقاد دارند باید پس از انتخاب موضوع مجله را انتخاب کرده و مقاله را براساس چارچوب و محتوای مد نظر مجله نوشت. برخی معتقدند باید مقاله را کامل نگارش کرد و بعد از آن به دنبال مجله ای متناسب با محتوای کار مقاله گشت و یا مواردی این چنینی که تمامی این موراد می تواند درست باشد. این محقق است که باید تصمیم بگیرید تا از چه روشی برای برای انتخاب مجله استفاده کند. 

برای اینکه ژورنال مناسب برای مقاله تان انتخاب نمایید لازم است به موارد زیر دقت نمایید:

 •  اهداف و دامنه فعالیت ژورنال 
 • مقالات مشابه منتشرشده در ژورنال‌‌ها
 • محدودیت ­های هر ژورنال
 • ضریب تاثیر (Impact Factor) ژورنال مورد نظرتان
 • زمان انتشار مجله
 • تعداد انتشار مجلات در طول هر سال 
 • هزینه چاپ مقاله در هر ژورنال
 • علاقه خوانندگان و بازدید به مجله
 • هزینه دریافتی مجله و زمان دریافت مبالغ 
 • بلک لیست(لیست سیاه) نبودن مجله 
 • بررسی سوابق هیئت داوران مجله

تصویر

چاپ مقاله در موسسه آرمان

همانطور که در بالا به آن اشاره شد انتخاب مجله برای اطمینان از اکسپت فوری مقاله و چاپ تضمینی مقاله شما بسیار مهم است چرا که بیشتر مقالات به دلیل خارج بودن موضوع تحقیق از حوزه مجله رد می‌شوند.برخی از اساتید و دانشجویان بنا به هر دلیلی امکان انجام استخراج مقاله، ترجمه و یا فرمت بندی و سابمیت و همچنین پارافریز کردن مقاله را ندارند، در این شرایط بهترین انتخاب می تواند موسسه آرمان باشد.

موسسه آرمان با داشتن خبره ترین افراد در تمامی زمینه ها می تواند در خدمت شما باشد. کارشناسان ما ۳ تا ۵ مجله مناسب مقاله شما را همراه با شرایط دقیق هریک ارسال می‌کنند تا پس از بررسی از سمت شما یکی از مجلات را از بین آنها انتخاب نمایید تا خدمات مرتبط به ارسال به مجله صورت گیرد. این موسسه مقالات را بصورت تضمینی در مجلات ISI بدون ایمپکت، مجلات ISC خارجی، مجلات PUBMED، مجلات SCOPUS و مجلات علمی پژوهشی خارجی که تمامی رشته‌ها را پوشش می‌دهد به چاپ می‌رساند. 

برای این امر تنها نیاز است فایل و درخواست خود را از طریق ایمیل و یا شماره تماس برای کارشناسان ما ارسال نمایید تا با بررسی درخواست در ابتدا مجلات معتبر و تضمینی خدمتتان معرفی گردد. پس از بررسی مجله و تایید نهایی از سمت نویسنده مقاله مابقی خدمات توسط خود موسسه انجام خواهد شد.

"ما تا خط پایان با شما هستیم "

تصویر
 
لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
شکل هندسی برای طراحی سایت
پرسش و دیدگاه شما

خدمات موسسه آرمان