هزینه چاپ مقاله از پایان نامه

انتشار 15 مهر 1399
مطالعه 4 دقیقه

هزینه چاپ مقاله از پایان نامه. صفر تا صد استخراج مقاله از پایان نامه . صفر تا صد چاپ مقاله در مجلات خارجی و داخلی معتبر. اگر به دنبال استخراج تخصصی مقاله از پایان نامه و ترجمه و پذیرش و چاپ تضمینی مقاله در مجلات داخلی و خارجی معتبر هستید می توانید با کارشناسان موسسه آرمان در تماس باشید.

هزینه چاپ مقاله از پایان نامه

هزینه چاپ مقاله از پایان نامه 

در ابتدا با ابراز خوشنودی خدمت شما سروران عزیز باید عرض شود که موسسه آرمان هیچ نوع فعالیتی در زمینه نوشتن و تالیف پایان نامه و مقاله و ... ندارد اما ما می توانیم شما را در زمینه استخراج مقاله از پایان نامه همراهی نماییم.

استخراج مقاله از پایان نامه 

استخراج مقاله یک امر مهم برای دانشجویان و اساتید می باشد زیرا با استخراج مقاله به صورت دقیق در نهایت می توان پذیرش مقاله را اخذ را از مجلات معتبری اخذ نمود. به همین خاطر استخراج مقاله و رعایت اصول مربوط به استخراج مقاله امری بسیار حائز اهمیت است. موسسه آرمان با داشتن محقیقن تخصصی در زمینه استخراج مقاله می تواند شما را در امر استخراج تخصصی مقالات از پایان نامه تان همراهی نماید. بعضا پایان نامه ها به دلیل  بالا بودن آمار و یا نتایج قابلیت استخراج بیش از یک مقاله را خواهند داشت . که ما در موسسه با بررسی پایاننامه شما در ابتدا عناوین قال استخراج را تقدیم حضورتان خواهیم کرد و سپس مقاله را با تایید نهایی شما استخراج می کنیم.  استخراج مقاله از پایان نامه همان خلاصه کردن پایان نامه است و هیچ گونه نگارش ، تغییر محتوا یا تغییر داده ای در مقاله انجام نمیگیرد و کیفیت مقاله استخراجی به کیفیت خود پایان نامه باز میگردد.

تصویر

پذیرش و چاپ مقاله از پایان نامه 

ترجمه فوق تخصصی مقالات

اگر پس از استخراج مقاله و یا نگارش آن نیاز به پذیرش از مجلات انگلیسی زبان دارید پس باید مقاله تان را به بهترین نحو ترجمه نمایید. یک ترجمه عالی نیاز به مترجمی دارد که تخصصی عمل کرده و به بهترین نحو منظور را به مخاطب خود انتقال دهد. ترجمه مقاله در بررسی اولیه از سمت ادیتور و داور بسیار مهم می باشد. در حال حاضر موسسه آرمان یکی از بهترین موسسه های ترجمه مقالات و کتب به صورت تخصصی و بهترین سطح از پشتیبانی در زمینه ترجمه و پیگیری ها می باشد. موسسه آرمان با سابقه درخشان در زمینه ترجمه تخصصی و تضمینی در تمامی رشته تان و با کادری مجرب از بهترین افراد تحصیل کرده مفتخر است تا اعلام نماید همواره همراه همیشگی شما فرهیختگان محترم در ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی با بهترین کیفیت و معقول ترین هزینه ها می باشد.

پذیرش و چاپ مقاله از مجلات داخلی

برای اخذ پذیرش از مجلات داخلی باید محتوای مقاله تان بسیار پربار بوده و موضوعات انتخابی از موضوعات به روز باشد تا بتواند نتایج جدیدی را به جامعه علمی ارائه دهد. این نوع مقالات می توانند تا حدی نظر داوران را به خود جلب نمایند. بعد از اتمام و آماده سازی مقاله، بایستی به بخش سابمیت آنلاین مجله بروید. بسیاری از مجلات دارای سیستم آنلاین برای ارسال مقاله هستند تا نویسندگان به راحتی با وارد کردن مشخصات خود و اطلاعات درخواستی مجله، مقاله خود را برای ویراستار مجله ارسال نمایند. برخی دیگر از مجلات نیز از طریق ایمیل مقالات را دریافت می کنند. بنابراین بایستی از نحوه ارسال مقاله در خصوص مجله انتخابی اطمینان حاصل نمایید. موسسه آرمان انتخابی درست برای تمامی مراحل معرفی مجله براساس مقاله نوشته شده، انجام فرمت بندی و سابمیت و پیگیری های مقالات ارزشمند شما از مجلات دالخلی خواهد بود. 

پذیرش و چاپ مقاله از مجلات خارجی

برای پذیرش گرفتن از مجلات خارجی نیز مانند مجلات داخلی نیاز به مقاله با ساختاری قوی می باشد .برای داشتن مقاله خوب باید مقالات به روز چاپ شده در رشته تخصصی تان را مطالعه نمایید و به شیوه نوشتن مقالات آگاهی داشته باشید.

نکته: مراحل چاپ مقاله در مجلات داخلی و خارجی کاملا یکسان می‌باشد تنها تفاوتی که دارند در این موضوع می‌باشد که می‌توانید مقالات داخلی را بدون ترجمه سابمیت کنید ولی مقالات خارجی باید ابتدا به صورت کاملا تخصصی ترجمه شوند و سپس سابمیت شوند.

در نظر داشته باشید در این بین هستند مجلاتی که امکان اخذ پذیرش تضمینی مقالات برای این مجلات وجود دارد. ما می توانیم لیستی از این مجلات را در اختیار شما قرار داده و با بررسی آنها و در نهایت تایید مجله از سمت شما برای اخذ پذیرش در آن ها اقدام نماییم. 

تصویر

مراحل چاپ مقاله در موسسه آرمان

  • ارسال درخواست خود از طریق قسمت تبت سفارش و یا ایمیل موسسه
  • بررسی درخواست شما توسط کارشناسان موسسه و ارسال ایمیل یا تماس تلفنی برای درخواست چکیده مقاله شما و مدارک دیگر برای بررسی
  • معرفی و پیشنهاد  2 الی 3 مجله بر اساس موضوع مقاله شما
  • بررسی اعتبار مجله و تائید نهایی مجله انتخابی از سوی شما
  • ارسال مقاله به مجله و قرار دادن در پروسه داوری
  • پیگیری وضعیت مقاله و دریافت پاسخ نهایی از سوی مجله (در صورت پذیرش، ارسال نامه اکسپت به ایمیل نویسندگان مقاله)

"  با ما تماس بگیرید، تا خط پایان با شما هستیم "

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
شکل هندسی برای طراحی سایت
پرسش و دیدگاه شما
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
(
2 سال پیش
)
در پاسخ به:
با سلام. دانشجوی دکترای رشته کامپیوتر هستم. و مقاله ای را از پایان نامه استخراج و ترجمه نموده ام. درخواست گرفتن پذیرش و چاپ از یک مجله حداقل q2 را دارم. لطفا راهنمایی بفرمایید. هزینه چه میزان است؟ مدت زمان پذیرش چقدر است؟ مدت زمان برای چاپ چقدر است؟
باسلام خدمت شما فرهیخته گرامی.پذیرش در مجلات کیو 2 کمی زمانبر بوده و به نسبت داوری سختگرانه تری را دارند.اما شرایط در مجلات کمی متفاوت است.برای اطلاعات بیشتر از شرایط مجلات می توانید با شماره تماس کارشناس موسسه تماس حاصل نمایید تا شما را همراهی نمایند.موفق باشید
بازدیدکننده
عزیز
(
2 سال پیش
)
با سلام. دانشجوی دکترای رشته کامپیوتر هستم. و مقاله ای را از پایان نامه استخراج و ترجمه نموده ام. درخواست گرفتن پذیرش و چاپ از یک مجله حداقل q2 را دارم. لطفا راهنمایی بفرمایید. هزینه چه میزان است؟ مدت زمان پذیرش چقدر است؟ مدت زمان برای چاپ چقدر است؟

خدمات موسسه آرمان