خدمات اکسپت و چاپ مقاله ISI

انتشار 29 اردیبهشت 1397
مطالعه 2 دقیقه

موسسه آرمان اکسپت و چاپ مقلالت ISI شما را در مجلات معتبر ، به صورت تضمینی انجام میدهد .

خدمات اکسپت و چاپ مقاله ISI

خدمات پذیرش و چاپ مقاله  (ISI)

مؤسسه اطلاعاتی علمی یا همان (ISI) ، موسسه‌ای است که متمرکز بر علم‌سنجی و انتشارات علمی است و در سال ۱۹۶۰ میلادی توسط (یوجین گارفیلد) تأسیس شد.  این مؤسسه بوسیله تشکیلات تامسون در سال ۱۹۹۲ میلادی خریده شده و با عنوان  ((Thomson ISI)) نیز شناخته میشود و همچنین با نام ((Thomson Scientific))  شناخته شده است، این مؤسسه زیرشاخه ای از شرکت ((Thomson Reuters)) میباشد.
 (ISI) شاخصی برای سنجش اعتبار یک مقاله علمی . مقالات علمی واحد های اندازه گیری و اعتبار سنجی برای خود دارند که( آی اس آی) یکی از شاخص های سنجش مقاله در سطح دنیا میباشد. یکی از معیارهای میزان تولید علم در هر کشوری، نگارش مقاله های علمی است، این مقالات هر قدر در نشریه های علمی با اعتبار بالا چاپ شوند و هر قدر کیفیت این آثار بالاتر باشد، بمعنی تولید بالای علم در آن کشور میباشد.

ضریب تاثیر یا (Impact factor) مقالات (ISI) 

این ضریب هر سال بوسیله (ISI) بر اساس استنادات به هر یک از نشریات علمی آن احتساب می شود و نتیجه در گزارشات ارجاع نشریه یا (Journal Citation Reports) یا به اختصار (JCR) ٬ انتشار می یابد. (IF)٬ نه برای مقالات یا نویسندگان٬ محاسبه نمیشود و فقط برای نشریه محاسبه می شود. محاسبه بر اساس یک دوره سه ساله انجام می گیرد. با فرض اینکه اگر در سال 86 در کل ۴۰ ارجاع به یک نشریه صورت پذیرفته باشد و در آن نشریه در سال 83 تعداد ۲۶ مقاله و در سال 84 تعداد ۲۴ مقاله چاپ شده باشد٬ ضریب ارجاع آن مجله، از تقسیم ۴۰ بر ۵۰ به دست می آید که 0/8 است. یعنی به طور متوسط٬ هر مقاله آن نشریه 0/8 مرتبه مورد استناد سایر مقاله ها قرار گرفته است.

اکسپت و چاپ مقالات (آی اس آی) 

بانک اطلاعات (ISI) مرکزی برای فهرست کردن و پوشش جامع با اهمیت ترین نشریات علمی انتشار یافته در دنیا با هدف تبادل اطلاعات میان پژوهشگران مختلف می باشد. هر نشریه علمی قبل از انتخاب شدن و فهرست شدن در (ISI) مراحل سنجشی را پشت سر می گذارد. منجمله عواملی که مورد سنجش و استانداردهای بانک داده ای (ISI)  ، کمیته علمی منتخب نشریه ، تنوع بین المللی مقالات چاپ شده در آن، انتشار به موقع نشریه و جایگاه انتشار آن می باشد.
لازم به ذکر است که هیچ یک از این عوامل به تنهایی مورد بررسی و ارزیابی قرار نمی گیرد بلکه با بررسی مجموع عوامل یک امتیاز کلی داده خواهد شد از جمله مواردی که در سنجش نشریه مورد توجه قرار دارد این است که :
  • عنوان مقالات، چکیده و کلمات کلیدی باید به زبان انگلیسی باشد
  • همچنین توصیه می شود که منابع نیز به زبان انگلیسی نوشته شوند
 اگر چه اطلاعات علمی مهم به تمامی زبانها به چاپ می رسد اما موارد ذکر شده باید به زبان انگلیسی باشد تا تحت داوری و ارزیابی ISI قرار گیرد، زیرا ارزیابی کنندگان مجلات علمی در ISI نمی توانند عناوین و منابع بکاررفته در مقالات را به زبان انگلیسی ترجمه کنند. داوری علمی و تخصصی مقالات چاپ شده در مجله توسط داوران نام آشنای علمی از جمله عمده ترین موارد مورد توجه ارزیابی کنندگان می باشد که گویای اعتبار و غنای علمی مجله است.

خدمات موسسه آرمان  در زمینه پذیرش تضمینی مقاله ISI  

  • ویرایش گرامری ودستوری مقالات و همچنین فرمت بندی مقالات بر اساس فرمت مورد خواست مجله
  • ترجمه تخصصی و فوق تخصصی مقالات توسط مترجمین متخصص هر رشته
  • معرفی مجلات برای متقاضیان جهت بررسی و استعلام از دانشگاه محل تحصیل خود و در صورت تایید توسط دانشگاه، مقاله جهت داوری به مجله مورد نظر ارسال می گردد.
  • انجام مکاتبات جهت تسریع روند داوری
  • دریافت اکسپت مقالات از مجله
  •  انجام کارهای پیگیری جهت انتشار وچاپ مقاله

موسسه آرمان با شماست تا پایان

تلفن تماس : 09900254935

ایمیل موسسه: journal.arman@gmail.com

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
شکل هندسی برای طراحی سایت
پرسش و دیدگاه شما
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
موسسه آرمان
(
4 سال پیش
)
در پاسخ به:
سلام. اگر مقاله را فارسی به شما بدهم آیا کار ترجمه را هم انجام می دهید که هم ترجمه کنید و هم برای مجلات isi معتبر که بلک لیست نباشد ارسال نمایید؟ برای مجلات رشته مهندسی برق مدنظرم می باشد.
باسلام خدمت شما.بله ما قطعا برای تمام خدمات ترجمه فوق تخصصی و تضمینی و همچنین ارسال مقاله تان به مجلات معتبر در خدمتتان هستیم.ممنون میشم اگر درخواستتان را از طریق ایمیل برای همکاران ما ارسال نمایید تا بتوانیم کمکتان نماییم.با تشکر فراوان
بازدیدکننده
لیلا
(
4 سال پیش
)
سلام. اگر مقاله را فارسی به شما بدهم آیا کار ترجمه را هم انجام می دهید که هم ترجمه کنید و هم برای مجلات isi معتبر که بلک لیست نباشد ارسال نمایید؟ برای مجلات رشته مهندسی برق مدنظرم می باشد.

خدمات موسسه آرمان