هزینه فرمت بندی مقاله در مجلات تخصصی

انتشار 5 مرداد 1399
مطالعه 4 دقیقه

هزینه فرمت بندی مقاله در مجلات تخصصی ، فرمت بندی مقاله براساس درخواست مجله کاری تخصصی می باشد و نیاز به مهارت لازم جهت انجام صحیح فرمت بندی دارد. ما در موسسه آرمان جهت فرمت بندی و سابمیت مقاله در مجلات تخصصی در خدمت شما هستیم.جهت آگاهی از شرایط فرمت بندی تخصصی و سابمیت با ما تماس بگیرید

هزینه فرمت بندی مقاله در مجلات تخصصی

هزینه فرمت بندی مقاله در مجلات تخصصی

همواره اخذ پذیرش از مجلات تخصصی کاری مهم و حائز اهمیت می باشد و بیشتر اساتید و دانشجویان نیاز به چاپ مقالات در نشریات معتبر دارند. برای پذیرش گرفتن در هر مجله ای چه داخلی و چه خارجی علاوه بر داشتن محتوای ناب و مقاله محکم نیاز به فرمت بندی مقاله براساس درخواست خود مجله می باشد. 

دو نوع فرمت بندی وجود دارد :تصویر

  1. فرمت بندی محتوایی

  2. فرمت بندی ساختاری

 

 

که ما در اینجا به فرمت بندی ساختاری مقاله می پردازیم.

فرمت بندی مقاله براساس دستورالعمل مجله یکی از موارد مهم و الزامی می باشد. حتی اگر به درستی انجام نشود در برخی موارد باعث ریجکت مقاله از مجله خواهد شد

فرمت بندی تخصصی مقالات:

انجام فرمت بندی مقاله یکی از اساسی‌ترین امور مربوط به قبل از ارسال یا سابمیت مقاله است. تمامی مجلات معتبر دنیا در وب سایت خود بخشی را برای دستورالعمل برای نویسندگان دارند که در آنجا نکات مهم در فرمت بندی مقاله را به پژوهشگرانی که قصد ارسال مقاله دارند یادآور می‌شوند. تخطی از هریک از موارد این دستورالعمل باعث خواهد شد که ادیتور مجله آن را حمل بر بی اعتنایی به اصول مجله قلمداد نموده و مقاله را ریجکت نماید.یعنی باید ضمن دانستن قالب‌های مصوب و استانداردی که هر نوع نگارش مقاله دارد، به اصول ویراستاری‌کردن آنچه نگارش شده هم آگاهی کامل داشت.

یکی از خدمات تخصصی موسسه آرمان، فرمت بندی مقاله براساس دستورالعمل مجله می باشد. توجه به این موضوع خصوصا در مواقعی که بحث چاپ مقاله در مجلات معتبر خارجی و داخلی مطرح میشود، اهمیتی دو چندان پیدا میکند. زیرا این مجلات حساسیت های خاصی روی رعایت استاندارها دارند و به همین خاطر نیز در سایت خود بخشی با عنوان راهنمای نویسندگان قرار داده اند تا مقاله های ارسالی در ساختار و چهارچوب همان مجله تنظیم و ارسال شوند. در نظر داشته باشید حتی کنفرانس ها و همایش ها نیز دارای فرمت بندی مخصوصی می باشند که باید قبل از ارسال و یا سابمیت مقاله به مجله، آن را طبق فرمت درخواستی درآورده و بعد سابمیت شود. به همین دلیل باید خاطر نشان شویم که فرمت بندی مقاله قبل از ارسال به مجله بسیار مهم است و باید به آن دقت کافی شود زیرا فرمت بندی دقیق و کامل باعث می شود تا ادیتور مقاله شما را با نگاهی مثبت تر بررسی نماید. 

البته در نظر داشته باشید برخی موارد ممکن هست نیاز به فرمت بندی هم از لحاظ محتوایی و هم از لحاظ ساختاری مد نظر باشد که موسسه آرمان می تواند شما را تنها در فرمت بندی ساختاری همراهی نماید.زیرا باید با افتخار اعلام نماییم که موسسه آرمان هیچ نوع فعالیتی در حوزه نگارش و تالیف نداشته و نخواهد داشت. 

سابمیت تخصصی مقالات:

بعد از اینکه مقاله از نظر ویرایشی و نگارشی آماده شد، باید آن را برای مجله مورد نظرتان ارسال یا همان سابمیت کنید. این مرحله مهم هم به این شرح پیش خواهد رفت: شما مقاله را براساس اصول مجله موردنظرتان آماده کرده‌اید و می‌خواهید به سراغ مقوله ارسال بروید. سابمیت مقاله نیز براساس نوع مجله متفاوت بوده و در برخی موارد سابمیت از طریق ایمیل نویسنده و برخی موارد دیگر سابمیت از طریق سایت خود مجله می باشد که در نهایت با دادن نام کاربری و رمز عبوری می توان پیگیر تمام مراحل از طریق سایت بود.

تصویر

بازه زمانی داوری در مجلات تخصصی:

توجه به بازه زمانی مورد نیاز مجلات برای داوری مقالات هم از نکات مهمی است که باید به آن توجه کنید. برخی مجلات زمان داوری و بررسی را نیز در سایت خود اعلام می کنند پس برای اینکه بتوانید جزئیات آن را داشته باشید باید دقیق سایت مجله را مطالعه نمایید. البته در برخی موارد هم یا زمان قید نشده و یا براساس زمان اعلامی مجله اتفاق نخواهند افتاد و اتفاقات مختلفی می‌تواند در این مسیر رخ بدهد و نمی‌توان پیش‌بینی چندان دقیقی درباره زمانی که طول می‌کشد تا یک مقاله داوری و پذیرفته شود، در نظر گرفت.

فرمت بندی و سابمیت تخصصی در موسسه آرمان:

موسسه آرمان می تواند شما را در استخراج مقاله و ترجمه تخصصی مقاله و یا ویرایش تخصصی مقالات و همچنین فرمت بندی و سابمیت در مجلات داخلی و خارجی همراهی نماید. ما با چندین سال تجربه درخشان در تمامی حوزه های اعلامی و همچنین اخذ پذیرش و چاپ تضمینی مقاله در مجلات و چاپ کتاب همواره در خدمت شما بزرگوان بوده ایم و خرسندیم تا اعلام نماییم که موسسه ما در زمینه نوشتن و تالیف در هیچ زمینه ای  فعالیت نداشته و نخواهد داشت .پس می توانید با خیالی آسوده فایل های خود را در اختیار کارشناسان ما قرار داده تا همکاری خوبی را در کنار هم تجربه نماییم.

همچنین ما برای راحتی شما عزیزان خدمات خود را به صورت دورکاری ارائه می دهیم تا شما در هر جای ایران عزیزمان هستید و حتی عزیزانی که در خارج از کشور هستند بتوانند از طریق ایمیل و شماره همراه با ما در تماس باشند. کارشناسان ما به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات اعلامی به شما سروران خواهند بود

*همین حالا با ما تماس بگیرید تا از خدمات تخصصی ما استفاده نمایید*

 **09900254935**

***journal.arman@gmail.com***

 

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
شکل هندسی برای طراحی سایت
پرسش و دیدگاه شما

خدمات موسسه آرمان