چاپ مقاله ISI در کمترین زمان

انتشار 27 آذر 1396
مطالعه 2 دقیقه

فرایند چاپ مقاله پذیرش نسخه خطی (منیواسکریپت)، داوری، ویرایش و تولید را در بر می گیرد که کاری زمان بر بوده و عوامل مختلفی را در بر می گیرد از جمله زمینه تحقیق، در دسترس بودن داوران همتا و فراوانی چاپ ژورنال.

چاپ مقاله ISI در کمترین زمان

چاپ مقاله ISI در کمترین زمان

فرایند چاپ مقاله پذیرش نسخه خطی (منیواسکریپت)، داوری، ویرایش و تولید را در بر می گیرد که کاری زمان بر بوده و عوامل مختلفی را در بر می گیرد از جمله زمینه تحقیق، در دسترس بودن داوران همتا و فراوانی چاپ ژورنال. امروزه دیگر نویسندگان ( و ژورنال ها) زمان زیادی را صرف تصمیم گیری و چاپ مقاله نمی کنند، بلکه فرایند بررسی و چاپ مقاله با کیفیت بالا و در کمترین زمان ممکن اتفاق می افتد. در برخی زمینه های علمی مثل ایمن شناسی و روانشناسی بالینی، چاپ سریع مقاله پیشرفت های مربوط به بهداشت را تا حد زیادی تحت تاثیر قرار می دهد. در پاسخ به نیاز کاهش زمان طولانی چاپ مقاله، بسیاری از ژورنال ها و ناشران فرایند چاپ سریع مقاله را پیشنهاد می کنند ـ چاپ مقاله در کمترین زمان ممکن که ژورنال مورد نظر در عرض چند هفته یا چند روز پذیرش مقاله و حتی چاپ ان را تضمین می کند.

ژورنال ها چگونه مقاله ISI را در کمترین زمان ممکن به چاپ می رسانند؟

مهمترین و اساسی ترین مراحل چاپ مقاله ISI، داوری همتا و بازنگری مقاله و به پایان رسانی می باشند. بسیاری از ژورنال هایی که مقاله را در کمترین زمان ممکن به چاپ می رسانند، داوری همتا پس از انتشار را انتخاب می کنند و زمان چاپ را به حداقل می رسانند و حجم بالایی از پذیرش مقاله را می پذیرند. پس از پذیرش اولیه، دقت، ارتباط، اصالت، سرقت ادبی ، ارتباط موضوع با اسکوپ ژورنال و غیره نسخه خطی مورد بررسی قرار می گیرد. نسخه های بررسی شده و تایید شده بعنوان نسخه های بازنگری نشده بصورت آنلاین چاپ می شوند. نسخه های خطی پس از چاپ مورد بازنگری قرار گرفته و نظرات داوران در کنار مقاله منتشر می شوند. برخی ژورنال ها نسخه های خطی را در سیستم های عامل باز منتشر می کنند، از جمله PubPeer, Publon و از خوانندگان مقاله نظرسنجی می کنند. علاوه بر این، برخی از انتشارات داوری همتا را انتخاب می کنند، در حالیکه هویت داور(ان) ناشناخته می باشد. نویسندگان مقاله می توانند نسخه خطی خود را بصورت آنلاین مورد بازنگری قرار داده و در کمترین زمان ممکن آن را به چاپ برسانند. معمولا، بسیاری از ژورنال ها هزینه بیشتری را برای چاپ سریع مقاله آی اس آی مطالبه می کنند.

مزایای چاپ سریع مقاله ISI برای نویسندگان:

چاپ مقاله در کمترین زمان ممکن به شیوه های مختلفی به محققان کمک می کند که برخی از آنها عبارتند از:

  • مزیت رقابتی: تحقیق علمی یک زمینه کاملا رقابتی بوده و اعتبار و خوش نامی محقق تا حد زیادی به مقالات چاپ شده بستگی دارد. چاپ سریع مقاله (ISI) منجر به پیشروی محقق از رقیب خود می شود.
  • پیشرفت در برنامه های کاربردی دکترا / فوق دکترا: گاهی اوقات، چاپ مقاله ISI پیش شرط لازم برای موقعیت های پژوهشی دکترا و فوق دکترا می باشد. از آنجاییکه این برنامه های کاربردی دارای محدودیت زمان می باشند، چاپ مقاله در کمترین زمان ممکن نقش به سزایی را در پیشرفت کاری آنها ایفا می کند.
  • رویت بیشتر در محیط شتاب: چاپ مقاله در کمترین زمان ممکن موجب می شود پروفایل محقق بیشتر مورد رویت قرار گیرد. علاوه بر این، چاپ بسیار سریع مقاله ISI برای دسترسی آزاد انتخاب می شود.
  • از قبل برنامه ریزی کردن: پاسخ سریع ژورنال موجب می شود زمان چاپ مقاله به بهترین صورت از قبل برنامه ریزی شود، علی الخصوص در مورد ریجکت مقاله.
لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
شکل هندسی برای طراحی سایت
پرسش و دیدگاه شما
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
موسسه آرمان
(
4 سال پیش
)
در پاسخ به:
سلام وقتتون بخیر من پایان نامم تکمیل شده میخواستم ازتون راهنمایی بخوام برای چاپ مقاله از روی پایان نامه صرفا برای دو نمره.ممنون میشم هزینه و زمانشو بفرمایید
باسلام خدمت شما.ما برای استخراج مقاله از پایان نامه و خدمات ترجمه و ارسال به مجلات در خدمتتان هستیم.ممنون میشم درخواستتان را از طریق ایمیل ارسال نمایید تا کارشناسان ما بتوانند شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.
بازدیدکننده
سحر
(
4 سال پیش
)
سلام وقتتون بخیر من پایان نامم تکمیل شده میخواستم ازتون راهنمایی بخوام برای چاپ مقاله از روی پایان نامه صرفا برای دو نمره.ممنون میشم هزینه و زمانشو بفرمایید
بازدیدکننده
لیلا
(
4 سال پیش
)
کارشناس عزیز موسسه آرمان، عالیه کارتون خدا خیرتون بده. به همه ی دوستان دیگرم هم موسسه ی خوبتونو حتما معرفی می کنم
بازدیدکننده
ساروی
(
4 سال پیش
)
سلام. بابت پذیرش مقاله ام بصورت فوری ممنونم کارتون عالیه خیلی خیلی ممنون نمره ی کامل پایان نامه را هم گرفتمش و شدم 20. قطعا بدون کمک شما محال بود.
بازدیدکننده
موسسه آرمان
(
5 سال پیش
)
در پاسخ به:
اکسپت مقاله isi
باسلام خدمت شما.از طریق کارشناسان ما به شما ایمیلی ارسال گردیده است.منتظر پاسخ جنابعالی هستیم ممنون از اینکه موسسه آرمان را انتخاب نموده اید
بازدیدکننده
محسن
(
5 سال پیش
)
اکسپت مقاله isi

خدمات موسسه آرمان