هزینه استخراج مقاله از پایان نامه

انتشار 11 شهریور 1399
مطالعه 5 دقیقه

هزینه استخراج تخصصی مقاله از پایان نامه . هزینه استخراج مقاله لاتین . هزینه استخراج مقاله فارسی. هزینه استخراج مقاله isi .قیمت استخراج مقاله .هزینه نوشتن مقاله از پایان نامه .قیمت نوشتن مقاله . هزینه نگارش مقاله از پایان نامه . هزینه تبدیل پایان نامه به مقاله . استخراج مقاله از تز دکتری . استخراج مقاله از پایان نامه کارشناسی ارشد .استخراج مقاله isi

هزینه استخراج مقاله از پایان نامه

هزینه استخراج مقاله از پایان نامه 

امروزه تقریبا تمامی دانشجویان به دنبال چاپ مقاله استخراج شده از پایان نامه کارشناسی ارشد و یا تز دکتری خود هستند. استخراج مقاله از پایان نامه به معنای عصاره‌گیری از پایان‌نامه‌ای است که حاصل مدت‌ها تلاش در جهت پژوهش در حوزه خاصی می‌باشد. قوی بودن مقاله استخراج شده از پایان نامه و یا تعداد مقالات قابل استخراج آن به محتوا و موضوع محتوا و موضوع پایان نامه بستگی دارد. اگر محتوای پایان نامه و یا موضوع آن محکم و قوی باشد قطعا مقالات خوبی را می توان از آن استخراج کرد. کیفیت مقاله استخراجی بستگی به نتایج و شیوه بیان مطالب در پایان نامه دارد. اینکه پایان نامه‌ای دو یا تعداد بیشتری مقاله استخراج شده دارد دلیل بر پربار بودن نتایج آن می‌باشد

با چاپ مقالات علاوه بر رواج یافته‌های جدید علمی،با اهدافی همچون ارتقای علمی و شغلی، اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های معتبر بین‌المللی، دریافت مجوز دفاع و نمره کامل پایان نامه نیز انجام می‌گیرد. همچنین استخراج مقاله از پایان نامه نیاز به تخصص و تبحر دارد بدین ترتیب که فردی متخصص در زمینه موضوعی پایان نامه با توجه به تجربه خود توانایی تفکیک و طبقه‌بندی نتایج و در نهایت ارائه یک یا تعداد بیشتری مقاله را خواهد داشت، این درحالی است از پایان نامه‌ای با محتوای و نتایج قوی به دلیل عدم آشنایی با نحوه استخراج تنها یک مقاله تهیه می‌شود که گاه استانداردهای قابل قبول در مجلات معتبر را نیز ندارد.

تصویر

ساختار مقالات استخراج شده از پایان نامه

مقاله استخراج شده از پایان‌نامه همچون تمامی مقالات علمی دارای ساختار مشخص و تعریف شده می‌باشد که این ساختار عبارت است از

عنوان مقاله: عنوانی که برای مقاله استخراج شده از پایان نامه انتخاب می‌کنیم لزوما نباید عین عنوان پایان نامه باشد بلکه بسته به حجم نتایج پژوهش و اینکه چه تعداد مقاله می‌خواهید از پایان نامه خود استخراج کنید می‌توانید عناوین مختلف و متفاوتی را برگزیند. عنوان انتخابی باید جذاب، گویا و بیانگر متغییرهای اصلی مقاله باشد.

اسامی نویسندگان: ترتیب نوشتن اسامی نویسندگان بسته به میزان مشارکت افراد می‌باشد. در مقالات مستخرج از پایان‌نامه‌ها دانشجو به عنوان نویسنده اول و استاد راهنما در نقش نویسنده دوم  ظاهر می‌شود.

چکیده مقاله: چکیده ای که برای مقاله استخراج شده از پایان نامه نوشته می‌شود معمولاً کوتاهتر از چکیده پایان‌نامه می‌باشد. چکیده این مقالات ممکن است خلاصه شده چکیده پایان‌نامه باشد اما باید توجه داشت که بین 150 تا 250 کلمه باشد.  

کلمات کلیدی: کلماتی که بشترین ارتباط معنایی با مقاله را دارند و معرف مفاهیم و موضوعاتی است که محتوای مقاله پیرامون آن نگارش شده است.

مقدمه مقاله: در این بخش مساله تحقیق و ضرورت انجام آن و اهداف ان از نظر بنیادی و کاربردی به صورت مختصر بیان میگردد.مقدمه باید یک منطق اساسی را در مقاله بیان کند و به خواننده نشان دهد که چرا این تحقیق ادامه منطقی گزارشهای پیشین است. در مقدمه ابعاد وشرایط دقیق مساله بیان میشود به عبارت دیگر مساله چه چیزی است ،چرا بوجود آمده و چه شرایطی باعث بوجود آمدن آن شده است.

فرضیه وسوالات مقاله: فرضیه‌های مقاله در فصل اول یا سوم پایان نامه موجود می‌باشد. در کارهای آزمایشی به نحوه ی آزمایش ،نوع کنترل و نحوه ی اخذ داده‌ها وروش تحلیل داده ها اشاره کنید و در کارهای غیر آزمایشی به منبعی که داده از آن گردآوری شده و همچنین نحوه اخذ داده اشاره می‌شود.

روش تحقیق: بخش روش و متد پژوهش در پایان نامه مفصل آمده است. شما می‌بایست با ذکر مراحل اصلی و بخش‌های مهم در روش اجرای پژوهش‌(جامعه و نمونه، روش انجام، ابزار اندازه‌گیری و روش تجزیه و تحلیل داده‌ها) آن را خلاصه کنید. معمولا این بخش در قالب نیم یا یک صفحه در مقاله ذکر می‌شود.

نتایج تحقیق: بخش نتایج پایان ناه تعیین می کند چه تعداد مقاله می‌توان از پایان نامه استخراج نمود. برای نگارش این بخش می توانید از فصل چهارم پایان نامه استفاده کنید. سعی کنید از یافته هایی استفاده نمایید که مربوط به فرضیه یا سوال پژوهش شماست.

بحث و نتیجه گیری: از جمله مهمترین بخش‌های یک مقاله است. نوع نتیجه گیری به مهارت و تسلط پژوهشگر بستگی دارد حجم این بخش بسته به سوالات و فرضیات مقاله متفاوت خواهد بود و بشکل متمرکز ارتباط بین مقدمه و نتایج را بیان می‌کند.نتیجه گیری خوب از مقاله به پذیرش راحت تر مقاله کمک میکند.

تصویر

استخراج تخصصی مقاله از پایان نامه

باتوجه به حساس بودن استخراج مقاله از پایان نامه بهتر آن است که شخص، تسلط کافی به پایان نامه خود و جزئیات آن داشته باشد و تعداد مقالات بالایی را مطالعه کرده باشد. متن مقاله باید آنقدر دقیق باشد که بتوان با خواندن آن در رابطه با پایان نامه هم ذهنیت پیدا کرد. استخراج مقاله از پایان نامه باید توسط محقق و شخصی صورت گیرد که به تمامی این شرایط و مراحل آگاهی کامل داشته باشید. ما در موسسه آرمان با به کارگیری افراد خبره در این زمینه در خدمت شما فرهیختگان محترم خواهیم بود تا بهترین مقالات را از پایان نامه شما استخراج نماییم. همچنین ما می توانیم علاوه بر استخراج مقاله از پایان نامه فارسی از پایان نامه های به زبان لاتین نیز مقاله و یا مقالاتی را استخراج نماییم. در نظر داشته باشید پایان نامه به هر زبانی نوشته شود در ابتدا مقاله استخراجی به همان زبان انجام شده و پس از آن با تایید شما می توان آن را ترجمه نموده و به مجلات مختلف ارسال کرد.

 به دلیل رفاه حال مشتریان و همچنین تسریع در روند کار همه خدمات به صورت آنلاین و از طریق سایت موسسه صورت میگیرد بنابراین دانشجویان، فرهیختگان و اساتید عزیز در هر شهری که باشند میتوانند  تمامی سفارشات استخراج مقاله از پایان نامه، پذیرش و چاپ تضمینی مقاله، ترجمه فوق تخصصی مقالات و کتب و یا چاپ کتاب با تیراژ دلخواه خود را از طریق ثبت سفارش و یا ایمیل موسسه برای کارشناسان ما ارسال کرده و در کمترین زمان پاسخ ایمیلتان را دریافت خواهید کرد. 

منتظر همکاری با شما پژوهشگران و فرهیختگان گرامی هستیم تا در کنار هم تجربه عالی را داشته باشیم

« همین حالا با ما تماس بگیرید »

تلفن تماس : 09900254935

ایمیل موسسه: journal.arman@gmail.com

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
شکل هندسی برای طراحی سایت
پرسش و دیدگاه شما

خدمات موسسه آرمان