جدیدترین بلک لیست دانشگاه آزاد در آذر ماه 99

انتشار 22 دی 1399
مطالعه 1 دقیقه

جدیدترین بلک لیست دانشگاه آزاد در آذر ماه 99 . به روز ترین بلک لیست دانشگاه آزاد . لیست مجلات جعلی دانشگاه آزاد.جدیدترین بلک لیست دانشگاه ازاد اسلامی در سال 99. آخرین لیست سیاه دانشگاه ازاد 99. دانلود بروزترین لیست مجلات نامعتبر دانشگاه آزاد.

جدیدترین بلک لیست دانشگاه آزاد در آذر ماه 99

جدیدترین بلک لیست دانشگاه آزاد در آذر ماه 99

همواره مجلات زیادی در پایگاههای مختلف پدید می آیند اما در این بین برخی از آنها در بین دانشگاهها دارای اعتبار بیشتر و بالاتری هستند. هرساله دانشگاهها براساس کیفیت هر مجله و یا جعلی بودن مجلات لیست هایی را با عنوان لیست مجلات مورد تایید و یا لیست مجلات نامعتبر و جعلی ارائه می دهد. هر دانشگاه بنا به معیارهای خود و براساس دستورالعمل های اعلام شده می تواند یک سری از مجلات را در لیست مورد تایید (لیست سفید) و یا لیست مجلات نامعتبر و یا جعلی (لیست سیاه) قرار می دهند و دانشجویان را ملزم می نمایند تا برای اخذ نمره تکمیلی و یا پیش دفاع و دفاع و حتی فارغ التحصیلی از مجلات مورد تایید دانشگاه پذیرش را اخذ نمایند.

این مجلات موجود در لیست یک تاریخ ورود به فهرست دارند که از آن تاریخ بلک محسوب می شود و در صورت چاپ مقاله در قبل از تاریخ اعلامی هیچ موردی نخواهد داشت. همچنین این فهرست به طور مستمر در مراجع مذکور مورد بررسی و بازبینی قرار گرفته و در صورتیکه هر یک از این نشریات از سطح علمی قابل قبولی برخوردار شوند از این فهرست خارج و از آن تاریخ، به عنوان نشریه معتبر تلقی خواهند شد و نیز در صورتیکه نشریه نامعتبر جدیدی شناسایی شود به این فهرست اضافه خواهد شد. با انتشار هر لیست سیاه ، لیست های گذشته از درجه اعتبار ساقط می شوند و لیست جدید، بطور کامل جایگزین آن شده و ملاک قرار میگیرد.

موسسه آرمان با دسترسی به این لیست ها می تواند همواره انتخابی خوبی برای معرفی مجلات به شما فرهیختگان گرامی باشد. برای دسترسی به مجلات معتبر می توانید درخواست خود را برای کارشناسان ما ارسال نمایید تا به بهترین نحو شما را همراهی نمایند.

برای دسترسی به آخرین لیست مجلات نامعتبر دانشگاه آزاد در آذرماه سال 99 می توانید لینک زیر را دانلود نمایید

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما

خدمات موسسه آرمان