هزینه چاپ مقاله در کنفرانس خارجی

انتشار 25 آبان 1399
مطالعه 4 دقیقه

هزینه پذیرش و چاپ مقاله در کنفرانس های خارجی و همایش ها خارجی. اخذ پذیرش در کنفرانس های بین المللی می تواند امیتاز خوبی برای تقویت رزومه در مصاحبه دکتری و تقویت رزومه کاری و شغلی و ارتقا باشد. معمولا پذیرش و چاپ مقاله در کنفرانس های بین المللی نسبت به مجلات خارجی کمتر بوده و درصد پذیرش در آنها بیشتر است.ارائه مقاله در کنفرانس خارجی

هزینه چاپ مقاله در کنفرانس خارجی

هزینه چاپ مقاله در کنفرانس خارجی

مقاله کنفرانسی چه نوع مقالاتی هستند

به مقالاتی که جهت ارائه به کنفرانس ها و همایش ها و براساس شاخص های آنها نوشته می شود، مقالات کنفرانسی گفته می شود. هر ساله تعداد زیادی کنفرانس در داخل و خارج از کشور برگزار می شود که در آن دانشجویان و محققان هم فرصت خوبی را برای ارائه ایده ها و مطالب خود بدست می آورند و هم اینکه با ایده های بقیه دانشجویان و نظرات اساتید نیز آشنا می شوند و درباره آنها با هم گفتگو و تبادل نظر می کنند. البته در برخی کنفرانس ها حضور افراد الزامی نیست و می توانند بدون شرکت حضوری در کنفرانس تنها مقالات خود را در تاریخ مشخص شده از سمت کنفرانس ارسال نمایند.

کنفرانس ها به انواع مختلفی همچون کنفرانس خارجی، داخلی، بین المللی، ملی، منطقه ای و استانی تقسیم می شوند. این کنفرانس ها اغلب به میزبانی دانشگاه ها و نهادهای علمی برگزار می شوند. هر کنفرانس معمولا با یک موضوع علمی مشخص برگزار می شود. مقالات کنفرانسی معمولا دارای تعداد کلمات کمتری نسبت به مقالات ژورنالی هستند و بازه زمانی داوری در آنها کوتاهتر بوده و به همان نسبت هزینه کمتری را دارند.

**توصیه ما به افرادی که برای اولین بار میخواهند مقاله ای ارائه کنند این است که از یک مقاله کنفرانسی آغاز نمایند.

مادر اینجا کمی در رابطه با اخذ پذیرش در کنفرانس خارجی توضیحاتی را خدمتتان عرض خواهیم کرد.

تصویر

فواید چاپ مقاله در کنفرانس ها

چاپ مقاله در کنفرانس و همایش های علمی خارجی می تواند به آشنایی شما با اساتید معتبر و فعال در عرصه های پژوهشی رشته تخصصی تان، آشنایی با چهره های برتر، اخذ پذیرش مقاله به زبان لاتین، دریافت لوح تقدیر و نیز کسب امتیاز برای مصاحبه دکتری و همچنین کمک کننده به اخذ بورسیه تحصیلی در دانشگاههای معتبر خارجی اشاره کرد. اخذ پذیرش مقاله کنفرانسی اغلب ساده از اخذ پذیرش در نشریات بوده و هزینه کمتری دارد، اما برای رزومه شما بسیار مفید خواهد بود.

چگونه برای کنفرانس مقاله ارسال کنیم؟

معمولا برای نحوه ارسال مقاله به کنفرانس، راه برقراری و لینک با برگزار کنندگان کنفرانس ها به صورت آنلاین می باشد. معمولا یک آدرس ایمیل را به عنوان روابط عمومی کنفرانس در سایت و یا پوستر مخصوص به کنفرانس و همایش اعلام می کنند که علاوه بر امر رسیدگی به دریافت مقالات، به سوالات عمومی در مورد سفر و سایر مسائل نیز پاسخ می دهند. علاوه بر این یک فایل دستورالعمل شرکت در کنفرانس وجود دارد که زمان کنفرانس، مهلت ارسال مقالات، استانداردهای نوشتن abstract و اصل مقالات، قوانین حقوقی و... را به اطلاع شرکت کنندگان می رساند تا شما با مطالعه آن به تمامی مطالب و پاسخ سوالات خود دست یابید.

فرمت بندی و سابمیت مقاله در کنفرانس بین المللی

فرمت بندی مقاله براساس دستورالعمل های اعلامی از کنفرانس و یا همایش می باشد. توجه به این موضوع خصوصا در مواقعی که بحث چاپ مقاله در مطرح میشود، اهمیتی دو چندان پیدا میکند. معمولا حساسیت های خاصی روی رعایت استاندارها وجود دارد و به همین خاطر نیز در سایت خود بخشی با عنوان راهنمای نویسندگان قرار داده اند تا مقاله های ارسالی در ساختار و چهارچوب همان مجله تنظیم و ارسال شوند. پس از فرمت بندی نوبت به ارسال و سابمیت مقاله به کنفرانس مد نظر می باشد که شرایط ارسال نیز همانند فرمت بندی در سایت کنفرانس نوشته می شود.

تصویر

هزینه ارسال مقاله به کنفرانس خارجی

هزینه برگزاری کنفرانس ها بسته به نوع درخواست شما و هزینه هر کشور و شرایط آن متفاوت می باشد و نمی توان بازه ای را برای آن مشخص نمود. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هزینه هر کنفرانس و یا همایش باید به سایت آن مراجعه کرده و آن را مطالعه نمایید تا اطلاعات تکمیلی بدست آورید.

ارسال مقاله به کنفرانس از طریق موسسه آرمان

استخراج مقاله از پایان نامه و ترجمه مقالات و همچنین فرمت بندی و سابمیت مقالات یکی از خدمات تخصصی در موسسه آرمان می باشد که با داشتن محقیقین و مترجمین عالی آماده ارائه خدمات همه روزه به شما عزیزان می باشد.

پس اگر مقاله آماده ندارید نگران نباشید، می توانید تنها با ارسال پایان نامه خود نیز مقاله ای آماده و ترجمه کرده و در کنفرانس ها و همایش های خارجی و بین المللی ارسال نمایید.
پژوهشگران عزیز می‌توانند برای استفاده از خدمات استخراج مقاله و ترجمه تخصصی و همچنین فرمت بندی و سابمیت مقاله در کنفرانس داخلی موسسه آرمان از طریق ایمیل سفارش خود را برای کارشناسان موسسه ارسال نمایند تا کارشناسان در کوتاه‌ترین زمان به درخواست شما رسیدگی کرده و نسبت به استخراج مقاله از پایان‌نامه و ارسال آن به کنفرانس‌های در حال برگزاری در حیطه موضوع مقاله شما اقدام نمایند.

*همین حالا با ما تماس بگیرید*

*تا خط پایان با شما هستیم*

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
شکل هندسی برای طراحی سایت
پرسش و دیدگاه شما

خدمات موسسه آرمان