هزینه چاپ مقاله در کنفرانس داخلی

انتشار 25 آبان 1399
مطالعه 3 دقیقه

هزینه پذیرش و چاپ مقاله در کنفرانس های داخلی و همایش ها.چاپ مقاله در کنفرانس ها و همایش ها دارای مزایای زیادی می باشد و به آسانی می توان پذیرش مقاله را اخذ نمود و مقالات را در کنفرانس های داخلی در زمان کوتاهی چاپ کرد.ارائه مقاله به کنفرانس داخلی و خارجی کاری آسان و با هزینه پایین می باشد که دارای امتیاز خوبی می باشد.

هزینه چاپ مقاله در کنفرانس داخلی

هزینه چاپ مقاله در کنفرانس داخلی

کنفرانس چیست؟

کنفرانس را می توان یک نوع گردهمایی رسمی دانست که در آن افراد متخصص و با تجربه با بیان طرح های جدید و تحقیقات انجام گرفته، به ارائه مقالات و انجام سخنرانی های مختلف می پردازند و در پایان، آثار و نتایج این کنفرانس ها به صورت رسمی و عمومی نشر می یابد. هر ساله کنفرانس ها و همایش های متعددی در داخل کشور در زمینه های مختلف علمی و در رشته های گوناگون برگزار می شود.

یکی از راههای ارائه مقالات خود به دیگران و یا ثبت آن تحقیق و مقاله با نام شما می تواند چاپ مقاله در کنفرانس های داخلی باشد. هدف از ارسال مقاله به کنفرانس و اخذ پذیرش در آن، ارائه طرح تازه‌های علمی، نتایج تحقیقات و پژوهش‌های انجام شده در موضوع علمی مشخص می‌باشد که نتایج و دستاوردهای برتر کنفرانس، به صورت عمومی و رسمی در مجلات معتبر منتشر می‌شوند.

مزایای شرکت در کنفرانس ها چیست؟

  1. آشنایی با چهره‌های برتر علمی
  2. دریافت گواهینامه حضور در کنفرانس
  3. اهدای تندیس به مقالات پذیرفته شده و برتر
  4. دریافت گواهی مقاله به دو زبان فارسی و انگلیسی
  5. چاپ مقالات برتر در ژورنال‌های معتبر داخلی و خارجی
  6. شرکت در کارگاه‌های آموزشی ارائه شده و دریافت گواهی شرکت در این کارگاه‌ها
  7. امکان آشنایی با اساتید برتر دانشگاه‌های معتبر در جهان برای ادامه تحصیل یا فعالیت علمی

زمان و شرایط برگزاری در کنفرانس ها چگونه است؟

برخی از سایت های معتبر هستند که تمامی کنفرانس های داخلی را همراه با زمان و شرایط به طور کامل در دسترس قرار می دهند که از طریق این سایت ها می توان به تمامی کنفرانس های در حال برگزاری دسترسی داشت.

تصویر

هزینه ارسال مقاله به کنفرانس

هزینه شرکت جهت ارسال مقاله به کنفرانس و یا چاپ مقاله از سمت آن کنفرانس دریافت می شود که با نام هزینه ثبت نام دریافت می شود. البته می توان در برخی از کنفرانس ها نیز بدون ارسال و ارایه مقاله با پرداخت هزینه ثبت نام و فقط به عنوان شرکت کننده حضور داشت. برای تشویق نویسندگان و شرکت کنندگان به حضور و ثبت نام به موقع در کنفرانس، معمولا هزینه تعیین شده اولیه برای ثبت نام کمتر است و پس از سپری شدن زمان ثبت نام زودهنگام، هزینه بیشتری را باید بپردازید. همچنین تعداد زیادی از  کنفرانس‌ها برای دانشجویان و یا اساتید تخفیف ویژه ای قائل می‌شوند که در بخش هزینه ثبت نام اعلام شده در سایت کنفرانس اطلاع رسانی می شود. 

زمان داوری مقالات کنفرانسی چقدر است؟

اصولا مقالاتی که به کنفرانس ها ارسال میشوند بسیار سریعتر از مقالاتی که به مجلات ارسال میشوند داوری خواهند شد و نیازی نیست که مدت زمان زیادی منتظر پذیرش باشید.

ارسال مقاله به کنفرانس از طریق موسسه آرمان

موسسه آرمان می تواند به عنوان موسسه ای باتجربه چندین ساله و کارشناسان خبره، در زمینه استخراج مقاله از پایان نامه و فرمت بندی و سابمیت و پیگیری های مربوط به کنفرانس های معتبر داخلی و خارجی و همچنین مجلات معتبر در خدمت شما باشد.

فرمت بندی مقاله براساس دستورالعمل های اعلامی از کنفرانس و یا همایش می باشد. توجه به این موضوع خصوصا در مواقعی که بحث چاپ مقاله در مجلات معتبر خارجی و داخلی مطرح میشود، اهمیتی دو چندان پیدا میکند. معمولا حساسیت های خاصی روی رعایت استاندارها وجود دارد و به همین خاطر نیز در سایت خود بخشی با عنوان راهنمای نویسندگان قرار داده اند تا مقاله های ارسالی در ساختار و چهارچوب همان مجله تنظیم و ارسال شوند. پس از فرمت بندی نوبت به ارسال و سابمیت مقاله به کنفرانس مد نظر می باشد که شرایط ارسال نیز همانند فرمت بندی در سایت کنفرانس نوشته می شود.

توصیه ما به افرادی که برای اولین بار میخواهند مقاله ای ارائه کنند این است که از یک مقاله کنفرانسی آغاز نمایند.

تصویر
 

پژوهشگران عزیز می‌توانند برای استفاده از خدمات استخراج مقاله و ترجمه تخصصی و همچنین فرمت بندی و سابمیت مقاله در کنفرانس داخلی موسسه آرمان از طریق ایمیل سفارش و درخواست خود را برای کارشناسان موسسه ارسال نمایند تا کارشناسان در کوتاه‌ترین زمان به درخواست شما رسیدگی کرده و نسبت به استخراج مقاله از پایان‌نامه و ارسال آن به کنفرانس‌های در حال برگزاری در حیطه موضوع مقاله شما اقدام نمایند.

*همین حالا با ما تماس بگیرید*

*تا خط پایان با شما هستیم*

 

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
شکل هندسی برای طراحی سایت
پرسش و دیدگاه شما

خدمات موسسه آرمان