هزینه استخراج مقاله لاتین از پایان نامه

انتشار 5 آبان 1399
مطالعه 3 دقیقه

استخراج مقاله لاتین از پایان نامه و هزینه استخراج مقاله از پایان نامه فارسی و به انگلیسی. استخراج مقاله از پایان نامه در جهت اخذ دو نمره پایان نامه کارشناسی ارشد و دفاع از تر و ساله دکتری می باشد.

هزینه استخراج مقاله لاتین از پایان نامه

هزینه استخراج مقاله انگلیسی از پایان نامه 

در برخی رشته ها پایان نامه از ابتدا به زبان انگلیسی نوشته و ارائه داده می شود.تمامی دانشجویان برای دفاع و اخذ نمره نیاز به پذیرش و چاپ در مجلات معتبر را دارند و این امر خود نیازمند داشتن و استخراج کردن مقاله ای محکم از پایان نامه می باشد. نحوه ی استخراج مقاله در پذیرش مقاله شما اهمیت بالایی دارد و نیاز به تخصص و آشناییت کامل با چارچوب مقاله دارد. باید بدانید چه موضوعی را انتخاب کنید تا نظر داوران را جلب کند. بجز همه این موارد منطقی ست که محتوای پایان نامه باید آنچنان غنی باشد که بتوان یک مقاله بروز و با کیفیت استخراج کرد. زیرا استخراج مقاله از پایان نامه همان محتویات پایان نامه تنها در قالب مقاله می باشد و نمی توان در محتوای آن تصرفی داشت.

استخراج مقاله از پایان نامه

باتوجه به حساس بودن استخراج مقاله از پایان نامه بهتر آن است که شخص، تسلط کافی به پایان نامه خود و جزئیات آن داشته باشد و تعداد مقالات بالایی را مطالعه کرده باشد. متن مقاله باید آنقدر دقیق باشد که بتوان با خواندن آن در رابطه با پایان نامه هم ذهنیت پیدا کرد. استخراج مقاله از پایان نامه باید توسط محقق و شخصی صورت گیرد که به تمامی این شرایط و مراحل آگاهی کامل داشته باشید. ما در موسسه آرمان با به کارگیری افراد خبره در این زمینه در خدمت شما فرهیختگان محترم خواهیم بود تا بهترین مقالات را از پایان نامه شما استخراج نماییم. موسسه آرمان با داشتن دپارتمانی تخصصی در زمینه استخراج مقاله هم به زبان فارسی و هم به زبان لاتین در خدمت شما می باشد. 

تصویر
 

برای استخراج مقاله از پایان نامه در ابتدا فایل توسط محقیقن متخصصی بررسی و عناوین قابل استخراج خدمتتان اعلام می شود. شما با بررسی هریک می توانید هر تعداد مقاله ای که مد نظرتان است را سفارش دهید. در نظر داشته باشید عناوین براساس محتوای خود پایان نامه، نتایج و موضوع کار شده می باشد. در برخی موارد 2 مقاله و یا بیشتر نیز قابل استخراج است. 

اگر پایان نامه شما فارسی باشد و شما نیاز به مقاله لاتین داشته باشید ما در ابتدا مقاله ای به صورت فارسی از پایان نامه شما استخراج خواهیم کرد و سپس توسط تیم خوب دپارتمان ترجمه، فایل شما را به زبان انگلیسی برگرداننده خواهیم کرد و در پایان نامه های انگلیسی نیز از همان ابتدا مقاله به زبان انگلیسی استخراج شده و تقدیمتان خواهد شد.

ساختار و چارچوب مقاله

مقالات فارسی و مقالات انگلیسی هر دو دارای یک ساختار یکسان و مشابه می باشد که عبارتند از:

 • عنوان مقاله
 • چکیده مقالهتصویر
 • کلمات کلیدی
 • مقدمه مقاله
 • پیشینه تحقیق
 • پیشینه پژوهشی مقاله
 • فرضیه تحقیق
 • متن اصلی
 • نتایج تحقیق
 • پیشنهادات کاربردی یا پژوهشی
 • منابع

هزینه استخراج مقاله از پایان نامه

برای دریافت لیست قیمت های استخراج مقاله فارسی و یا لاتین به دلیل تفاوت در قیمت ها می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و یا درخواست خود را برای ما از طریق ایمیل ارسال نمایید تا شما را در این زمینه همراهی نمایند.

 به دلیل رفاه حال مشتریان و همچنین تسریع در روند کار همه خدمات به صورت آنلاین و از طریق سایت موسسه صورت میگیرد بنابراین دانشجویان، فرهیختگان و اساتید عزیز در هر شهری که باشند میتوانند  تمامی سفارشات استخراج مقاله از پایان نامه، پذیرش و چاپ مقاله، ترجمه فوق تخصصی مقالات و کتب و یا چاپ کتاب با تیراژ دلخواه خود را از طریق ثبت سفارش و یا ایمیل موسسه برای کارشناسان ما ارسال کرده و در کمترین زمان پاسخ ایمیلتان را دریافت خواهید کرد. 

« همین حالا با ما تماس بگیرید » 

« تا خط پایان با شما هستیم »

 

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
شکل هندسی برای طراحی سایت
پرسش و دیدگاه شما

خدمات موسسه آرمان