فهرست مجلات دارای اعتبار دانشگاه آزاد اسلامی

انتشار 29 دی 1398
مطالعه 1 دقیقه

با موسسه آرمان می توانید بروزترین لیست از مجلات دانشگاه آزاد و بروزترین مجلات بلک لیست دانشگاه آزاد را دانلود نمایید.لیست مجلات دارای اعتبار دانشگاه آزاد، لیست مجلات مورد تایید دانشگاه آزاد، جدیدترین لیست مجلات مورد تایید دانشگاه آزاد، مجلات مورد تایید دانشگاه آزاد، مجلات دارای اعتبار دانشگاه آزاد

فهرست مجلات دارای اعتبار دانشگاه آزاد اسلامی

فهرست مجلات دارای اعتبار دانشگاه آزاد اسلامی

برخی از دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد برای اخذ نمره پایان نامه و تقریبا تمامی دانشجویان مقطع دکتری برای دفاع از رساله و یا فارغ التحصیلی نیاز  به اخذ پذیرش و چاپ در مجلات معتبر دارند. 

دانشجویان هر دانشگاه متناسب به وابستگی آنها به دانشگاه آزاد و یا وزارت علوم از لیست های مورد تایید و یا از بلک لیست آن دانشگاه باید تابعیت نمایند. در این بین هر چندوقت یکبار و براساس صلاحدید وزارتین، لیستهایی انتشار می یابد که در آنها اسامی مجلات مورد تایید، اسامی مجلات نامعتبر و اسامی مجلات جعلی آورده می شود.

اخیرا دانشگاه آزاد با انتشار لیست مجلات دارای اعتبار، این امکان را برای دانشجویان خود فراهم کرده است تا با بررسی مجله در این لیست در انتخاب مجله دچار اشفتگی نشود و به راحتی بتواند مجله خود را انتخاب نماید. موسسه آرمان نیز برای رفاه حال شما عزیزان و همراهان همیشگی لیست مجلات مورد تایید دانشگاه آزاد را در این سایت در اختیار شما قرار داده است.

ما در موسسه آرمان همواره در زمینه استخراج مقاله از پایان نامه، ترجمه تخصصی مقاله، پذیرش و چاپ مقالات در مجلات معتبر، تبدیل پایان نامه به کتاب، چاپ کتاب، ترجمه کتاب و چاپ آن و تقویت رزومه دکتری در روز مصاحبه همراه شما فرهیختگان خواهد بود.

برای دسترسی به لیست مجلات دارای اعتبار دانشگاه آزاد می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید

 
لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما

خدمات موسسه آرمان