چگونگی اکسپت مقاله در مجلات اسکوپوس

انتشار 25 اردیبهشت 1397
مطالعه 3 دقیقه

اکسپت مقالات در مجلات اسکوپوس را به موسسه آرمان بسپارید تا به صورت تضمینی و در کمترین زمان انجام این امر را برای شما میسر کنیم.

چگونگی اکسپت مقاله در مجلات اسکوپوس

چگونگی اکسپت مقاله در مجلات scopus

در حال حاضر، وزارت علوم سه دسته از ژورنال ها را به عنوان نشریات معتبر معرفی کرده است. با اینکه بسیاری از ایندکس های دیگر را نیز به عنوان ایندکس های معتبر به شمار آورده است. این سه دسته عبارتند از نشریات داخلی علمی و پژوهشی، نشریات معتبر ISI که همان JCR و یا WOS و دارای ضریب تاثیر هستند. دسته سوم ژورنال هایScopus هستند. این ژورنال ها از این نظر برای وزرات علوم مهم هستند چرا که رتبه علمی کشور و یا رشد آن بر اساس گزارشات مربوط به Scopus سنجیده می شوند.
 • بطور کلی مجلات اسکوپوس Scopus برای دانشجویان و محققان تمامی رشته ها مناسب است که تمایل به اکسپت، پذیرش، چاپ مقالات خود در نشریات Scopus با توجه به بازه زمانی کوتاه و همچنین هزینه کمتری نسبت به مجلات سایر پایگاه ها داشته باشند.
 • دانشجویانی که تمایل به Apply اپلای در دانشگاه های معتبر خارج از کشور و یا مصاحبه دکتری دارند چاپ در مجلات اسکوپوس Scopus بسیار مناسب است.
 • دانشجویانی که تمایل به دفاع از پایان نامه خود دارند، با پذیرش و چاپ در ژورنال های اسکوپوس Scopus ، یک الی 1.5 نمره از پایان نامه را براحتی میتوانند اخذ نمایند.

با توجه با اینکه موسسه پژوهشی آرمان، اطلاعات ارزشمند و دقیق و مناسبی از زمانبندی داوری، پذیرش و انتشار مقالات در ژورنال های نمایه شده در Scopus را دارد می توانند به محققان کمک شایانی در انتخاب نوع مجله اسکوپوس، زمان و پذیرش مقاله در مجله Scopus، چاپ فوری و تضمینی مقاله در مجلات Scopus و غیره یاری رساند.

مجلات اسکوپوس تقریبا در تمام حوزه‌های علوم از جمله علوم پایه، علوم مهندسی، علوم زیستی، علوم پزشکی، شیمی، فیزیک و... فعالیت می‌کنند و مقالات ارسال شده به این مجلات باید در زمینه فعالیت تخصصی مجله باشد. اعتبار این مجلات در حدی است که تقریبا مابین اعتبار مجلات ISI بدون ایمپکت و مجلات  JCR قرار دارند. مجلاتی که در پایگاه الزویر نمایه می‌شوند از اعتبار و کیفیت متفاوتی برخوردار هستند. این پایگاه، مجلات را از نظر سطح کیفیت و اعتبار به چهار دسته Q1، Q2، Q3 و Q4 تقسیم بندی می‌کند. علامت Q در اینجا کیفیت مجله را نشان می‌دهد. مجلاتی که جزء دسته Q1 و Q2 ‌باشند، از نظر کیفیت و اعتبار سطح بالاتری دارند.
برای  اطمینان حاصل کردن از اسکوپوس بودن مجله انتخابی برای چاپ مقاله، می‌توان به سایت زیر مراجعه کرد: www.scimagojr.com/journalsearch.php
با توجه به اینکه هزینه چاپ مقاله در مجلات اسکوپوس نسبت به سایر مجلات کمتر است و از طرفی زمان کمتری نیز برای چاپ مقاله در این مجلات نیاز است، لذا دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر و یا در دانشگاه‌های خارج از کشور را دارند و حتی دانشجویانی که در شرف دفاع از پایان‌نامه و فارغ التحصیلی هستند، می‌توانند به چاپ مقالات خود در این مجلات اقدام کنند.از آنجاییکه مؤسسه آرمان در زمینه چاپ مقالات در مجلات معتبر مختلف بخصوص مجلات اسکوپوس سابقه زیادی دارد، لذا جهت چاپ مقالات خود در این مجلات، می‌توانید با کارشناسان مؤسسه در ارتباط باشید.

خدمات موسسه آرمان در خصوص اکسپت در مجلات اسکوپوس

 • استخراج مقاله از پایان نامه جهت پذیرش و چاپ نهایی در ژورنال های Scopus
 •  ترجمه تخصصی و Native مقاله جهت چاپ در مجله های اسکوپوس
 • ویرایش، Edit علمی و تخصصی و گرامری مقاله قبل از ارسال مقاله به ژورنالهای نمایه شده در پایگاه Scopus
 •  انتخاب مجله تخصصی اسکوپوس به توجه به رشته متقاضی و مورد قبول وزارت علوم، دانشگاه آزاد، پیام نور، وزارت بهداشت
 • قالب گذاری مقاله در مجلات نمایه شده در ژورنال های گروه اسکوپوس وابسته به Elsevier
 • سابمیت مقاله به مجلات گروه Scopus
 • انجام کلیه مکاتبات لازم بر اساس که منجر به پذیرش سریع مقاله در مجلات و ژورنال های پایگاه Scopus وزارت علوم خواهد شد
 • پیگیری چاپ فوری مقاله اسکوپس، چاپ تضمینی مقاله از مجله Scopus مورد نظر در سریعترین زمان ممکن

خدمات موسسه آرمان:

 1. ترجمه فوق تخصصی و تضمینی مقالات و کتاب
 2. پذیرش فوری و چاپ مقاله به صورت تضمینی در مجلات مورد تایید وزارت علوم
 3. پذیرش و چاپ مقاله در مجلات داخلی و خارجی
 4. پذیرش و چاپ مقاله در کنفرانس بین المللی
 5. چاپ کتاب در تیراژ دلخواه شما
 6. تبدیل پایان نامه به کتاب
 7. استخراج و چاپ مقاله از پایان نامه
 8. معرفی کتاب های جدید خارجی و ترجمه و چاپ و ثبت آن با  نام شما
 9. پرداخت انواع حوالجات دلاری و یورویی

موسسه آرمان با شماست تا پایان

تلفن تماس : 09900254935

ایمیل موسسه: journal.arman@gmail.com

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
شکل هندسی برای طراحی سایت
پرسش و دیدگاه شما

خدمات موسسه آرمان