دانلود جدید ترین بلک لیست وزارت بهداشت

انتشار 9 دی 1398
مطالعه 2 دقیقه

جدیدترین بلک لیست وزارت بهداشت را می توانید از سایت موسسه آرمان دنبال نمایید. موسسه آرمان به روزترین لیست مجلات معتبر و نامعتبر را در اختیار شما قرار خواهد داد.

دانلود جدید ترین بلک لیست وزارت بهداشت

دانلود جدیدترین بلک لیست وزارت بهداشت

هر ساله در یک یا چند مرحله وزرات بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تعدادی از مجلات داخلی و یا خارجی را به عنوان مجلات نامعتبر و جعلی عنوان کرده و آن را به منظور اطلاع اساتید و دانشجویان به صورت یک لیست بر روی سایت مربوط قرار می دهد تا قبل از اقدام برای ارسال مقالات به هر مجله ای ابتدا نام مجله را در این لیست بررسی کرده و در صورت وجود نام مجله در این لیست از ارسال مقالات به آن مجله خودداری نمایند. زیرا چاپ کردن مقالات در این مجلات برای پژوهشگر هیچ امتیازی نخواهد داشت. البته شایان ذکر هست که این مجلات موجود در لیست یک تاریخ ورود به فهرست دارند که از آن تاریخ بلک محسوب می شود و در صورت چاپ مقاله در قبل از تاریخ اعلامی هیچ موردی نخواهد داشت. همچنین این فهرست به طور مستمر در مراجع مذکور مورد بررسی و بازبینی قرار گرفته و در صورتیکه هر یک از این نشریات از سطح علمی قابل قبولی برخوردار شوند از این فهرست خارج و از آن تاریخ، به عنوان نشریه معتبر تلقی خواهند شد و نیز در صورتیکه نشریه نامعتبر جدیدی شناسایی شود به این فهرست اضافه خواهد شد. با انتشار هر لیست سیاه ، لیست های گذشته از درجه اعتبار ساقط می شوند و لیست جدید، بطور کامل جایگزین آن شده و ملاک قرار میگیرد.

امکان مشاهده، جستجوی لیست سیاه وزارت بهداشت از طریق سایت blacklist.research.ac.ir وجود دارد. همان طور که در سایت نیز اشاره شده است، فهرست حاضر تمامی مجلات نامعتبر موجود را در بر نمی گیرد و عدم وجود مجله در این فهرست، الزاما دلیل بر معتبر بودن آن نیست. اما وجود مجله در این فهرست نشان دهنده نامعتبر بودن آن است.

موسسه آرمان باداشتن کارشناسان به روز می تواند شما را در انتخاب مجلات معتبر همراهی نماید. برای این کار تنها نیاز هست درخواست خود را از طریق ایمیل journal.arman@gmail.com و یا شماره تماس 09900254935  برای کارشناسان ما ارسال نموده و لیست مجلات معتبر را دریافت نمایید. در نظر داشته باشید موسسه آرمان در زمینه ترجمه فوق تخصصی مقالات، پذیرش و چاپ تضمینی مقالات، فرمت بندی تخضصی مقالات، چاپ کتاب و همچنین ترجمه کتابهای جدیدالنتشر خارجی و ثبت آن با نام شما می تواند در خدمت شما فرهیختگان گرامی باشد.

 

 
لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما

خدمات موسسه آرمان