جدیدترین بلک لیست دانشگاه آزاد اسلامی-دی ماه 98

انتشار 30 دی 1398
مطالعه 1 دقیقه

جدیدترین بلک لیست دانشگاه آزاد ، لیست مجلات نامعتبر و جعلی دانشگاه آزاد ، دانلود جدیدترین بلک لیست دانشگاه آزاد 98 ، آخرین لیست سیاه دانشگاه آزاد در موسسه آرمان در دسترس شما پژوهشگران می باشد

جدیدترین بلک لیست دانشگاه آزاد اسلامی-دی ماه 98

فهرست نشریات نامعتبر و جعلی دانشگاه آزاد اسلامی

همانطوری که تمامی پژوهشگران در جریان هستند تعداد بسیار زیادی مجله جهت چاپ مقاله وجود دارد اما تمامی این مجلات دارای اعتبار نیستند. هرساله دانشگاهها براساس کیفیت هر مجله و جعلی بودن مجلات لیست هایی را با عنوان لیست مجلات مورد تایید و یا لیست مجلات نامعتبر و جعلی ارائه می دهد.

در اینجا می خواهیم بروزترین لیست مجلات نامعتبر و جعلی که دانشگاه آزاد در تاریخ 10 دی 98  ارائه داده است را تقدیمتان نماییم.اما بهتر است قبل از آن دو نکته زیر را در نظر داشته باشید:

1. دانشجویان و اساتید محترم بایستی توجه داشته باشند که با انتشار بلک لیست جدید، لیست اعلام شده ی قبلی باطل می شود و لازم است تا بر اساس بلک لیست جدید اقدام نمایند.

2. تمامی مجلات و نشریات در یک تاریخ و زمان مشخصی وارد بلک نیست نمی شوند. ممکن است مجله یا نشریه ای سال ها اعتبار داشته و مورد تایید وزارت علوم و دانشگاه آزاد بوده اما در لیست جدید منتشر شده، جزء مجلات نامعتبر قرار گرفته است. در نتیجه توصیه اکید می شود که حتما قبل از اقدام به ارسال مقالات خود به نشریات و مجلات حتما بلک لیست زیر را مطالعه نمایید تا با مشکلی مواجه نشوید.

برای دسترسی به آخرین لیست مجلات نامعتبر و جعلی می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید

 
موسسه آرمان با دسترسی به این لیست ها می تواند همواره انتخابی خوبی برای معرفی مجلات به شما فرهیختگان گرامی باشد. برای دسترسی به مجلات معتبر می توانید درخواست خود را برای کارشناسان ما ارسال نمایید تا به بهترین نحو شما را همراهی نمایند.
راههای ارتباطی با کارشناسان
09900254935
journal.arman@gmail.com
تا خط پایان با شما هستیم
لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما

خدمات موسسه آرمان