هزینه پذیرش و چاپ سریع مقاله

انتشار 7 مهر 1399
مطالعه 2 دقیقه

برای گرفتن پذیرش سریع از مجلات نیاز به ترجمه فوق تخصصی می باشد.هزینه ترجمه مقاله و هزینه پذیرش و چاپ مقاله در نشریات معتبر بنا به رشته و مجله متفاوت است.

هزینه پذیرش و چاپ سریع مقاله

هزینه پذیرش و چاپ سریع مقاله 

چاپ مقاله در مجلات علاوه بر امتیاز عالی برای پژوهشگر می تواند کمک کننده به پیشرفت جامعه علمی باشد. انتخاب موضوع یک گام مهم و اساسی برای شروع کار می باشد. زیرا هر چه موضوع مقاله به روزتر و پربارتر باشد می توان مقاله را در مجلات معتبری به چاپ رساند. در نظر داشته باشید برای اینکه بتوانید در مجلات معتبر پذیرش بگیرید باید به نکات بسیار زیادی توجه داشته باشید. نحوه نگارش مقاله، ترجمه آن برای برای مجلات لاتین، انتخاب مجله مرتبط با محتوای مقاله، فرمت بندی و سابمیت و پاسخ دهی به درخواست های مجله همگی از نکات بسیار مهمی هستند که برای اخذ پذیرش باید به آنها توجه خاصی داشت.

تصویر

برای رسیدن به یک عنوان خوب برای مقاله نیاز است تا موضوعی را انتخاب کنید که تخصصی بوده و نتایج آن قابل استناد باشد. زیرا یکی از مواردی که مجلات به آنها اهمیت می دهند قابل استناد بودن مقاله است تا با این کار سالانه امتیاز مجلات نیز بالا رود. پس انتخاب یک موضوع خوب می تواند بسیار به گرفتن پذیرش در نشریات معتبر به شما کمک کند. در نظر داشته باشید هرچه از موضوعات به روزتری استفاده کنید، می توانید به همان نسبت از منابع جدیدتری نیز استفاده نمایید.

هزینه پذیرش و چاپ مقاله 

هزینه پذیرش و چاپ مقاله بسته به نوع مجلات متفاوت است. برخی مجلات برای بقا خود مبالغی را جهت داوری و یا چاپ مقالات از نویسندگان دریافت می کنند که به عبارتی به آنها مجلات پولی گفته می شود و در طرف دیگر مجلاتی نیز هستند که وابسته به ارگان و یا سازمان هایی بوده و برای چاپ مقالات هیچ هزینه ای را از نویسنده دریافت نمی کنند که به آنها مجلات رایگان نیر اتلاق می شود. برخی از این نشریات نیز پس از چاپ رایگان برای در اختیار قرار دادن مقالات به خوانندگان هزینه کمی را از آنها جهت دانلود فایل دریافت می کنند. 

 

چاپ تضمینی مقاله در موسسه آرمان

اگر نیاز فوری به پذیرش و چاپ مقاله دارید هم حالا می‌توانید با کارشناسان موسسه آرمان تماس بگیرید تا در کمترین زمان و با سریع ترین متد های چاپ مقاله، مقالات شما را در مدت بسیار کوتاه در ژورنالهای معتبر و مورد تاییدتان، به چاپ برسانیم. ما مفتخریم با سابقه چندین ساله در حوزه چاپ تضمینی مقالات اکنون شما را در رسیدن به اهدافتان یاری کنیم تا از این طریق بتوانید امتیازات بیشماری را کسب نمایید و رزومه خود را تقویت کنید. 

تصویر

موسسه آرمان با داشتن کارشناسان خبره همراه شما هستند تا با استخراج مقاله از پایان نامه، ترجمه تخصصی مقاله، پذیرش و چاپ مقالات در مجلات معتبر خارجی، پذیرش و چاپ مقالات در کنفرانس های بین المللی، تبدیل پایان نامه به کتاب، چاپ کتاب، ترجمه کتاب و چاپ آن، امتیازات لازم بخش پژوهشی را بدست آورید. همچنین این موسسه، توانسته است به کمک محققان بنام کشور، با رایزنی و تعامل مناسب با ژورنال ها و مجلات معتبر بین المللی در بخش چاپ مقاله، درصد پذیرش مقالات را تا حد زیادی تضمین کند. 

پس همین حالا درخواست خود را از طریق ثبت سفارش و یا ایمیل و شماره تماس کارشناسان ما ارسال نمایید تا در کمترین زمان ممکن با شما تماس گرفته شود. ما با داشتن بهترین کارشناسان و با پشتیبانی همیشگی تا خط پایان همراه شما فرهیختگان و داوطلبان گرانقدر خواهیم بود.

" موسسه آرمان روزهای خوبی را برای شما داوطلبان عزیز آرزومند است "

"راههای ارتباطی با کارشناسان موسسه آرمان"

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
(
3 سال پیش
)
در پاسخ به:
سلام من نیاز به اکسپت سریع مقاله جهت دفاع دکترا دانشگاه ازاد دارم در رشته شیمی یا محیط زیست میخواستم شرایط هزینه ها و ...رو بدونم با سپاس
باسلام خدت شما دوست گرامی.موسسه ما با مجلات در تمامی رشته ها همکاری دارد.شما می توانید با ارسال درخواست خود از طریق ایمیل journal.arman@gmail.com لیست مجلات را دریافت کرده و بررسی های لازم را انجام دهید.تا هریک مورد تاییدتان واقع شد سریعا برای پذیرش ان اقدام نماییم.منتظر همکاری شما هستیم.موفق باشید.
بازدیدکننده
Nikfarjam
(
3 سال پیش
)
سلام من نیاز به اکسپت سریع مقاله جهت دفاع دکترا دانشگاه ازاد دارم در رشته شیمی یا محیط زیست میخواستم شرایط هزینه ها و ...رو بدونم با سپاس

خدمات موسسه آرمان