قیمت ویرایش متن فارسی

انتشار 24 مهر 1396
مطالعه 2 دقیقه

تمامی مقالات و کتب و متون فارسی که پژوهشگران و نویسندگان از آنها برای ترویج تجربیات و یا ارسال به مجلات و کنفرانس ها و یا چاپ به عنوان کتاب استفاده می کنند باید دارای رسایی بالایی باشند.

قیمت ویرایش متن فارسی

قیمت ویرایش متن فارسی

تمامی مقالات و کتب و متون فارسی که پژوهشگران و نویسندگان از آنها برای ترویج تجربیات و یا ارسال به مجلات و کنفرانس ها و یا چاپ به عنوان کتاب استفاده می کنند باید دارای رسایی بالایی باشند. متونی که حاوی ایرادات نگارشی و ویرایشی می باشد، به احتمال زیادی شانس جلب نظر داوران و حتی خوانندگان را از دست خواهد داد. تمام این متون فارسی نوشته شده‌ از طرف تان، حاصل مدت‌ها تحقیق و زحمت زیاد شما برای تهیه گزارش نهایی است. لذا به این امر اکتفا نکنید که شاید ایرادات ویرایشی، مشکلی برای کار شما به وجود نیاورد، چرا که با صرف هزینه‌ای ناچیز نسبت به ارزش کار خود می‌توانید از تخصص ویراستاران حرفه‌ای بهره مند شده و مقاله‌ای عاری از هر گونه اشکالات ادبی و دستوری در اختیار داشته باشید.

ویرایش متون در برگیرنده مجموعه ای از اصلاحات مختلف می باشد که شامل موارد ذیل می باشد:

ویرایش متون و مقالات علمی انواع متفاوتی دارد، در ویرایش علمی، متن را از نظر علمی بررسی کرده و در صورت نیاز، متن را اصلاح می کنیم. اگر متن ترجمه شده از یک متن انگلیسی باشد با مراجعه به منبع، متن ترجمه را  مطابق آن ویرایش کنیم و در متن اصلی دخل و تصرف نمیکنیم.

ویرایش فنی به ویرایش ظاهری و نظم و ترتیب دادن به جملات و پاراگرافها می گویند.

ویرایش زبانی و املایی ویرایشی است که متن را از نظر ساختار زبان و نگارشی بررسی کرده و مشکلات ادبی و املایی موجود در متن را اصلاح می نمائیم.

در کل می توان ویرایش متن های فارسی را در موارد زیر نام برد:

اصلاح اشتباهات گرامری، ایجاد یکپارچگی و تصحیح درستی زمان افعال، تصحیح لحن بیان جملات، ایجاد تقارن زمانی مناسب با متن و جملات ، اصلاح ارتباطات فعل و فاعل و مفعول ، ایجاد ارتباط مناسب و معقول بین جملات، اصلاح غلط املایی ، تصحیح کاربرد حروف تعریف و ایجاد یکنواختی در ویرایش متن.

مهم ترین وظیفه مولف و یا ویراستار این است که مطالب کتاب و یا مقاله را بر اساس ترتیب منطقی، تنظیم نماید. باید در متن هماهنگی ایجاد شود زیرا دریک متن ممکن است اصلاحات و واژه ها و حتی ساختار جمله ها همه درست باشند اما هماهنگی بین جملات وجود نداشته باشد.

ما در موسسه آرمان این کار را با مناسب ترین هزینه و تکمیل ترین کادر ویراستاری برای شما عزیزان انجام می دهیم. شما می توانید با خیالی آسوده ویرایش مقالات و متون فارسی تان را به ما بسپارید.

ویرایش متون فارسی، ویرایش مقالات فارسی و ویرایش کتب فارسی شما به صورت عالی توسط دکتری زبان و ادبیات فارسی که مسلط به رشته ی تخصصی متقاضیان نیز می باشند، انجام می‌‌پذیرد. همچنین هزینه ویرایش مقالات فارسی و هزینه ویرایش متون فارسی به ازای هر صفحه استاندار (250 کلمه در هر صفحه) 2500 تومان می باشد.

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ویرایش متون فارسی و همچنین هزینه متون فارسی با همکاران ما در موسسه آرمان تماس حاصل نمایید و یا درخواست خود را از طریق ایمیل برای ما ارسال نمایید تا در کمترین زمان ممکن با شما تماس حاصل گردد.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
شکل هندسی برای طراحی سایت
پرسش و دیدگاه شما
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
(
3 سال پیش
)
در پاسخ به:
سلام وقت بخیر برای ویراستاری متون فارسی قیمتی که اعلام کردید مربوط به سال 96 می‌باشد آیا تغییری کردند یا با همون قیمتها حساب میشه؟
باسللام خدمت شما.بله هزینه ها متناسب با رشته و حوزه مد نظر جهت ویراستاری تغییراتی را داشته .شما می توانید فایل و درخواست خود را به صورت کامل برای کارشناسان ما ارسال نمایید تا هزینه به صورت دقیق برای شما براورد گردد. منتظر ایمیل شما برای شروع همکاری هستیم journal.arman@gmail.com submit.arman@gmail.com
بازدیدکننده
میلاد
(
3 سال پیش
)
سلام وقت بخیر برای ویراستاری متون فارسی قیمتی که اعلام کردید مربوط به سال 96 می‌باشد آیا تغییری کردند یا با همون قیمتها حساب میشه؟

خدمات موسسه آرمان