هزینه ترجمه تخصصی مقاله

انتشار 16 آذر 1399
مطالعه 3 دقیقه

هزینه ترجمه تخصصی مقاله. قیمت گذاری ترجمه. موسسه آرمان با داشتن بهترین مترجمین کشور می تواند برای ترجمه تخصصی و فوق تخصصی مقالات و کتاب و متون از فارسی به انگلیسی و از انگلیسی به فارسی در تمامی رشته های تخصصی و دانشگاهی در خدمت شما باشد.در اینجا ترجمه با بالاترین کیفیت و کمترین زمان و معقولترین هزینه انجام می شود.

هزینه ترجمه تخصصی مقاله

هزینه ترجمه تخصصی مقاله 

ترجمه مقالات

ترجمه متون و مقالات یک کار تخصصی بوده و نیاز به تجربه و تمرین دارد. مخصوصا ترجمه تخصصی مقالات که برای مجلات خارجی ارسال می گردد. بسیاری افراد اینطور برداشت می کنند که ترجمه کار آسانی است و با حابجا کردن کلمات از یک زبان به معادل آن ها در زبان دیگر ترجمه انجام می شود.ترجمه یک مقاله به هیچ عنوان آسان نبوده و می تواند دارای چالش های مختلف نیز باشد. به همین خاطر نیاز است تا ترجمه مقالات توسط افراد متخصص انجام شود. البته این تنها برای مقالات جهت ارسال صادق نیست و می توان گفت برای تمامی فایل هایی که حتی برای افزایش دانش نیز مطالعه می شود نیاز است تا بتواند با ترجمه ای روان و سلیس، تمام مطالب و نکات را به درستی در اختیار خواننده قرار دهد.

در ترجمه فوق تخصصی مقالات مترجم باید علاوه بر رعایت نکات ترجمه، به کلمات تخصصی هر رشته نیز توجه ویژه ای نماید و بتواند مفهوم کار را به صورت کامل به خوانندگان و داوران انتقال دهد. بهترین مترجم متخصص در هر رشته فردی است که در آن رشته تحصیل کرده است و مهارت ترجمه تخصصی در آن حوزه را داشته باشد. ضعف در ترجمه مقالات می‌تواند، عدم پذیرش آن از سوی نشریات را به همراه داشته باشد. ترجمه‌ی مقاله باید توسط مترجمینی صورت گیرد که علاوه بر تسلط بالا بر زبان مقصد، به ادبیات مقاله نویسی نیز مسلط بوده و خود را از قید و بند ساختار زبان مبدا دور کرده و تلاش کند تا مفاهیم را با ساختار زبان مقصد و ترکیب‌هایی زیبا و معمول منعکس نماید.

اگر به دنبال موسسه و شخصی هستید که بتوانید با خیالی آسوده فایل خود را برای آنها ارسال نمایید ما به شما دپارتمان تخصصی ترجمه موسسه آرمان را پیشنهاد می کنیم. موسسه آرمان با گردآوری تعداد زیادی از مترجمین عالی در تمامی رشته های تخصصی و گرایش ها چه در زمینه ترجمه فارسی به انگلیسی و چه ترجمه انگلیسی به فارسی در سه سطح فوق تخصصی و تخصصی و دانشجویی می تواند در خدمت شما باشد.

تصویر

ترجمه تخصصی مقالات در موسسه آرمان

شما در موسسه آرمان برحسب نیاز خود می توانید سطح ترجمه را که با هزینه های متفاوت برحسب نیاز شما می باشد انتخاب نمایید.

ترجمه فوق تخصصی: این سطح از ترجمه، ترجمه‌ای 100% تخصصی با بازخوانی و ویرایش رایگان می باشد که توسط مترجمان برتر و با سابقه انجام می شود.مترجمان این سطح، متخصص در آن رشته بوده و تمام کلمات اختصاصی را بطور کامل تخصصی ترجمه می کنند. 

ترجمه تخصصی: این سطح از ترجمه نیز کیفیت خوبی دارد و توسط افراد متخصص انجام میگیرد و ترجمه‌ای تا 70% تخصصی بوده که توسط مترجمان متخصص هر رشته انجام می شود. 

ترجمه دانشجویی: این نوع از ترجمه توسط مترجمان عمومی انجام می گیرد و هزینه پایین تری از دو سطح دیگر دارد. این نوع ترجمه معمولا برای متونی استفاده می شود که تخصصی نیستند و برای ارائه کلاسی مناسب می باشند.

هزینه ترجمه تخصصی مقالات

برآورد هزینه ترجمه براساس تعداد کلمات مقاله و همچنین رشته هر فایل متفاوت می باشد. به همین خاطر نیاز است تا برای برآورد هزینه دقیق فایل مقاله را برای کارشناسان موسسه ارسال نمایید تا هزینه و زمان دقیق تحویل خدمتتان اعلام شود.

نکته: برای اینکه در فایل ها با تعداد کلمات بالا هزینه ترجمه زیاد نشود، به تمامی فایل های بالای 2500 کلمه تخفیفات حجمی تعلق می گیرد که این امر باعث کاهش هزینه ترجمه خواهد شد.

تصویر

موسسه آرمان به عنوان یکی از بهترین سایت های ترجمه به صورت 24 ساعته با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت در خدمت شما پژوهشگران محترم می باشد. ما در این موسسه باگردآوری بهترین مترجمین در تمامی رشته ها می توانیم مقالات شما بزرگوارن را به بهترین نحو ترجمه نماییم. 

پس اگر به دنبال ترجمه عالی متون با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت هستید می توانید همین حالا با کارشناسان موسسه آرمان تماس حاصل نمایید.

به دلیل رفاه حال مشتریان و همچنین تسریع در روند کار همه خدمات به صورت آنلاین و از طریق سایت موسسه صورت میگیرد بنابراین دانشجویان، فرهیختگان و اساتید عزیز در هر شهری که باشند میتوانند  تمامی سفارشات خود را از طریق ثبت سفارش و یا ایمیل موسسه برای کارشناسان ما ارسال کرده و در کمترین زمان پاسخ ایمیلتان را دریافت خواهید کرد. 

" تا خط پایان با شما هستیم "

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما

خدمات موسسه آرمان